Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 112

Thread: България и Турция-къде сме ние....!?

  1. #31
    Старши алфист nikolaaaay's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Sofia
    Age
    47
    Posts
    2,267

    Default

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    Виж сега, аз съм безпартиен, а ти смърдиш на партии от статуквото от 100 метра.
    Личи ти за какво се бориш.
    Ама няма да стане.
    15 % ръст има. /питай ме за какъв период поне бе, умник./
    Ама то статуквото е само едно - БСП. Ако мислиш, че съм от статуквото ОК. Не се учудвам защото зная, че много рядко успяваш да уцелиш верните отговори.
    Иначе и аз съм безпартиен, но това хич не ми пречи да имам мнение и да поддържам една партия. Боря се да има повече шансове за теб, да се реализираш по-добре. Същото важи и за много голяма част от протестиращите тия дни. Ходи на протестите и ще видиш, че хората не искат 70 лева майчински и 5 стотинки по-евтин бензин.

  2. #32
    Запален алфист CBET's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Русе
    Age
    48
    Posts
    318

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaaaay View Post
    Грешиш! Демокрацията е това да се чува гласът на всички, не само на мнозинството. Ако ти беше прав, тогава щеше да е демократично да смачкаме турците и циганите. В много голяма грешка си.
    И това, дето го разправя Бисеров, че Герб ги боли като им вадели зъбите сега е простотия, не е никаква демокрация. Такива неща в истински демократичните страни няма.

    nikolaaaay, fred, BLUE1, вие сте най-големите демократи а? Да не говорим, че не сте никакво мнозинство - просто "лаете" активно и претендирате за правота в стремеж да си наложите мнението.
    Alfa Romeo 156 2.0 TS '97 - продадена ...


  3. #33
    Старши алфист nikolaaaay's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Sofia
    Age
    47
    Posts
    2,267

    Default

    Quote Originally Posted by CBET View Post
    nikolaaaay, fred, BLUE1, вие сте най-големите демократи а? Да не говорим, че не сте никакво мнозинство - просто "лаете" активно и претендирате за правота в стремеж да си наложите мнението.
    Сигурно много боли когато видиш, че си дал гласа си за хора, които ти се изплюха в лицето. Разбирам разочарованието ти. Не разбирам само защо се нахвърляш срещу нас, само защото предупреждавахме за БСП. Не сме ти виновни ние, а тези които продадоха интересите на народа.

  4. #34
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaaaay View Post
    Сигурно много боли когато видиш, че си дал гласа си за хора, които ти се изплюха в лицето. Разбирам разочарованието ти. Не разбирам само защо се нахвърляш срещу нас, само защото предупреждавахме за БСП. Не сме ти виновни ние, а тези които продадоха интересите на народа.
    Болиииии, зъб по зъб ще се вади.
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  5. #35
    Запален алфист CBET's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Русе
    Age
    48
    Posts
    318

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaaaay View Post
    Сигурно много боли когато видиш, че си дал гласа си за хора, които ти се изплюха в лицето. Разбирам разочарованието ти. Не разбирам само защо се нахвърляш срещу нас, само защото предупреждавахме за БСП. Не сме ти виновни ние, а тези които продадоха интересите на народа.

    Успокой топката, "демократе"! И идея си нямаш дали, или за кого съм гласувал. Ама елементарният ти мороглед не може да приеме, че има и друга гледна точка, различна от твоята или опозитната на твоята, както и че разликата м/у "правилно" и "грешно" е ъгълът, от който ще п(р)огледнеш на нещата.

    П.С. Ти нали много работеше в работно време и не се занимаваше с форума докато си на работа? Интересно ... вечер уж и на протести ходиш пък активността ти не стихва - даже напротив!
    Alfa Romeo 156 2.0 TS '97 - продадена ...


  6. #36

    Default

    Каква демокрация в бг,тука само национални предатели имате.А за Турция като влезнат евро съюза не ви виждам,тогава и те ще ви са виновни,манталтета ви е такъв продажен

    ---------- Post added at 18:54 ---------- Previous post was at 18:42 ----------

    Quote Originally Posted by CBET View Post
    nikolaaaay, fred, BLUE1, вие сте най-големите демократи а? Да не говорим, че не сте никакво мнозинство - просто "лаете" активно и претендирате за правота в стремеж да си наложите мнението.
    Не те само знаят да джавкат като малки палета,даи им по два бона на тайно място и са вечно твои
    Има само две мнения по въпроса – грешното и моето!

  7. #37
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Тоя, etrovskii дето живее в България и плюе по нея няма ли да му се сложи доживотен бан??!!Да плюе в Русия против Путин, като е такъв юнак.Предлагам на модераторите, да бъде баннат, поради непрекъснати провокации!Ще отправя и искане към gigi, просто простотия си имаме, да та си отглеждаме и руската....

    [/COLOR]
    Quote Originally Posted by CBET View Post
    Успокой топката, "демократе"! И идея си нямаш дали, или за кого съм гласувал. Ама елементарният ти мороглед не може да приеме, че има и друга гледна точка, различна от твоята или опозитната на твоята, както и че разликата м/у "правилно" и "грешно" е ъгълът, от който ще п(р)огледнеш на нещата.

    П.С. Ти нали много работеше в работно време и не се занимаваше с форума докато си на работа? Интересно ... вечер уж и на протести ходиш пък активността ти не стихва - даже напротив!
    А ти си демократ сигурно?Как прие пък ти нашия мироглед, след като ни критикуваш?
    Твоят исторически ъгъл отдавна е оценен, а че ти не приемаш оценката си е твой проблем.
    Лаенето, както казваш ти е характерно за няколко представители тук, с руски корен.....
    ПП а като си почнал за писането в работно време-давай наред, а не избирателно, аааа ,

    ---------- Post added at 23:03 ---------- Previous post was at 23:01 ----------

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    Болиииии, зъб по зъб ще се вади.
    Прасешки и аз съм безпартиен, ама значи, че трябва да съм улево, както ти

    ---------- Post added at 23:06 ---------- Previous post was at 23:03 ----------

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Турция има силно протекционалистична политика, спрямо своята икономика.
    Яки мита за внос, както и пълна забрана за стоки, които ги произвеждат.
    На практика нямат безработица.
    Статуса на образования човек е много висок.
    Това, което виждате като мизерия, е на хора, които сами са си избрали тоя начин на живот. По принцип много си приличаме.
    Няколко пъти съм ходил до езерото Ван и трябва да ви кажа, че след Анкара е нещо, което не мога да ви го опиша. Смес от хилядолетно изоставане, първичен ислям и племенни войни. Водят си ги от хилядолетия.
    Там е война! Редовно умират млади момчета войничета.
    Турция е огромна и предлага големи възможности за всеки.
    Не можете обаче с нашенския аршин, да мерите техните си работи.
    Хората в Истанбул и Анкара, както и в другите градове се борат за европейска свобода, защото са с европейска нагласа.
    Останалата част обаче са си див, азиатски контингент. Имат и около 18 милиона кюрди, които са съвсем дива и жестока пасмина.
    С тях не става с европейски свободи, а с азиатска жестокост. Те ти плюят на ценностната система и си карат както в родово-общинния строй!
    Ето за това никой не разбира Турция и нашите възгледи не са приложими за да разберем какво става там!
    Мордохай, прав си, но азиатската жестокост не се прилага толкова към азиатските мюсулмани, а срещу противниците режима на Ердоган, който нямаше и да просъществува, ако не бяха озаптени военните.Защото не Ердоган е измислил и основал съвременна Турция

    ---------- Post added at 23:08 ---------- Previous post was at 23:06 ----------

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    15 % икономически ръст, с перспектива да влезе след 20 години в топ 7.
    Ердоган днес беше събрал доста многолюден митинг.
    Демокрацията е власт на мнозинството, защо винаги палатките да са мнозинство бе Фреди?
    Ами по тая логикаа нямаше да има социализъм, защото навсякъде е присъден с насилствени преврати
    Отделно, демокрацията означава равенството и свободата са нейни съществени характеристики.[4] Проява на тези принципи са равенството на всички граждани пред закона и равният достъп до властта. А у нас БСП е на власт почти непрекъснато и резултатите са явни.Отделно, комунистите никога не се научават на нещо, поради това и си провалиха поредното триглаво правителство
    Last edited by fred; 18-06-2013 at 20:53.
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  8. #38
    absolute beginner BLUE1's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пловдив
    Posts
    1,289

    Default

    Quote Originally Posted by etrovskii View Post
    Каква демокрация в бг,тука само национални предатели имате.А за Турция като влезнат евро съюза не ви виждам,тогава и те ще ви са виновни,манталтета ви е такъв продажен

    ---------- Post added at 18:54 ---------- Previous post was at 18:42 ----------


    Не те само знаят да джавкат като малки палета,даи им по два бона на тайно място и са вечно твои

    Как е брат, интензивното лечение приключи ли? В изолатора нет няма а? Нищо не плачи, пии си зопиклона и всичко ще е наред. А ти си пиши, пиши. Той форума има и социална функция, трябвада се дава трибуна на менталните инвалиди, това щяло да им помогне в лечението.
    SUBARU OUTBACK 2.5i MY06

  9. #39
    Запален алфист CBET's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Русе
    Age
    48
    Posts
    318

    Default

    Quote Originally Posted by fred View Post
    А ти си демократ сигурно?Как прие пък ти нашия мироглед, след като ни критикуваш?
    Твоят исторически ъгъл отдавна е оценен, а че ти не приемаш оценката си е твой проблем.
    Лаенето, както казваш ти е характерно за няколко представители тук, с руски корен.....
    ПП а като си почнал за писането в работно време-давай наред, а не избирателно, аааа ,

    Чичка, аз не съм показвал никакви претенции. Хората които претендират и се изживяват като капацитети сте други . Епитети и сравнения ако не успяваш да асимилираш - не мисля, че е мой проблем това!

    П.С. Я ми припомни кога съм повдигал въпроса за работното време, кой как го използва и т.н.? За сметка на това Николайчо нееднократно се е опитвал да се самоизтъкне колко много работи и колко важна е службицата му ... Whatever! (както ще казват в Турция съвсем скоро)

    П.П.С Съмнявам се че успяваш да асимилираш предходното ми изречение. Не се напъвай! Лека нощ!
    Last edited by CBET; 18-06-2013 at 22:43.
    Alfa Romeo 156 2.0 TS '97 - продадена ...


  10. #40
    Старши алфист nikolaaaay's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Sofia
    Age
    47
    Posts
    2,267

    Default

    Quote Originally Posted by CBET View Post
    П.С. Я ми припомни кога съм повдигал въпроса за работното време, кой как го използва и т.н.? За сметка на това Николайчо нееднократно се е опитвал да се самоизтъкне колко много работи и колко важна е службицата му ...
    Батка, позволявам си да се самоизтъквам даже и в работно време от събота насам, понеже е лято и съм в отпуска. По обяд е много жега на плажа и затова влизам в нета. Иначе в работно време не влизам, шефът не дава )) Много е лош.

    ---------- Post added at 01:19 ---------- Previous post was at 01:14 ----------

    Quote Originally Posted by CBET View Post
    П.П.С Съмнявам се че успяваш да асимилираш предходното ми изречение. Не се напъвай! Лека нощ!
    Е, ние нямаме толкоз акъл да асимилираме толкова сложни неща.

    ---------- Post added at 01:28 ---------- Previous post was at 01:19 ----------

    Quote Originally Posted by fred View Post
    Тоя, etrovskii дето живее в България и плюе по нея няма ли да му се сложи доживотен бан??!!Да плюе в Русия против Путин, като е такъв юнак.Предлагам на модераторите, да бъде баннат, поради непрекъснати провокации!Ще отправя и искане към gigi, просто простотия си имаме, да та си отглеждаме и руската....
    Аз съм ЗА. Нищо не печели форума от такива олигофрени, пък и нарушава грубо правилата на форума.

  11. #41
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Няма да говоря за религия, управление на държава и тем подобни.......само ви правя сравнение....
    Истамбул....десет пъти по рзавит от София...в каквото и да е отношение........
    Преди 2- години я прекосих цялата страна почти до Сириската граница....е па пътища (6)...от нашата граница до Диарбекир...нямаше насрешно движение...като изключа ремоната на пътя покрай Анкара.....Аадана тунели...ама не като на Витиня.....ББ...пассти да яде с неговите магистрали......инфраструктура чак до кюрдите....за какво говорим....полицията на ниво....не се крият в храстите....виждах ги от километри.....ориената е при нас....там има различие....
    Минавал съм преди 20-години по същият път....корено различен......
    Ние сме в як застой.....няма смисъл да говорим за Турция.....а и Ферариста каза някой истини....ела да видиш автомобилна катастрофа в България....няма кой да ти помогне.......при нас не спират.....само те заобикалят и подминават....паднали сме много ниско в интелекта
    Last edited by Бобби; 20-06-2013 at 01:42.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  12. #42

    Default

    Фредка ,злобата убива,успокой топкатаи като си безпартиен и негласуваш не давай мнение

    ---------- Post added at 06:13 ---------- Previous post was at 06:07 ----------

    Quote Originally Posted by nikolaaaay View Post
    Батка, позволявам си да се самоизтъквам даже и в работно време от събота насам, понеже е лято и съм в отпуска. По обяд е много жега на плажа и затова влизам в нета. Иначе в работно време не влизам, шефът не дава )) Много е лош.

    ---------- Post added at 01:19 ---------- Previous post was at 01:14 ----------


    Е, ние нямаме толкоз акъл да асимилираме толкова сложни неща.

    ---------- Post added at 01:28 ---------- Previous post was at 01:19 ----------

    Аз съм ЗА. Нищо не печели форума от такива олигофрени, пък и нарушава грубо правилата на форума.
    Заплатаджийте сте така месец за месец,и като не ви ги дадат лееленямате собствено мнение все копирате от некаде.

    ---------- Post added at 06:20 ---------- Previous post was at 06:13 ----------

    Quote Originally Posted by BLUE1 View Post
    Как е брат, интензивното лечение приключи ли? В изолатора нет няма а? Нищо не плачи, пии си зопиклона и всичко ще е наред. А ти си пиши, пиши. Той форума има и социална функция, трябвада се дава трибуна на менталните инвалиди, това щяло да им помогне в лечението.
    Защитната функция на социалната политика- тя може да носи и други названия:подпомагаща,съхраняваща,но винаги смисълът и е един- чрез определени действия да се създадат условия за индивида,социалната група или на обществото като цяло да излязат от затрудняващите ги обстоятелства.Защитната функция е най-старата и първична функция на социалната политика.Тя трябва да защитава трудещите се от външни въздействия и преди всичко от онези,свързани с труда.Поне схвана ли нещо блу ли си или кармаза.
    Last edited by etrovskii; 19-06-2013 at 06:10.
    Има само две мнения по въпроса – грешното и моето!

  13. #43
    absolute beginner BLUE1's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пловдив
    Posts
    1,289

    Default

    Quote Originally Posted by etrovskii View Post
    Защитната функция на социалната политика- тя може да носи и други названия:подпомагаща,съхраняваща,но винаги смисълът и е един- чрез определени действия да се създадат условия за индивида,социалната група или на обществото като цяло да излязат от затрудняващите ги обстоятелства.Защитната функция е най-старата и първична функция на социалната политика.Тя трябва да защитава трудещите се от външни въздействия и преди всичко от онези,свързани с труда.Поне схвана ли нещо блу ли си или кармаза.
    Не е важно аз да съм схванал! Важно е лекуващият ти лекар да е схванал.
    SUBARU OUTBACK 2.5i MY06

  14. #44

    Default

    Quote Originally Posted by BLUE1 View Post
    Не е важно аз да съм схванал! Важно е лекуващият ти лекар да е схванал.
    Всъщност само исках да попитам: Вие знаете ли какво е Blu-ray?
    Ако знаете, възмутете се на воля , че има такива хора. Уверявам ви, те са доста.
    Ако не знаете, но сега имате намерение да проверите, браво. Това е стъпка напред.
    Ако не знаете и не ви интересува… лошо няма, все пак живеем в ХХI век и всеки има право на съществуване според личните си разбирания.
    Има само две мнения по въпроса – грешното и моето!

  15. #45
    absolute beginner BLUE1's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пловдив
    Posts
    1,289

    Default

    Quote Originally Posted by etrovskii View Post
    Всъщност само исках да попитам: Вие знаете ли какво е Blu-ray?
    Ако знаете, възмутете се на воля , че има такива хора. Уверявам ви, те са доста.
    Ако не знаете, но сега имате намерение да проверите, браво. Това е стъпка напред.
    Ако не знаете и не ви интересува… лошо няма, все пак живеем в ХХI век и всеки има право на съществуване според личните си разбирания.

    Мисля, че днес на визитацията доктора ще ти намали дозата. Определено си се кротнал.
    SUBARU OUTBACK 2.5i MY06

Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •