Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 34

Thread: Престраших се да се представя :)

  1. #16
    Barbarian AttilaSL's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Weston-super-Mare UK
    Age
    45
    Posts
    312

    Default

    Благодаря на всички за позитивните мнения,това ми показва че съм на на прав път и ме мотивира да продължавам напред.
    Поздрави!
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD 2003 г 150+

  2. #17
    no petrol, no fun italfen's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Варна/София
    Posts
    1,236

    Default

    Страхотна е визията на колата, само педалите не ми харесват как са сложени, а и трябва фуутрест задължително за да се завърши видът им.
    Now: 145QV, Gtv 1.8, 147 Q2, Doblo Cargo 1.9 multijet

  3. #18
    Barbarian AttilaSL's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Weston-super-Mare UK
    Age
    45
    Posts
    312

    Default

    Те педалите и на мен много не ми харесват,голяма мъка беше да се сложат и ги изкривих малко но това се поправя.А фуут рест нямаше в комплектано ще измисля и за него нещо.Прав си,без него стой някак си незавършено.
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD 2003 г 150+

  4. #19
    Barbarian AttilaSL's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Weston-super-Mare UK
    Age
    45
    Posts
    312

    Default

    Малко смяна на консумативи,смяна на всички тампони по двигателя,ъпдгрейд на задните спирачни дискове и накладки Mintex,
    И най-голямата радост,вчера ми пристигна решетката на CADAMURA.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails IMG_0304.jpg   IMG_0305.jpg   IMG_0325.jpg   IMG_0341.jpg   IMG_0342.jpg  

    Alfa Romeo 156 2.4 JTD 2003 г 150+

  5. #20
    ***DNB-PSY-GOA*** DMS's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Sofia
    Age
    35
    Posts
    426

    Default

    Съвсем различен вид има колата в тази маска...

    браво колега, невероятна е : )


  6. #21
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    ямбол
    Posts
    54

    Default

    много е красива колега продължавай все така

  7. #22
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Браво, уникално изглежда, бях забравил че съм ти правил фаровете.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  8. #23
    Barbarian AttilaSL's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Weston-super-Mare UK
    Age
    45
    Posts
    312

    Default

    Отдавна не бях писал тук и днес реших да понапиша какво още съм понаправил по колата:
    Кадамуро маската е сложена отдавна,само да вметна че не ми хареса как стоеше с въздуховодите и затова ги отрязах и поставих оригиналните,според мен така е доста по добре и смея да твърдя единствена по рода си
    Сменени пружини с Eibach pro kit -30mm,фланци на 12мм Sparco и 18" джанти Team dynamics Monza.
    Задно гърне от не помня коя марка но англичаните я хвалят
    По инериора:вътре всичко е претапицирано в черно включително волана и топката на скоростния лост.
    Музика Duble din Pioneer и монтиран втори бас говорител BOSE.И двата бас говорителя са вързани към един усилвател но ще ги разделя всеки да бъде захранван по отделно.Нов турбо бууст 60mm уред на Depo Japan
    По двигателя:монтиран мап сенсор на два бара и и донастройване на ремапа.Тъкмо бях решил че съм приключил и Румен(Rubig) Тихичко ми прошепна"знаеш ли как ще тръгне тая кола с едно турбо 2260 и един мап сенсор на 2.5 бара"Та вече си търся такова турбо
    В краткосрочен план ще се монтират лупи на дългите и шорт шифтър на скорстната кутия.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails IMG_0117.jpg   IMG_0116.jpg   IMG_0114.jpg   IMG_0118.jpg   IMG_0119.jpg  

    IMG_0911.jpg  
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD 2003 г 150+

  9. #24
    no petrol, no fun italfen's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Варна/София
    Posts
    1,236

    Default

    Преди 3-4 месеца е видях при Румен... не можах да и се на кефя... много красива!
    Сега с GTA style фаровете още по-красива муцуна има... само цвета на джантите не е по вкуса ми
    Now: 145QV, Gtv 1.8, 147 Q2, Doblo Cargo 1.9 multijet

  10. #25
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Quote Originally Posted by AttilaSL View Post
    18" джанти Team dynamics Monza
    Здрасти И на мен много ми харесва как се случват нещата с твоята 156-ца Все хубави мод-ове и правиш

    Използвам случая да те питам какво направи със 17ките и летните гуми на тях имам интерес да ги закупя, че и аз си взех 156-ца хахаахха
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  11. #26

    Default

    Мдааа все по хубава, бравоо
    156 2.4JTD 136+ PS

  12. #27
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Това с карбона по средната конзола добре се е получило и изглежда интересно. Може ли малко подробности, лакира ли се след това, какво е фолиото ? Имах мерак да слагам няколко уреда под 3-те ама на фотошопа малко изглежда като табло на камьон и незнам си колко уреди по него...., но ще има някакви доработки де, ако не скоча на някоя 159-ка.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  13. #28

    Default

    Честито, много е хубава. Един съвет, ако нямаш каско. Паркирвай където няма много коли или гледай да има поне една врата разстояние, че язък за боята и труда .
    Last edited by zombiran; 21-01-2016 at 22:01.

  14. #29
    Чук и Гек
    Join Date
    May 2008
    Location
    Сифия
    Posts
    420

    Default

    давай смело колата става супер и мисли за по големи спирачки с новото турбо
    AR Type 939 2.4 JTDm TI Q-Tronic DPFon EX
    AR Type 932 2.4 JTD hard tuned EX
    Bmw E61 535d 500hp/900nm EX
    AR 155 Evo 3.2 v6 Project

  15. #30
    JACK DANIEL'S-SING.BARREL eproHD's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Roma-Milano-Sofia
    Posts
    1,653

    Default

    Quote Originally Posted by AttilaSL View Post
    Отдавна не бях писал тук и днес реших да понапиша какво още съм понаправил по колата:
    Кадамуро маската е сложена отдавна,само да вметна че не ми хареса как стоеше с въздуховодите и затова ги отрязах и поставих оригиналните,според мен така е доста по добре и смея да твърдя единствена по рода си
    Сменени пружини с Eibach pro kit -30mm,фланци на 12мм Sparco и 18" джанти Team dynamics Monza.
    Задно гърне от не помня коя марка но англичаните я хвалят
    По инериора:вътре всичко е претапицирано в черно включително волана и топката на скоростния лост.
    Музика Duble din Pioneer и монтиран втори бас говорител BOSE.И двата бас говорителя са вързани към един усилвател но ще ги разделя всеки да бъде захранван по отделно.Нов турбо бууст 60mm уред на Depo Japan
    По двигателя:монтиран мап сенсор на два бара и и донастройване на ремапа.Тъкмо бях решил че съм приключил и Румен(Rubig) Тихичко ми прошепна"знаеш ли как ще тръгне тая кола с едно турбо 2260 и един мап сенсор на 2.5 бара"Та вече си търся такова турбо
    В краткосрочен план ще се монтират лупи на дългите и шорт шифтър на скорстната кутия.
    Жестока кола евала да те радва много !...Но не се увличай много понеже от началото на 2018 година колите дизел с евро 3 се забраняват !
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V M-JET 140hp 192A5.000,6 marce-DISTINCTIVE +SELENIA WR (WIDE RANGE) 5W-40 - временно спряна от движение....
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 20V 210CV

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •