Page 3 of 103 FirstFirst 123451353 ... LastLast
Results 31 to 45 of 1535

Thread: НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ: ОСТАВКА на "Кабинета Орешарски" 2 Юни, Неделя, 12,00 часа

  1. #31
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Тия дето трябва да оправят България са в чужбина - почти 3млн от най-работоспособното население.
    1млн. работещи тук изхранват още над 4млн деца, пенсионери, инвалиди, психично болни и т.н.
    Сложи още няколкостотин хиляди работоспособни, които по цял ден си чешат камбаните.
    Никой не може да ни оправи.

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  2. #32
    Смахнат Геймър siniqtzmey's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    София
    Posts
    169

    Default

    code, забрави да споменеш една малцинствена група, много важна за политиците. Иначе ще се види до къде ще ни отведе този социален експеримент, наречен преход.
    No one 'needs' an Alfa, like no one needs a car with more than 60 hp!
    Алфа Ромео 155 1.7 8v (много реве )
    e46 328Ci (чорбаджийска кола)

  3. #33
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Quote Originally Posted by siniqtzmey View Post
    code, забрави да споменеш една малцинствена група, много важна за политиците. Иначе ще се види до къде ще ни отведе този социален експеримент, наречен преход.
    Да,ромите ги забравих. Картинката е пълна вече.

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  4. #34
    Старши алфист nikolaaaay's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Sofia
    Age
    47
    Posts
    2,267

    Default

    Какво да чакаме правителството да се доказва, като премиерът е бившият финансов министър на триглавата коалиция. Същият той дето безпрекословно се съгласяваше и подписваше харчовете за Белене, Цанков камък и "усвояването" на изкуствените бюджетни дефицити.

    Ето какво мисли Пламен Константинов за новия министър на спорта.

    "Няма никога да бъде приет един министър, който никога не се е затичвал в час по физическо", обяви волейболната легенда Пламен Константинов в коментар на избора на проф. Мариана Георгиева като нов министър на младежта и спорта.

    "Спортът има специфика и не може да бъде управляван, без да познаваш проблематиката. Министърът трябва да има понятие", коментира Константинов.

    Ти от прасета какво друго очакваш да видиш освен свинщини?!

  5. #35
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Ти да видиш....зад така нареченият национален протес стоял Яне Янев....този човек е не само полово неосъзнат, ами за мен е политически помияр....човека на тррактора, напоследък подвизавал се при Бойко.....борец против корупцията....да ама не.....ония документи в папките дето мъкнеше се оказаха, че и за тоалетна хартия не стават, защото не са намачкани....а в парламента са им нежни задниците...
    Ай стига бе.....за мен всички са маскари......и стига с това СДС......Петър Берон пръв приятел с Корнезов.......Костов не бил член на БКП...ама е бивш партиен секретар на кой там университет.....майка му не е циганка от Драгоман, ама са и сини венците
    Айде кажете ми някой от тия маскари дали може поне малко да се сравни с Ботев и Левски......на тия наште политици идиалите са им в задният джоб......
    Идва на власт 1м. 20см.....и след четири години като седне на портофела си 2м. и 40см...
    и всичко законо...ония 6- апартамента са наследство, което е забравил да го обяви преди това......а и през тези години дето е на власт бизнеса така му потръгнал.....,че се оказал накрая милионер
    А вие може да си джавкате тука колкото си искате....
    Когато трябваше не лаехме....сега файда няма....пито платено
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  6. #36
    S.T.A.L.K.E.R. Galeano's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Бургас
    Age
    42
    Posts
    864

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    ....пито платено
    Не е пито платено 1 200 000 души още не са си получили рестото.
    Alfasud/156 1.8ex
    156 2.4 JTD/156 2.5 Q-system/Uno 1.3Turbo i.e-again/Yamaha R6

  7. #37
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by Galeano View Post
    Не е пито платено 1 200 000 души още не са си получили рестото.
    За какво ресто говориш...?
    Тая държава се казва Бакшиш....турска дума добре позната .....
    Казах, че тия мишки са от едно котило....ама някой ме оспорваха......и сега след като ги нахранихме с нашето мълчание и безразличия дълги години....гледаме, че са станали едри плъхове....дето не им въздейства народната отрова.......
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  8. #38
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaaaay View Post
    Какво да чакаме правителството да се доказва, като премиерът е бившият финансов министър на триглавата коалиция. Същият той дето безпрекословно се съгласяваше и подписваше харчовете за Белене, Цанков камък и "усвояването" на изкуствените бюджетни дефицити.

    Ето какво мисли Пламен Константинов за новия министър на спорта.

    "Няма никога да бъде приет един министър, който никога не се е затичвал в час по физическо", обяви волейболната легенда Пламен Константинов в коментар на избора на проф. Мариана Георгиева като нов министър на младежта и спорта.

    "Спортът има специфика и не може да бъде управляван, без да познаваш проблематиката. Министърът трябва да има понятие", коментира Константинов.

    Ти от прасета какво друго очакваш да видиш освен свинщини?!
    Абе каквото и да пишеш за триглавите, държавата бе по-добре финансово, имаше 5 % безработица и индексираха заплати и пенсии. Имаше и инвестиции по-добри, имаше и икономически ръст.
    Там проблемът не бе Орешарски.
    Министерството е на МЛАДЕЖТА и спорта.
    Не виждам смисъл когато имаме Олимпийски комитет, БФС и кви ли не други организации да има министерство изцяло за спорта.Смисълът сега е друг.
    Правителственият самолет няма да вози "бичета", "тигри" и "свини".
    Константинов е скандалджия.
    Йордан Йовчев ще отговаря за спорта.
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  9. #39
    Старши алфист nikolaaaay's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Sofia
    Age
    47
    Posts
    2,267

    Default

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    Абе каквото и да пишеш за триглавите, държавата бе по-добре финансово, имаше 5 % безработица и индексираха заплати и пенсии. Имаше и инвестиции по-добри, имаше и икономически ръст.
    Там проблемът не бе Орешарски.
    Същото важи и за всичките 27 държави от ЕС, още за щатите, Япония, Китай и още поне 150 държави. Положението тогава беше такова въпреки, а не заради триглавата коалиция. Спомням си, че януари 2007г. от България не можеше да се изнесе нито една стока, защото системата на митниците не беше свързана с тази на ЕС. До самия край на декември 2006г. никой в администрацията на митниците и НАП не беше наясно какъв ще режимът за внос/износ и какви документи ще са необходими. Това защото имаше много кадърен и отговорен финансов министър - днешния премиер. За разлика от нас румънците са работели цяла година с двете системи паралелно - нова и стара, така че да няма срив при влизането в ЕС. Нищо чудно, че през 2000г. бяхме на едно ниво с тях, а сега те са чувствително по-богати. Познай колко български фирми загубиха клиентите си тогава, щото 1 месец не можеха да си изнесат стоките.

    П.С.Знаеш ли колко % е безработицата в Испания и Гърция през 2008г. и през 2013г. По нарастване на безработицата ние сме направо супер. Ти ще изкараш бат Бойко икономически гений, бре.

    ---------- Post added at 23:41 ---------- Previous post was at 23:30 ----------

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    Министерството е на МЛАДЕЖТА и спорта.
    Не искам да те обидя, но си страшно наивен. Всичко, което чуеш от Позитано приемаш за чисто и свято. Замисли се. Коя държава има министерство на младежта. Естествено, че това е спортното министерство. Просто така е кръстено. Винаги трябва да се управлява от човек, който е в час с процесите в спорта, от работата със спортните федерации, а не от гаджето на този или от приятелката на онзи.

  10. #40
    Болен алфист RPWWD's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    1,602

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaaaay View Post
    Коя държава има министерство на младежта. Естествено, че това е спортното министерство. Просто така е кръстено. Винаги трябва да се управлява от човек, който е в час с процесите в спорта, от работата със спортните федерации, а не от гаджето на този или от приятелката на онзи.
    Боби Михайлов и той е уж спортист, пък виж докъде докара БФС Каква направи Свилен Нейков като спортен министър?!? Или пък Пепи Стойчев? Опитаха се да съсипят Обединени спортни клубове ЦСКА, като ги изгонят от базите им, за да ги вземе някой друг (последните слухове са за мераци от страна на Алексей Петров). Ей тва направиха "спортистите" - министри - Мерси!
    Спортът трябва да се администрира от чиновник, по възможност неинтересуващ се от спорт, за да се избегнат запалянковщината и партизанщината прозиращи, например, дори и в действията на човек като главният архитект на София Пепи Диков, за който съм сигурен, че още се стряска нощем сънувайки автогола на Везалов
    Giulietta 1,4 Multiair 2014
    Giulietta 1,6 JTDm 2013 - EX
    156 SW 1,9 JTD 2003

  11. #41
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaaaay View Post
    Същото важи и за всичките 27 държави от ЕС, още за щатите, Япония, Китай и още поне 150 държави. Положението тогава беше такова въпреки, а не заради триглавата коалиция. Спомням си, че януари 2007г. от България не можеше да се изнесе нито една стока, защото системата на митниците не беше свързана с тази на ЕС. До самия край на декември 2006г. никой в администрацията на митниците и НАП не беше наясно какъв ще режимът за внос/износ и какви документи ще са необходими. Това защото имаше много кадърен и отговорен финансов министър - днешния премиер. За разлика от нас румънците са работели цяла година с двете системи паралелно - нова и стара, така че да няма срив при влизането в ЕС. Нищо чудно, че през 2000г. бяхме на едно ниво с тях, а сега те са чувствително по-богати. Познай колко български фирми загубиха клиентите си тогава, щото 1 месец не можеха да си изнесат стоките.

    П.С.Знаеш ли колко % е безработицата в Испания и Гърция през 2008г. и през 2013г. По нарастване на безработицата ние сме направо супер. Ти ще изкараш бат Бойко икономически гений, бре.

    ---------- Post added at 23:41 ---------- Previous post was at 23:30 ----------


    Не искам да те обидя, но си страшно наивен. Всичко, което чуеш от Позитано приемаш за чисто и свято. Замисли се. Коя държава има министерство на младежта. Естествено, че това е спортното министерство. Просто така е кръстено. Винаги трябва да се управлява от човек, който е в час с процесите в спорта, от работата със спортните федерации, а не от гаджето на този или от приятелката на онзи.
    Аз ти говоря за 11 млрд къса цигари и за загуби от 1,5 млрд лева годишно, а ти ми блееш, а за контрабанда на алкохол и хранителни продукти не ми се и говори.
    Тези от Позитано може аз да ги пиша, ти откъде знаеш?
    Това с тази наредба беше тъпо, стига си смука изпод ноктите, че там е мръсно.
    Е жалко, че Орешарски си няма тежка артилерия като последната здравна министЪРКА на ГЕРБ.....хахахах
    А страните, които си изброил вече излязоха от кризата или поне близките до нас като икономика.
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  12. #42
    Старши алфист nikolaaaay's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Sofia
    Age
    47
    Posts
    2,267

    Default

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    Аз ти говоря за 11 млрд къса цигари и за загуби от 1,5 млрд лева годишно, а ти ми блееш, а за контрабанда на алкохол и хранителни продукти не ми се и говори.
    Тези от Позитано може аз да ги пиша, ти откъде знаеш?
    Това с тази наредба беше тъпо, стига си смука изпод ноктите, че там е мръсно.
    Е жалко, че Орешарски си няма тежка артилерия като последната здравна министЪРКА на ГЕРБ.....хахахах
    А страните, които си изброил вече излязоха от кризата или поне близките до нас като икономика.
    Моля те, спри да изчисляваш обема на контрабандата, че ставаш много смешен.
    Друг смисъл в поста не намирам и затова не коментирам по-натам.

  13. #43
    Старши алфист nikolaaaay's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Sofia
    Age
    47
    Posts
    2,267

    Default

    Quote Originally Posted by RPWWD View Post
    Боби Михайлов и той е уж спортист, пък виж докъде докара БФС Каква направи Свилен Нейков като спортен министър?!? Или пък Пепи Стойчев? Опитаха се да съсипят Обединени спортни клубове ЦСКА, като ги изгонят от базите им, за да ги вземе някой друг (последните слухове са за мераци от страна на Алексей Петров). Ей тва направиха "спортистите" - министри - Мерси!
    Спортът трябва да се администрира от чиновник, по възможност неинтересуващ се от спорт, за да се избегнат запалянковщината и партизанщината прозиращи, например, дори и в действията на човек като главният архитект на София Пепи Диков, за който съм сигурен, че още се стряска нощем сънувайки автогола на Везалов
    Никой не казва, че трябва да е спортист. Но очевидно, че човек, който не е наясно с процесите и дори и със структурата на организацията, която ще управлява не е нищо друго освен парашутист. Няма как да бъде адекватен, колкото и да е интелигентен. Нищо, поне ще гледаме рубриката гаф след гаф.
    Между другото нещо подобно се случва и когато пожарникар стане министър-председател. Или пък онази българската Анджелина Джоли дето беше за малко министър на външните работи. Сега пък гледам някакъв доктор по философия дава съвети за икономиката. В България всеки е специалист по всичко.
    Last edited by nikolaaaay; 03-06-2013 at 19:52.

  14. #44
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Е свалихме една мафия и си я избрахме пак.Нямам време за губене.Който иска да си ги менка.
    Митак, само менкането може да осигури някакъв напредък.В смисъл, когато някой не си върши работата трябва да си ходи, вярно е че за Орешарски още не може да се каже, ама аз не съм оптимист в тая насока.[COLOR="Silver"]

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    Аз ти говоря за 11 млрд къса цигари и за загуби от 1,5 млрд лева годишно, а ти ми блееш, а за контрабанда на алкохол и хранителни продукти не ми се и говори.
    Тези от Позитано може аз да ги пиша, ти откъде знаеш?
    Това с тази наредба беше тъпо, стига си смука изпод ноктите, че там е мръсно.
    Е жалко, че Орешарски си няма тежка артилерия като последната здравна министЪРКА на ГЕРБ.....хахахах
    А страните, които си изброил вече излязоха от кризата или поне близките до нас като икономика.
    Абе Прасешки-вашата дебела артилерия е Майчето и другарката Йотова, чиято сестра ще дърпа конците в НЗОК.
    А кой ти каза че Гърция и Испания са излязли от кризата?Пак почна с гюбрето

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    ...
    ---------Ай стига бе.....за мен всички са маскари......и стига с това СДС......Петър Берон пръв приятел с Корнезов.......Костов не бил член на БКП...ама е бивш партиен секретар на кой там университет.....майка му не е циганка от Драгоман, ама са и сини венците...
    Наборе-това с маскарите, обслужва самите маскари.Така те са почти винаги винаги на власт-ДПС и БСП, а сега се появи и другият им придатък-Атака.
    Костов никога не е бил член на БКП.Бил е преподавател, вярно е и че е подавал документи за членство в БКП, ама не са го приели.Ами там им е грешката.Чърчил пък си е сменял няколко пъти членството в английската партийна система, ама не пречи да е един от най добрите им политици.
    Ако е циганин, евала на него-а Чирков е истински циганин, на е най добрият ни сърдечен хирург, какво като е такъв?
    А ако си чел колко много е говорено против Левски и Ботев сигурно ще се изненадаш-особено докато са били живи и след това, близките години.
    Да - Левски и Ботев са изключение, не споря, но съратника им Стамболов, който е имал шанс да бъде политик и държавник след Освобождението е убит, ковчега му е обърнат, гробът му е разкопан, а след 1944 е обявен и за фашист.Чаааак сега му се признават заслугите.Та историята ще отсъди безпристрастно, но въпросът е ние къде сме в момента, когато се джурка всичко това?
    Да ти кажа и против Христос се пише непрекъснато-и сега и в миналото
    Та, какво имам предвид -да гледаме кой работи и кой не това е важно, както и да можем да разпознаваме такива като Каракачанов, Сидеров и т.н.Тия станаха милионери на базата на вечното мрънкане и празния популизъм.
    А наздраве и да правим каквото можем, като избираме такива, каквито трябва.Звучи просто, ама наистина не е така.
    Last edited by fred; 03-06-2013 at 20:11.
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  15. #45
    Старши алфист nikolaaaay's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Sofia
    Age
    47
    Posts
    2,267

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Ти да видиш....зад така нареченият национален протес стоял Яне Янев....този човек е не само полово неосъзнат, ами за мен е политически помияр....човека на тррактора, напоследък подвизавал се при Бойко.....борец против корупцията....да ама не.....ония документи в папките дето мъкнеше се оказаха, че и за тоалетна хартия не стават, защото не са намачкани....а в парламента са им нежни задниците...
    Протестите на НФСБ и РЗС са били сутринта от 9 часа в Борисовата градина. На протестът пред НС нито веднъж не чух да се споменава която и да било партия. Освен БСП, ДПС и Атака и то в доста отрицателен контекст.
    Протестът беше организиран във ФБ и щеше да бъде още по-масов ако някак си страницата на протеста не беше изтрита мистериозно в събота сутринта.

    ---------- Post added at 20:01 ---------- Previous post was at 19:49 ----------

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Ай стига бе.....за мен всички са маскари......и стига с това СДС......Петър Берон пръв приятел с Корнезов.......Костов не бил член на БКП...ама е бивш партиен секретар на кой там университет.....майка му не е циганка от Драгоман, ама са и сини венците
    Айде кажете ми някой от тия маскари дали може поне малко да се сравни с Ботев и Левски......на тия наште политици идиалите са им в задният джоб......
    Идва на власт 1м. 20см.....и след четири години като седне на портофела си 2м. и 40см...
    и всичко законо...ония 6- апартамента са наследство, което е забравил да го обяви преди това......а и през тези години дето е на власт бизнеса така му потръгнал.....,че се оказал накрая милионер
    А вие може да си джавкате тука колкото си искате....
    Когато трябваше не лаехме....сега файда няма....пито платено
    ОК, значи профилът на спасителя се очертава така: бивш партиен секретар с отказ за членство в партията, неприятел на Корнезов, да може да се сравнява с Левски и Ботев, рус със сини очи и розови венци и майка му да не е от Драгоман. Освен това трябва да е бездомен, може и клошар, който не е имал бизнес, но е много компетентен, успял и кадърен. Остава само да го дочакаме.

Page 3 of 103 FirstFirst 123451353 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •