Page 2 of 103 FirstFirst 12341252102 ... LastLast
Results 16 to 30 of 1535

Thread: НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ: ОСТАВКА на "Кабинета Орешарски" 2 Юни, Неделя, 12,00 часа

  1. #16
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Quote Originally Posted by Derry View Post
    Нали референдум имаше, що му скимна сега пак старата песен на нов глас.
    Защото,трябва да си лапат комунягите от някъде.
    Мръсниците изтриха even-а в фейсбук.
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  2. #17
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Поредната глупост на българският народ....някой казаха, че е платена......
    За какво иде на реч....казвате комунисти, ами аз от как съм на бял свят,,,други да ни управляват не съм видял..........до 1989г. бай Тошо...от ясно по ясно....не, че е комунист...изтърсак на партията...пълен боклук успял да се докопа до власта...за мен истински комунист е Славчо Трънски....ама много тук незнаят за какво иде на реч.....от там нататък...Иван Костов...тъмно син, ама червен още му се показва партиният билет от левият джоб....... дойде и един от Испания.....баща му с три вагона злато си тръгнал от България преди време.......и той за 800- дни щял да ни оправи,....Да ама Не.....само си взе горите подарък от изтрадалият народ, един два двореца и други блага.....страшно загрижен беше тогава той за тези неща........за турците няма да говоря....държвана сигурност ги беше превзела още при смяната на имената....и от там се пръкна Ахмед Доган, борец за човешки права.....ама НЕ...само сарай и обръчи от фирми......ето го и Бойко дойде....народе колко си прост....охранителя на бай Тошо, бивш пожарникар, свързаан с престъпният преход.....и помошник бивш физкултурник от незмам си коя гимназия.....незнам как са свързани с човек от подземният свят наречен пашата....пръкнал се на небосклона с парите на червената партия......
    А сега гледаме поредният 1234....епизод....
    А бе българино...само една партия те управлява....наречена хамелеон......въпреки, че по статистика имаме наи много пол. пртии в Европа....
    Добро утро....аз невиждам управия в тази орисия.....а вие за всяка нова новина си лаеете като глухо куче...от което няма файда.....
    Last edited by Бобби; 02-06-2013 at 15:51.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  3. #18
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Поредната глупост на българският народ....някой казвааъ, че е платена......
    За какво иде на реч....казвате комунисти, ами аз от как съм на бял свят,,,други да ни управляват не съм видял..........до 1989г. бай Тошо...от ясно по ясно....не, че е комунист...изтърсак на партията...пълен боклук успял да се докопа до власта...за мен истински комунист е Славчо Трънски....ама много тук незнаят за какво иде на реч.....от там нататък...Иван Костов...тъмно син, ама червен още му се показва партиният билет от левият джоб....... дойде и един от Испания.....баща му с три вагона злато си тръгнал от България преди време.......и той за 800- дни щял да ни оправи,....Да ама Не.....само си взе горите подарък от изтрадалият народ, един два двореца и други блага.....страшно загрижен беше тогава той за тези неща........за турците няма да говоря....държвана сигурност ги беше превзела още при смяната на имената....и от там се пръкна Ахмед Доган, борец за човешки права.....ама НЕ...само сарай и обръчи от фирми......ето го и Бойко дойде....народе колко си прост....охранителя на бай Тошо, бивш пожарникар, свързаан с престъпният преход.....и помошник бивш физкултурник от незмам си коя гимназия.....незнам как са свързани с човек от подземният свят наречен пашата....пръкнал се на небосклона с парите на червената партия......
    А сега гледаме поредният 1234....епизод....
    А бе българино...само една партия те управлява....наречена хамелеон......въпреки, че по статистика имаме наи много пол. пртии в Европа....
    Добро утро....аз невиждам управия в тази орисия.....а вие за всяка нова новина сси лаеете като глухо куче...от коетоняма файда.....
    Наздраве, Бобка.
    Болезнено прав си, но света не е чак толкова подреден.
    А тези, които сега протестират в София са докарани с автобуси.
    Бургаската националистическа партия в Бургас е събрала 30-40 човека.
    Те всички са в София.
    Аз ще изчакам два месеца.
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  4. #19
    Alfist benzinist spe4elist's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Varna, BG
    Age
    56
    Posts
    4,349

    Default

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    ...
    Аз ще изчакам два месеца.
    Щото?

  5. #20
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    Наздраве, Бобка.
    Болезнено прав си, но света не е чак толкова подреден.
    А тези, които сега протестират в София са докарани с автобуси.
    Бургаската националистическа партия в Бургас е събрала 30-40 човека.
    Те всички са в София.
    Аз ще изчакам два месеца.
    ---------- Post added at 13:11 ---------- Previous post was at 13:10 ----------

    [/COLOR]
    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    Наздраве, Бобка.
    Болезнено прав си, но света не е чак толкова подреден.
    А тези, които сега протестират в София са докарани с автобуси.
    Бургаската националистическа партия в Бургас е събрала 30-40 човека.
    Те всички са в София.
    Аз ще изчакам два месеца.
    Наздраве......а бе Суси ,след два месеца да не се преродиш в политик....?)))
    Last edited by Бобби; 02-06-2013 at 16:16.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  6. #21
    Пишман Газаджия don_pepone's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Добрич/Варна
    Age
    36
    Posts
    2,510

    Default

    С тея 24 години преход ,май доникъде не я докарахме ,освен да си избираме едни и същи вълци в нови кожи. Така никога нема да има държава с нормални държавници
    Трябвало е още навремето да направим като Румънците с Чеушевско.. до стената и , че така като "падна" комунизна кво стана,старите вълци си направиха партии и ни викаха Wellcome domocracy ,ама няма как да стане- Вълк Вегетарианец няма...
    EX-AlfaRomeoSuper155 2.5 V6 + Remap by O.E.Motorsport and LPG Injection
    EX Mazda 6 2004 +Lpg ----EX SAAB 9-3ss 2.8V6-AERO 250hp MY2006 - With LPG+obd
    NOWAudi a6 c6 Allroad 3.2 FSI + LPG

  7. #22
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by spe4elist View Post
    Щото?
    Да видя каква ще бъде посоката и какви ще са първите резултати.
    Повярвай ми, че пръв ще "захапя", ако има нещо криво.

    Но всеки протест без тези два-три месеца е явна подкрепа за ББ и Цв.Цв.

    ---------- Post added at 13:35 ---------- Previous post was at 13:34 ----------

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    ---------- Post added at 13:11 ---------- Previous post was at 13:10 ----------

    [/COLOR]
    Наздраве......а бе Суси ,след два месеца да не се преродиш в политик....?)))
    Аз имам чест и достойнство /поне според мен, де/, няма как да бъда политик.
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  8. #23
    Старши алфист nikolaaaay's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Sofia
    Age
    47
    Posts
    2,267

    Default

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    Да видя каква ще бъде посоката и какви ще са първите резултати.
    Повярвай ми, че пръв ще "захапя", ако има нещо криво.

    Но всеки протест без тези два-три месеца е явна подкрепа за ББ и Цв.Цв.[COLOR="Silver"]
    Ти ли ще захапеш, бре. Не ме разсмивай. Какво има да гледаш 2-3 месеца. Ти и 3 години да гледаш пак нищо няма да видиш.
    То е ясно, че е безсмислено да се спори с теб, но като искаш да гледаш, виж първо състава на правителството. За министри "избраха" гаджето на Мая Манолова, приятелките на Моника Йосифова-Станишева и т.н. Доказан далавераджия за министър на проектите. Тия хора са "избрани" на 4 очи и/или в кревата на някои хора, а не от Орешарски или от БСП.
    Бат Серго сипе обвинения в авторитаризъм на килограм, обаче ето как се взимат важни решения в момента:

    В случая нещо, което е дълбоко смущаващо е, че се внасят в Народното събрание промени, които не са обсъждани в специализираните звена на моята партия, на Националния партиен съвет на БСП, и за първи път от 1990 година насам, това е нещо, което и Тодор Живков не би си позволил - не са обсъждани в парламентарната група. Това е тежък прецедент", посочи той.
    Румен Петков обясни още, че е бил на конференция по борбата с наркотиците в Рим и е разговарял с експерти на БСП, които са с много тежък авторитет в системата на сигурността като цяло.
    "С тях никой не го е консултирал, една част от депутатите са изненадани. Това е първият принципен въпрос за подхода, той смущава и нещо повече, той няма нищо общо с утвърдените демократични процедури в партията.
    Второ, не е консултирана професионалната общност. Аз съм правил много сериозни, радикални промени в Закона за МВР, но те бяха обект на обсъждане повече от шест месеца в професионалния състав", завърши той.


    Какви 2 месеца ще гледаш. Същите хора говорят същите лъжи. Колко пъти ще се спъвате на едно и също място?!

  9. #24
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaaaay View Post
    Ти ли ще захапеш, бре. Не ме разсмивай. Какво има да гледаш 2-3 месеца. Ти и 3 години да гледаш пак нищо няма да видиш.
    То е ясно, че е безсмислено да се спори с теб, но като искаш да гледаш, виж първо състава на правителството. За министри "избраха" гаджето на Мая Манолова, приятелките на Моника Йосифова-Станишева и т.н. Доказан далавераджия за министър на проектите. Тия хора са "избрани" на 4 очи и/или в кревата на някои хора, а не от Орешарски или от БСП.
    Бат Серго сипе обвинения в авторитаризъм на килограм, обаче ето как се взимат важни решения в момента:

    В случая нещо, което е дълбоко смущаващо е, че се внасят в Народното събрание промени, които не са обсъждани в специализираните звена на моята партия, на Националния партиен съвет на БСП, и за първи път от 1990 година насам, това е нещо, което и Тодор Живков не би си позволил - не са обсъждани в парламентарната група. Това е тежък прецедент", посочи той.
    Румен Петков обясни още, че е бил на конференция по борбата с наркотиците в Рим и е разговарял с експерти на БСП, които са с много тежък авторитет в системата на сигурността като цяло.
    "С тях никой не го е консултирал, една част от депутатите са изненадани. Това е първият принципен въпрос за подхода, той смущава и нещо повече, той няма нищо общо с утвърдените демократични процедури в партията.
    Второ, не е консултирана професионалната общност. Аз съм правил много сериозни, радикални промени в Закона за МВР, но те бяха обект на обсъждане повече от шест месеца в професионалния състав", завърши той.


    Какви 2 месеца ще гледаш. Същите хора говорят същите лъжи. Колко пъти ще се спъвате на едно и също място?!
    Захапвал съм ги, ама ти тогава не пишеше активно тук
    Когато създаваха ДАНС, я създадоха, за да откопчат МВР от Р. Петков. /вътрешнопартийно/, ама ти не ги помниш тези неща.
    Мая Манолова и Найденов станаха гаджета след като вече се бяха наложили в БСП и двамата.
    Предпочитам Станишев пред охраната на Т. Ж. и предпочитам Цв. Йовчев пред сина на шофьор на шеф на ДС.

    А ти си лай още, че си антикомунист, ама не ти вярвам.
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  10. #25
    Старши алфист nikolaaaay's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Sofia
    Age
    47
    Posts
    2,267

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Поредната глупост на българският народ....някой казаха, че е платена......
    За какво иде на реч....казвате комунисти, ами аз от как съм на бял свят,,,други да ни управляват не съм видял..........до 1989г. бай Тошо...от ясно по
    Има много истини в твоя пост, но и доста неща не са верни. Не са всичките еднакви маскари. Това е внушение на БСП, за да се обезсърчат хората и да не гласуват, докато техния електорат винаги е на линия. Ниска избирателна активност и ето как в момента направиха правителство с 13% от всички гласоподаватели с право на глас. Ако всички бяха пребоядисани комунисти, то сега щяхме да имаме държавни заводи (работещи за шепа хора, разбира се), нямаше да сме в ЕС (щото БСП беше твърдо против тях до към 2000 г.). Мутрите още щяха да обикалят улиците с бухалките, както до 1998.
    Костов никога не е бил член на БКП, въпреки че е подавал молба. Отказано му е заради прозападните му възгледи. Това го пише в досието му. За молбата е съвсем нормално. Всеки, който искаше да се развива професионално преди 1989г. трябваше да е член на партията, иначе забрави. Затова и в партията членуваха 1 млн. човека. Всички офицери например задължително бяха членове. Искаш, не искаш - ставаш член.
    За това, че комунистите управляват през по-голямата част от последните 24 години това е факт, но има и малки прекъсвания все пак. То си личи по обема помия, който се излива от някои медии по опонентите на БСП. Например онзи водещия с ескалатора. По същия начин както плюе сега по Герб, така плю преди години по СДС. Тогава беше даже още по-брутален и по-ефективен, щото рейтингът му беше по-висок.

  11. #26
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaaaay View Post
    Има много истини в твоя пост, но и доста неща не са верни. Не са всичките еднакви маскари. Това е внушение на БСП, за да се обезсърчат хората и да не гласуват, докато техния електорат винаги е на линия. Ниска избирателна активност и ето как в момента направиха правителство с 13% от всички гласоподаватели с право на глас. Ако всички бяха пребоядисани комунисти, то сега щяхме да имаме държавни заводи (работещи за шепа хора, разбира се), нямаше да сме в ЕС (щото БСП беше твърдо против тях до към 2000 г.). Мутрите още щяха да обикалят улиците с бухалките, както до 1998.
    Костов никога не е бил член на БКП, въпреки че е подавал молба. Отказано му е заради прозападните му възгледи. Това го пише в досието му. За молбата е съвсем нормално. Всеки, който искаше да се развива професионално преди 1989г. трябваше да е член на партията, иначе забрави. Затова и в партията членуваха 1 млн. човека. Всички офицери например задължително бяха членове. Искаш, не искаш - ставаш член.
    За това, че комунистите управляват през по-голямата част от последните 24 години това е факт, но има и малки прекъсвания все пак. То си личи по обема помия, който се излива от някои медии по опонентите на БСП. Например онзи водещия с ескалатора. По същия начин както плюе сега по Герб, така плю преди години по СДС. Тогава беше даже още по-брутален и по-ефективен, щото рейтингът му беше по-висок.
    Не забравяй и Пътнико Виден - Пътнико офф.
    Не си обективен. Слави "свали" и Виденов.
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  12. #27
    Старши алфист nikolaaaay's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Sofia
    Age
    47
    Posts
    2,267

    Default

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    Слави "свали" и Виденов.
    Ахахахахах Слави ли свали Виденов или хората, който бяха останали с по 10 долара заплати. Говориш смешки. Тук става дума за пари. Мафията просто си купи поредната медия.
    Поводът беше, че Жан беше дал държавната мрежа на Булгаргаз на концесия на мафията (Мултигруп), а Костов я спря. Слави тогава изведнъж скочи да защитава частните фирми.

  13. #28
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaaaay View Post
    Ахахахахах Слави ли свали Виденов или хората, който бяха останали с по 10 долара заплати. Говориш смешки. Тук става дума за пари. Мафията просто си купи поредната медия.
    Поводът беше, че Жан беше дал държавната мрежа на Булгаргаз на концесия на мафията (Мултигруп), а Костов я спря. Слави тогава изведнъж скочи да защитава частните фирми.
    Сложил съм свали в кавички.
    Просто ти казвам, че Слави плюеше и по Виденов - БСП.
    Бъди обективен.
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  14. #29
    Старши алфист nikolaaaay's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Sofia
    Age
    47
    Posts
    2,267

    Default

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    Сложил съм свали в кавички.
    Просто ти казвам, че Слави плюеше и по Виденов - БСП.
    Бъди обективен.
    Е той и Болен Сидеров плюеше ДПС но стана нещо и изведнъж се обикнаха с Местан. Любовта е сляпа.

  15. #30
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaaaay View Post
    Е той и Болен Сидеров плюеше ДПС но стана нещо и изведнъж се обикнаха с Местан. Любовта е сляпа.
    Волен Сидеров помогна на ГЕРБ да управлява 2.5 години, преди те да си напазаруват депутати.
    Неговата игра е ясна.
    Тогава не беше турчин и руско мекере, нали?
    Беше удобен на ГЕРБ, а сега той прави същото с БСП и ДПС, но не ти е удобен.
    Неговата игра е ясна, поне за мен.
    Нека оставим правителството да поработи малко, пък тогава да лаем.
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

Page 2 of 103 FirstFirst 12341252102 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •