Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 99

Thread: Към пловдивчани!

  1. #31
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by Doomguy View Post
    Защото ми е скучно.
    Ето, това е доказателство.
    На един мъж, когато му е скучно си играе с пишката си.
    Но явно при теб липсва.
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  2. #32

    Default

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    Ето, това е доказателство.
    На един мъж, когато му е скучно си играе с пишката си.
    Но явно при теб липсва.
    Я прати нещо женско от твоята рода да ти докажа обратното...

  3. #33
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by Doomguy View Post
    Къде в постовете ми прочете, че одобрявам насилието над животни? Твърдо съм против тези неща, но и не мисля, че заслужава такова внимание. Трябваше обаче по-горе човека-фен на 69 с кучета да ми говори за дебели черва и онанизъм и да се стигне до глупостите след това...

    Първо помогни на себе си .
    ....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  4. #34
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by Doomguy View Post
    Я прати нещо женско от твоята рода да ти докажа обратното...
    Хаха, те всички си падат по мъже с пишки.

    Опитваш се да подражаваш ли на някой?
    Необходимо е да се стараеш малко повече.
    Когато искаш да ревеш с лъвовете трябва да имаш топки, в противен случай само ще мяукаш.
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  5. #35

    Default

    Quote Originally Posted by Doomguy View Post
    Я прати нещо женско от твоята рода да ти докажа обратното...
    Стига,взе да се повтаряш вече
    psiho2.jpg

    Говорех хипотетично какво могат да си направят хората един на друг и какво животното на теб и ти на него!
    Явно наистина се вписваш успешно в психологическия профил които ти създадох ей така за удоволствие
    Успокой се,драмата с "псето" е приключила,сега може да се отдадеш на обичайните си занимания.
    На другото лично няма да пускам снимка че е много лично,не искам да се засягаш повече.
    Last edited by Linkestis; 08-06-2013 at 20:55.
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  6. #36

    Default

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    Хаха, те всички си падат по мъже с пишки.

    Опитваш се да подражаваш ли на някой?
    Необходимо е да се стараеш малко повече.
    Когато искаш да ревеш с лъвовете трябва да имаш топки, в противен случай само ще мяукаш.
    Или по прасета с пишки.

    Quote Originally Posted by Linkestis View Post
    Стига,взе да се повтаряш вече
    psiho2.jpg

    Говорех хипотетично какво могат да си направят хората един на друг и какво животното на теб и ти на него!
    Явно наистина се вписваш успешно в психологическия профил които ти създадох ей така за удоволствие
    Успокой се,драмата с "псето" е приключила,сега може да се отдадеш на обичайните си занимания.
    На другото лично няма да пускам снимка че е много лично,не искам да се засягаш повече.
    Хипотетично можеш да спиш спокойно, лошия заради който отвори цяла тема е хванат, а твоят приятел - кучето е в добри ръце. Хепи енд...

  7. #37

    Default

    [QUOTE=Doomguy;1219519]Чичи, ходи в задния двор да опъваш бездомните кучета, знам, че и самата мисъл за това те възбужда до неузнаваемост. Гледай да не мрънкаш пак като вдовица за х*й в долния раздел колко си неоправдан и как те баннали лошите модератори... Явно живота ти се е стекъл по описания от тебе начин и завиждаш на всичко, което може да го бодне в жена, която няма мустак гъст колкото твоя.[/QUOTE

    ти за мене си един от 3-4 те най долни селяка който съм виждал за 5 години в тоя форум ако щеш се радвай ако щеш се гордей,знам че ти се ще с провокативни постове да изпъкнеш и да блеснеш,ако си ми от квартала с това поведение си приключил цирка за доста кратко време,радвай се на анонимността си.

  8. #38

    Default

    Quote Originally Posted by RUNNING WILD View Post
    Quote Originally Posted by Doomguy View Post
    Чичи, ходи в задния двор да опъваш бездомните кучета, знам, че и самата мисъл за това те възбужда до неузнаваемост. Гледай да не мрънкаш пак като вдовица за х*й в долния раздел колко си неоправдан и как те баннали лошите модератори... Явно живота ти се е стекъл по описания от тебе начин и завиждаш на всичко, което може да го бодне в жена, която няма мустак гъст колкото твоя.
    ти за мене си един от 3-4 те най долни селяка който съм виждал за 5 години в тоя форум ако щеш се радвай ако щеш се гордей,знам че ти се ще с провокативни постове да изпъкнеш и да блеснеш,ако си ми от квартала с това поведение си приключил цирка за доста кратко време,радвай се на анонимността си.
    недей така с лошо бе бате твоя правопис е по престъпен от най големите глупости дето мога да изпиша аз

  9. #39

    Default

    не ме чети щом не те влече правописа ми,кво ме боли за тебе,а ти като стана дума за пишки знаеш ли какво правят като влязат в банята мъжете с големи пишки?не знаеш нали няма от къде да знаеш,сигурен съм че си едно мъничко безгласно заядливо тролче,нисък си на ръст и си слаб оглеждаш се плахо,нямаш самочувствие пред жените всички ти казват след време-искам да си останеме просто приятели,ние в форума сме едни от малкото ти приятели пази ни скрий ни ние пак ще сме тук утре,има и жени четат темите някоя може да се усмихне да намери нещо нестандартно и агресивно в теб ти толкова го искаш...излез отиди на Тортата пусни си музика да се чува от колата гледай лошо,ходи до кв.Запад земи некоя напомпана отрепка да седне до тебе да приличате на бригада,ходи до Моста на лютата земи си сладолед и ако мине Багера поздрави го може да те видят че говориш с страшниците и бъди лош и намръщен гази слабите и боготвори силните.

  10. #40
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by Doomguy View Post
    недей така с лошо бе бате твоя правопис е по престъпен от най големите глупости дето мога да изпиша аз
    А ти не знаеш какво е пунктуация.
    Няма точки, няма тирета, няма запетаи.
    Какъв правопис бре, хахахаха
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  11. #41

    Default

    Quote Originally Posted by RUNNING WILD View Post
    Не ме чети, щом не те влече правописа ми. Какво ме боли за тебе, а ти като стана дума за пишки знаеш ли какво правят като влязат в банята мъжете с големи пишки? Не знаеш нали, няма от къде да знаеш, сигурен съм, че си едно мъничко безгласно заядливо тролче, нисък си на ръст и си слаб. Оглеждаш се плахо, нямаш самочувствие пред жените всички ти казват след време - искам да си останем просто приятели. Ние в форума сме едни от малкото ти приятели, пази ни, скрий ни ние пак ще сме тук утре, има и жени четат темите, някоя може да се усмихне, да намери нещо нестандартно и агресивно в теб. Ти толкова го искаш... Излез, отиди на Тортата пусни си музика да се чува от колата гледай лошо. Ходи до кв.Запад, земи някоя напомпана отрепка да седне до тебе, да приличате на бригада, ходи до Моста на лютата, земи си сладолед и ако мине Багера, поздрави го, може да те видят, че говориш със страшниците. И бъди лош и намръщен, гази слабите и боготвори силните.
    Ето, виж колко е по-приятно! За географските ти и психоаналитични познания няма да коментирам, явно толкова си можеш... А това, че си дебел и отпуснат явно трябва да е магнит за жените. Имаш талант...

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    А ти не знаеш какво е пунктуация.
    Няма точки, няма тирета, няма запетаи.
    Какъв правопис бре, хахахаха
    Нещо май не схвана иронията.

    Съжалявам колеги но прекъсвам веселбата, а вие през това време намерете някакво занимание на ГОЛЕМИТЕ си пишки, понеже се обзалагам, че те са активни само виртуално. Лека вечер.
    Last edited by Doomguy; 08-06-2013 at 21:26.

  12. #42
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by Doomguy View Post
    Ето, виж колко е по-приятно! За географските ти и психоаналитични познания няма да коментирам, явно толкова си можеш... А това че си дебел и отпуснат явно трябва да е магнит за жените. Имаш талант...


    Нещо май не схвана иронията.
    Не се измъквай сега.
    Казах ти, когато се опитваш да подражаваш на кучето в един момент винаги ти се налага да си излижеш задника.
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  13. #43
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Quote Originally Posted by [B
    RUNNING WILD[/B];1219584]
    Quote Originally Posted by Doomguy View Post
    Чичи, ходи в задния двор да опъваш бездомните кучета, знам, че и самата мисъл за това те възбужда до неузнаваемост. Гледай да не мрънкаш пак като вдовица за х*й в долния раздел колко си неоправдан и как те баннали лошите модератори... Явно живота ти се е стекъл по описания от тебе начин и завиждаш на всичко, което може да го бодне в жена, която няма мустак гъст колкото твоя.
    ти за мене си един от 3-4 те най долни селяка който съм виждал за 5 години в тоя форум ако щеш се радвай ако щеш се гордей,знам че ти се ще с провокативни постове да изпъкнеш и да блеснеш,ако си ми от квартала с това поведение си приключил цирка за доста кратко време,радвай се на анонимността си.
    Много точно казано RUNNING WILD. Но той е глуповат-ти го плюеш, той си мисли че дъждец вали, а и смята че щом на лайняните му напъни се обръща внимание е постигнал и той нещичко в жалкия си животец (явно е недоносен).А с недоразвити селяци няма смисъл да се разправя човек, освен ако не ги сбара на място, като вършат поредната простотия.Иначе това му е лошото на итнеренета-всеки слабоумен мозък списва кретенизмите си и счита че оставя нещо след себе си...
    Но и от неговите простотии се се роди нещо положително, за мен- напомни ми, че има игнор и е първият който сложих в тая клоака на игнора, дано да е последния от форума....

    ---------- Post added at 01:21 ---------- Previous post was at 01:16 ----------

    Quote Originally Posted by boris037 View Post
    Полицията вече е задържала заподозрения, интересно какви ще са последствията и дали ще има такива.
    По закон има, въпросът е да се докаже в съда.Присъдата може да е ефективен затвор до 3 години, не съм сигурен, ама поне ще го опънат и лапа патки там яко.
    Затова писах, че ако има пряк очевидец е добре да даде официални показания.
    Last edited by fred; 08-06-2013 at 23:00.
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  14. #44
    absolute beginner BLUE1's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пловдив
    Posts
    1,289

    Default

    Фред, чл. 325б.от НК предвижда наказание до 3 години, което означава максимум 3 години условно. Естествено тоя примитив от село Тополово глобата от 1000 до 5000 лева ще го жегни много повече от условната присъда.
    SUBARU OUTBACK 2.5i MY06

  15. #45
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Quote Originally Posted by BLUE1 View Post
    Фред, чл. 325б.от НК предвижда наказание до 3 години, което означава максимум 3 години условно. Естествено тоя примитив от село Тополово глобата от 1000 до 5000 лева ще го жегни много повече от условната присъда.
    E може и да бъркам, ама и това да му дадат поне....
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •