Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 17 of 17

Thread: Някой ползва ли такова у-во в замяна на ченджъра?

  1. #16

    Default

    Значи си успял с метода с касетката. Аз също мисля да си изкарам кабела някъде около пепелника, и да си взема една стойка за там.

  2. #17
    Запален алфист mitkomeg's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Dobrich
    Posts
    330

    Default

    Quote Originally Posted by Doomguy View Post
    Значи си успял с метода с касетката. Аз също мисля да си изкарам кабела някъде около пепелника, и да си взема една стойка за там.
    Ами ядосах се вчера и го разглобих и се оказа, че работата 10-15 минути реално.На мене ми отне повече време да извадя ics-а от колата.
    Сега ми се върти в главата друга идея.Подлакътника на задната седалка никога не съм го вдигал и все си седи свален та мисля да сложа там с един 8" бас с усилвател в багажника.Така ще го ползвам като кутия...гоооляяяяяма кутия и евентуално няма да си заема половината багажник с някоя кутия.Имам няколко такива говорителчета из нас нови не използвани почти та ще видя... Или пак да си сложа басбокс в багажника и пак да е отворена дупката в седалката за да влиза повечко бас без да се усилва много, че те бая шумоизолирани тия коли и не знам дали много се чува вътре попринцип
    До пепелника ми се вижда малко ниско и на неудобно място ако решиш да сменяш песен или да усилваш-намаляш...няма да е много безопасно.Затова аз мисля да е някъде по таблото плеърчето за не се налага да си въртя главата и да си отвличам вниманието.
    Last edited by mitkomeg; 29-06-2013 at 13:05.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •