Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 27

Thread: затъмняване на стъкла с фолио

  1. #1

    Default затъмняване на стъкла с фолио

    Искам да си затъмня стъклата на комбито с качествено фолио. Дайте съвет към кого да се обърна. За сега съм се насопчил към Шаркифолио, защото прочетох много добри отзиви за тях. Цената е около 140 лв за всички стъкла с материалите
    .

  2. #2
    Born to be а Legend reloading's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    ТроянЪт/СофияСити
    Age
    33
    Posts
    782

    Default

    Ако става въпрос за София цените са някъде там. В Ловеч едно момче което се занимава с това ми затъмни 155-цата за 35лв. със материала. Вярно не е 3М ама пък. добре стана.
    155 1.8 8v SUPER MY95

  3. #3
    Запален алфист
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Sofia
    Posts
    436

    Default

    За София фирма J&Jco и там имат уникален продукт на 3М Кристалин
    EX 156 1.6 TS

  4. #4

    Default

    Факт, но са ми малко скъпи. 3М Кристалин фолио на задни стъкла и стъкла на багажно отделение 583 лв

    3М Колор Стейбъл за същите стъкла е 413 лв + още 195 лв ако искаш и предните врати с по-светло фолио.

    Иначе наистина продукта е адски добър.

  5. #5
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Quote Originally Posted by bouncer View Post
    Искам да си затъмня стъклата на комбито с качествено фолио. Дайте съвет към кого да се обърна. За сега съм се насопчил към Шаркифолио, защото прочетох много добри отзиви за тях. Цената е около 140 лв за всички стъкла с материалите
    .
    Сигурен ли си, че това е цената за всички стъкла? И кои стъкла имаш предвид като кажеш "всички" И аз се чудя къде да затъмня моите, но искам много леко затъмнение на абсолютно всички стъкла.
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  6. #6

    Default

    Това е ориентировъчна цена от Шеркифолио за всички странични и задното стъкло. Или поне така пише в нета като се разтърся. Най-добре да му звъннем и може да говорим нещо за групово посещение и отстъпки.

  7. #7
    Старши алфист 156's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Sofia
    Posts
    692

    Default

    И аз бих се включил.
    '05 166 V6
    '98 156 2.0 TS ex ...

  8. #8
    Старши алфист nastybg's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    566

    Default

    Шарки ползва фолио на LLumar, ако искате сервиза му е на 3 пресечки от нас, мога да отида и да говоря в петък за групово фолиране отстъпки ще има гарантирам ... даже и аз ще се включа !

    П.С. само ако може да пишете колко човека за СЕРИОЗНИ, за да знам какво да говоря, а не да стане може ама не сега или искам ама няма
    ---Alfa 147 1.9JTD ---Fiat Coupe 2.0 16V EX ---Alfa GT 1.9 JTDm EX---BMW E90

  9. #9

    Default

    аз съм сериозен до степен казваш и отиваме!

  10. #10
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    И аз се включвам с две странични задни. На вратата и между вратата и задното стъкло, без задно стъкло.

  11. #11
    Старши алфист nastybg's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    566

    Default

    Quote Originally Posted by ShoxXx View Post
    И аз се включвам с две странични задни. На вратата и между вратата и задното стъкло, без задно стъкло.
    Ок, петък сутринта ще отида, за да каже цени, по принцип Лумар нямат голяма разлика в цените, освен ако не говорим за "бронираната" им серия.
    П.С. значи до тук 59-ка затъмняване на задни врати, малките прозорци и на 5-тата врата и А4 FL само задни врати и малките прозорци ?
    ---Alfa 147 1.9JTD ---Fiat Coupe 2.0 16V EX ---Alfa GT 1.9 JTDm EX---BMW E90

  12. #12
    метален Член на клуба bager's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София
    Age
    50
    Posts
    1,028

    Default

    И 159-ка SW за затъмняване на стъклото на петата врата. Миналата седмица го смених по принуда, та се налага да го направя както беше предишното.
    ALFA ROMEO 156 SW SELESPEED - EX
    ALFA ROMEO 159 SW 1.9 Mjet - EX
    ALFA ROMEO 156 2.4 JTD-EX
    ALFA ROMEO 33 1.8TD -R.I.P.

  13. #13
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    Quote Originally Posted by nastybg View Post
    Ок, петък сутринта ще отида, за да каже цени, по принцип Лумар нямат голяма разлика в цените, освен ако не говорим за "бронираната" им серия.
    П.С. значи до тук 59-ка затъмняване на задни врати, малките прозорци и на 5-тата врата и А4 FL само задни врати и малките прозорци ?
    А2-ка. 4-ката е черна, но на жена ми колата е със светли прозорци и мн свети на детето.

    Да даде някакви приблизителни цени.

    Аз GT-то го правих в Горубляне при едни пичове bulfolio и се справиха много добре. Имат и сайт. Мога и аз да ги питам утре, че имам работа натам. Дано всички, които имат интерес да са писали в темата до утре.
    Last edited by ShoxXx; 26-06-2013 at 23:17.

  14. #14
    започва да се пристрастява Pandev's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Blagoevgrad
    Posts
    30

    Default

    И аз имам интерес към груповата оферта за Лумар. Искам да затъмня всички стъкла. По тела ми казаха за тъмно фолиио 270лв.,а за по-светло 320лв. Ако направят добра цена се включвам.
    Alfa Romeo 156 04" 2.4 20v M-Jet Progression

  15. #15
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by Pandev View Post
    И аз имам интерес към груповата оферта за Лумар. Искам да затъмня всички стъкла. По тела ми казаха за тъмно фолиио 270лв.,а за по-светло 320лв. Ако направят добра цена се включвам.
    Къде е 320 къде е 149 ???????? Иначе от бая време и аз съм мераклия .....................
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •