Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 99

Thread: Към пловдивчани!

  1. #16
    Старши алфист nikolaaaay's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Sofia
    Age
    47
    Posts
    2,267

    Default

    Quote Originally Posted by Doomguy View Post
    Чичи, ходи в задния двор да опъваш бездомните кучета, знам, че и самата мисъл за това те възбужда до неузнаваемост. Гледай да не мрънкаш пак като вдовица за х*й в долния раздел колко си неоправдан и как те баннали лошите модератори... Явно живота ти се е стекъл по описания от тебе начин и завиждаш на всичко, което може да го бодне в жена, която няма мустак гъст колкото твоя.
    Велика простотия. По принцип съм против цензурата, но ако бях модератор, след такъв пост щеше да последва бан за доста дълго време. Нямаме нужда от демонстрация на селяндурщината.

  2. #17

    Default

    nikolaaaay,не му се впрягай на момчето.И аз съм използвал нецензурни думи
    Все пак той се припозна в профила на всеки 5 българин.
    В момента ме залива с лични съобщения и иска помощ,за съжаление аз не мога да му помогна
    Но по-горният ти коментар е жалката истина какво следва от ситуацията в България и последствията върху населението.

    Doomguy,силно се надявам пазарджишката група да не те допуска в редиците си.
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  3. #18

    Default

    Изобщо не ми пука за никакви редици, казвам каквото ми е на сърце и не ми пука от никой и от нищо. Правя каквото си искам и не ми пука нито за вашето мнение, нито за това на околните. Който ме познава, знае що за човек съм, за другите не ми пука. Който не ме харесва, да ме игнорира и да не ме чете. Поздрави на всички...

  4. #19
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Желая ти да се сблъскаш с това, което проповядваш и съм сигурен че един ден ще се случи.По-здрав и на теб..
    А най сетне и игнора ще ползвам
    Last edited by fred; 08-06-2013 at 18:17.
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  5. #20
    Alfa Amore boris037's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Dark side of the moon
    Posts
    246

    Default

    Полицията вече е задържала заподозрения, интересно какви ще са последствията и дали ще има такива.
    alfa romeo sprint 1984

  6. #21

    Default

    Quote Originally Posted by fred View Post
    Желая ти да се сблъскаш с това, което проповядваш и съм сигурен че един ден ще се случи.По-здрав и на теб..
    А най сетне и игнора ще ползвам
    Спретнете си един клуб на чичаците-зоофили на средна възраст и се оплаквайте на воля от днешната "прогнила" младеж. Много ти здраве...

  7. #22
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by Doomguy View Post
    Спретнете си един клуб на чичаците-зоофили на средна възраст и се оплаквайте на воля от днешната "прогнила" младеж. Много ти здраве...
    Когато по даден въпрос от 10 души 9 кажат "да" а един каже "не", кой мислиш че е прав? Кой следва да формира нов клуб на интереси за да си ги обсъжда на спокойствие?

    Сега преброй колко човека до момента взеха участие в дискусията и кой какво мнение изрази по въпроса.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  8. #23

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Когато по даден въпрос от 10 души 9 кажат "да" а един каже "не", кой мислиш че е прав? Кой следва да формира нов клуб на интереси за да си ги обсъжда на спокойствие?

    Сега преброй колко човека до момента взеха участие в дискусията и кой какво мнение изрази по въпроса.
    От неутрална гледна точка, човек може да е прав даже и всички останали да са срещу него. В случая си написах мнението, след което последваха коментари от субекти със съмнителен морал, които започнаха да пишат за скъсани дебели черва, онанизъм, садо-мазохизъм и психологически профили "по картинка". И това от хора, които реват пред целия форум колко "несправедливо" били баннати. С този изказ, едва ли е било толкова несправедливо...

  9. #24
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by Doomguy View Post
    От неутрална гледна точка, човек може да е прав даже и всички останали да са срещу него. В случая си написах мнението, след което последваха коментари от субекти със съмнителен морал, които започнаха да пишат за скъсани дебели черва, онанизъм, садо-мазохизъм и психологически профили "по картинка". И това от хора, които реват пред целия форум колко "несправедливо" били баннати. С този изказ, едва ли е било толкова несправедливо...
    В случая гледната точка се определя като човешка а не като неутрална.
    И така погледнато от такава гледна точка мисля, че не си прав.
    За другите подробности и начина по който ескалира напрежението..............много ми се иска да не стигаме дотам.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  10. #25
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by Doomguy View Post
    Спретнете си един клуб на чичаците-зоофили на средна възраст и се оплаквайте на воля от днешната "прогнила" младеж. Много ти здраве...
    А бе пич, трябв да те запозная с моята каракачанка...така ще те влачи, че ум ще ти зайде....яко ти дупе))
    Виж сега...ако някой питбул захапе дететето ми и аз бих постъпил по жестоко.....вчера си взех БМВ и ще го влача на дрифт....ама без нищо...не се получава......надявам се да ме разбираш........другото е неоправдам съдизъм!!!
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  11. #26
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by Doomguy View Post
    От неутрална гледна точка, човек може да е прав даже и всички останали да са срещу него. В случая си написах мнението, след което последваха коментари от субекти със съмнителен морал, които започнаха да пишат за скъсани дебели черва, онанизъм, садо-мазохизъм и психологически профили "по картинка". И това от хора, които реват пред целия форум колко "несправедливо" били баннати. С този изказ, едва ли е било толкова несправедливо...
    Искаш ли да ти помогна?
    Имам връзки и може да ти уголемим "мъжествеността"

    Виждал съм сърна с наполовина изяден задник докато тичка. Природата е жестока.
    На пръв поглед този човек е психар, но нека видим какво точно се е случило.
    Какво точно е отключило това поведение у него.
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  12. #27

    Default

    Кучето е добре и е при чичо доктор. http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5833891
    Дано понесе някакво наказание този изрод!
    156 2.0TS 155hp; Suzuki GSX-R600

  13. #28

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    А бе пич, трябв да те запозная с моята каракачанка...така ще те влачи, че ум ще ти зайде....яко ти дупе))
    Виж сега...ако някой питбул захапе дететето ми и аз бих постъпил по жестоко.....вчера си взех БМВ и ще го влача на дрифт....ама без нищо...не се получава......надявам се да ме разбираш........другото е неоправдам съдизъм!!!
    Къде в постовете ми прочете, че одобрявам насилието над животни? Твърдо съм против тези неща, но и не мисля, че заслужава такова внимание. Трябваше обаче по-горе човека-фен на 69 с кучета да ми говори за дебели черва и онанизъм и да се стигне до глупостите след това...
    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    Искаш ли да ти помогна?
    Имам връзки и може да ти уголемим "мъжествеността"
    Първо помогни на себе си .

  14. #29
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaaaay View Post
    Когато има ненормални публични личности, като Болен Сидеров например, почва и народа да полудява. То затова са измислени лудниците. Като не си нормален - отиваш да се лекуваш, а не правиш сеир на хората.
    Поради факта, че харесвам хората с ясна позиция ще ти разкажа един виц

    Волен Сидеров бил на един митинг и от напъване да държи реч взел, че пръднал
    Хората се ослушали, а той казал:"Ето, виждате ли, някой гръмна с пушка, хората се вдигат на въстание".
    През това време наблизо минавал Лютви Местан, който го чул и казал:"Аааааа, така е, ама аз лично съм я пълнил тази пушка".

    ---------- Post added at 17:28 ---------- Previous post was at 17:23 ----------

    Quote Originally Posted by Doomguy View Post
    Къде в постовете ми прочете, че одобрявам насилието над животни? Твърдо съм против тези неща, но и не мисля, че заслужава такова внимание. Трябваше обаче по-горе човека-фен на 69 с кучета да ми говори за дебели черва и онанизъм и да се стигне до глупостите след това...

    Първо помогни на себе си .
    Нямам необходимост.
    Що си толкова "зъл"?
    В смисъл, и аз обичам да се правя на интересен, но в този случай е адски тъпо.
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  15. #30

    Default

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    Нямам необходимост.
    Що си толкова "зъл"?
    В смисъл, и аз обичам да се правя на интересен, но в този случай е адски тъпо.
    Защото ми е скучно. Няма нищо по-ободряващо от това да те "насоли" половината форум, клъвнал на някоя провокация, а ти да седиш и да гледаш сеира им.

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •