Results 1 to 4 of 4

Thread: Маркуч от интеркулер към всмукателния

  1. #1

    Default Маркуч от интеркулер към всмукателния

    Здравейте колеги, искам да питам някой има ли идея откъде мога да намеря такъв маркуч някъде в Пловдив..


    2.4 ЖТД 150к.с.
    Last edited by leksobg; 29-06-2013 at 14:03.

  2. #2

    Default

    Ти търси ли някъде?
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  3. #3
    Старши алфист Iltcho's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Враца
    Age
    42
    Posts
    625

    Default

    Quote Originally Posted by leksobg View Post
    Здравейте колеги, искам да питам някой има ли идея откъде мога да намеря такъв маркуч някъде в Пловдив..


    2.4 ЖТД 150к.с.
    Здрасти, аз имах драми с тоя маркуч. 2 пъти се цепи на 90 градусовия завой преди всмукателния колектор. Накрая си реших проблема с алуминиева тръба, 90 и 45 градусови колена. Излиза под 80 лева, а нов такъв струва майка си и баща си.
    Като купуваш 2-ра ръка незнаеш дали не си купуваш някой като твоя. Имам предвид твърд и със скъсана текстилна армировка.
    ALFA ROMEO 164 2.0 Facelift
    ALFA ROMEO 164 SUPER 2.5TD
    Audi a6 2011 3.0 TDI Quattro
    Mini Cooper 1.6 16V Turbo kit 1++hp

  4. #4
    Запален алфист Dob4i's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Varna
    Posts
    248

    Default

    Quote Originally Posted by Iltcho View Post
    Здрасти, аз имах драми с тоя маркуч. 2 пъти се цепи на 90 градусовия завой преди всмукателния колектор. Накрая си реших проблема с алуминиева тръба, 90 и 45 градусови колена. Излиза под 80 лева, а нов такъв струва майка си и баща си.
    Като купуваш 2-ра ръка незнаеш дали не си купуваш някой като твоя. Имам предвид твърд и със скъсана текстилна армировка.
    Има специализирани магазини за маркучи тръби и т.н., поне във Варна. За тоя маркуч ми взеха 40лв и е едно към едно с оригиналния, вече 2 години проблем нямам с него.
    Alfa Romeo 166 2.4jtd

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •