Results 1 to 6 of 6

Thread: проблем с моторчето на парното/климатика

  1. #1
    Младши алфист
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    Русе
    Posts
    2

    Default проблем с моторчето на парното/климатика

    zdraveite kolegi,imam sledniq problem..motorcheto na parnoto/klimatika neiska da varti,po tochno tragva spira kogato si poiska i nemoga da polzvam klimatika sega v jegite!!!kade spored vas e problema vav kopcheto za stepenite ili vav smoto motorche,i kade se namira tova motorche??? blagodarq na vsichki predvaritelno

  2. #2
    Запален алфист nedko87's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    София
    Posts
    327

    Default

    Колега първо колата с климатик или с климатроник е.Ако е с климатроник може проблема да е в таблото с бушоните.Самото моторче е при краката на пасажерското място.

  3. #3
    Младши алфист
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    Русе
    Posts
    2

    Default

    с климатик е колега и немога да го ползвам сега,а и зимата така ми е правила и немога да ползвам парното,така 3-4-5 дни и после както карам и започва само да работи!!! абе когато си иска тогава заработва

  4. #4
    Запален алфист nedko87's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    София
    Posts
    327

    Default

    провери идват ли + и - до моторчето ако го няма минуса проверяваш регулатора на степените и ключето. ако няма плюс бушон или прекъсната писта в таблото с бушоните.Според мен е последното,защото имах същия проблем кото твоя и се оказа това.

  5. #5

    Default

    Не знам дали и при jtd-то е като при мен, но и на мен ми спираше, както го описваш. Под жабката имам една букса, проверих я и я наместих, вече 1 година нямам проблеми.

  6. #6
    Младши алфист
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Gorna Orqhovica
    Posts
    27

    Default

    Здравейте. При мене пък,като дам на контакт моторчето започва да бръмчи,за около минута и после спира. Така е всеки път,като дам на контакт. Защо ли? Алфата е 146 95 г. 1.6

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •