Results 1 to 5 of 5

Thread: Съвет за бояджия в София

  1. #1

    Default Съвет за бояджия в София

    Здравейте,
    преди няколко дни една госпожа ми отне предимство и последва удар. Слава богу не беше силен, щетите са спукан преден ляв фар, и нужда от пребоядисване на бронята и евентуално на калника, който почти не му личи че леко е ожулен. При последното пребоядисване на калника ми объркаха цвета и има лека разлика, така че мисля и него да пребоядисам, защото ми бърка в очите като го погледна.
    Купих фар, който днес монтирах, но сега се чудя къде да отида за боя.
    До сега съм използвал услугите на Чипс Ауей - сервиза на Амарант (връщах я за корекции, изложиха се), сервиз Спиди кар - на стария път за Банкя (преправяха я 2 пъти и накрая пак с различен цвят ми боядисаха калника и много забележки по боята на бронята), от сервиз Лазурит - в сградата на Вилхем пик съм много доволен, но цените които казват на детайл са направо....
    До сега винаги съм правил колата с възлагателно писмо, но от тази година не влизам в тази графа, тъй като колицата ми вече е стара за тази екстра.
    Посъветвайте ме къде да отида в София, 2 детайла за боя и леко напасване на калника, защото имам чувството че е мръднал от удара и луфта между фара е 0 мм. докато от другата страна има нормалния луфт.

    Alfa 156 SW 2.4 JTD 140 hp

  2. #2
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    КАЗАНЛЪК
    Posts
    117

    Default

    принципно когато отвориш капака на багажника има стикер с номера на боята

  3. #3

    Default

    Вече няколко пъти съм ползвали техните услуги и съм много доволен. Работят бързо и много качествено.
    http://www.karplastvm.com/index-4.html

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by ilya75 View Post
    принципно когато отвориш капака на багажника има стикер с номера на боята
    доколкото разбрах има значение и лака, а не само цвета, факт е че се вижда разлика между калника и вратата


    Quote Originally Posted by darkmiracle View Post
    Вече няколко пъти съм ползвали техните услуги и съм много доволен. Работят бързо и много качествено.
    http://www.karplastvm.com/index-4.html
    а каква е цената на детайл?
    Last edited by Alexius; 05-06-2013 at 21:57.

    Alfa 156 SW 2.4 JTD 140 hp

  5. #5

    Default

    Немога да кажа точно, защото като са ми правили нещо винаги е било с ремонт по самия детйл + боя.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •