Page 6 of 24 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast
Results 76 to 90 of 346

Thread: 145 1.9JTD със GT2256V

  1. #76
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Въобще не е проблема в хардуера Китайския си работи без грижи

    Проблема е, че софтуера ти се нуждае от тотална промяна както Бобо се изрази. Картите ти са тотално грешни, а лимитърите които си намерил едно че не са настроени правилно и друго, че не са всички.

    Имаш още няколко лимитъри които ти убягват, а и не само на теб. Има хора които се занимават професионално и пак им е трудно да ги намерят. Има няколко форумни коли правени и всичките гаснат до една и към този момент.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  2. #77

    Default

    Quote Originally Posted by oem View Post
    Въобще не е проблема в хардуера Китайския си работи без грижи

    Проблема е, че софтуера ти се нуждае от тотална промяна както Бобо се изрази. Картите ти са тотално грешни, а лимитърите които си намерил едно че не са настроени правилно и друго, че не са всички.

    Имаш още няколко лимитъри които ти убягват, а и не само на теб. Има хора които се занимават професионално и пак им е трудно да ги намерят. Има няколко форумни коли правени и всичките гаснат до една и към този момент.
    Тук ставаааа интересно, изплюй камъчето
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  3. #78
    започва да се пристрастява Anarki's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Sofia
    Posts
    74

    Default

    Кои ще са тия дето гаснат, мойта си върви идеално....
    Alfa Romeo 146 1,4 T-Spark - бившата
    Alfa Romeo 147 1,9 JTD

  4. #79
    Запален алфист VLaDky88's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Варна
    Posts
    244

    Default

    Днес сменях съединителя цял ден... Справих се най накрая, но маховика него смених, ходих в моргата при мои познати и ми казаха, че по добър втора ръка няма да намеря и си го сложих. Та сега имам няколко въпроса. Първия е колко километра да го пазя тоя съединител докато олегне добре данего запаля сега ако я настъпя ?

    Другия ми въпрос е свързан със интериора. Някой слагал ли е седалки предни от 147 във 145 ? или като цяло от каква кола мога да си намеря 2 красиви кожени предни седалки със лого на алфа, и какви пари върви броя, да се ориентирам ако намеря тука из моргите.

    И третия коренно различен въпрос: От къде мога да си поръчам автомобилно фолио, цяла ролка примерно бял мат да пробвам да си я облека във фолио ? Неискам да купувам на кв. метър от магазините тука, ще излезе колкото да я дам да ми я пребоядисат професионално
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 2013-08-27 14.42.39.jpg  
    Alfa romeo 145 - 1.9 JTD 105HP +Garrett Turbo 2256V +EURO3 injectors +big fuel pump +oil cooler +Cone Arifilter +Strong Remap -EGR -Catalyst -Exhaust.
    http://youtu.be/elEXmpOX1dA

  5. #80

    Default

    Quote Originally Posted by VLaDky88 View Post
    Днес сменях съединителя цял ден... Справих се най накрая, но маховика него смених, ходих в моргата при мои познати и ми казаха, че по добър втора ръка няма да намеря и си го сложих. Та сега имам няколко въпроса. Първия е колко километра да го пазя тоя съединител докато олегне добре данего запаля сега ако я настъпя ?

    Другия ми въпрос е свързан със интериора. Някой слагал ли е седалки предни от 147 във 145 ? или като цяло от каква кола мога да си намеря 2 красиви кожени предни седалки със лого на алфа, и какви пари върви броя, да се ориентирам ако намеря тука из моргите.

    И третия коренно различен въпрос: От къде мога да си поръчам автомобилно фолио, цяла ролка примерно бял мат да пробвам да си я облека във фолио ? Неискам да купувам на кв. метър от магазините тука, ще излезе колкото да я дам да ми я пребоядисат професионално
    По въпрос едно, дано си сложил с по якия притискател, демек усиления, давай си му газ смело, не би требало да превърта. По-въпрос две търси седалки от ГТВ, за 145 стоят най-готино, виждал съм на живо а дали се преправя нещо незная.
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  6. #81

    Default

    Quote Originally Posted by oem View Post
    Имаш още няколко лимитъри които ти убягват, а и не само на теб. Има хора които се занимават професионално и пак им е трудно да ги намерят. Има няколко форумни коли правени и всичките гаснат до една и към този момент.
    ??????????????????
    Alfa Romeo 147 05" 1,9 JTDm Distinctive
    ех.. Малкото КуВе

  7. #82
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Айде да не влизаме в интригите сега. Няма смисъл.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  8. #83
    Запален алфист D22DJ's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Перник
    Age
    41
    Posts
    345

    Default

    И третия коренно различен въпрос: От къде мога да си поръчам автомобилно фолио, цяла ролка примерно бял мат да пробвам да си я облека във фолио ? Неискам да купувам на кв. метър от магазините тука, ще излезе колкото да я дам да ми я пребоядисат професионално [/QUOTE]

    http://www.microasu.com/Varna.htm


    Alfa Romeo 147 Selespeed - Landi Renzo Omegas -full decat - chipped by Extreme

  9. #84
    Запален алфист VLaDky88's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Варна
    Posts
    244

    Default

    Чудесни отговори, благодаря колеги Ще търся седялки от GTV дано да намеря черна кожа. Иначе последни новости, колегата илко барника софта и днес покарах без да ми е изгасвала, но след смяната на съединителя явно налягането стана по голямо и ми забива носа, светва дюзата на таблото и после изгасва... явно минавам 1.5 бара.
    Alfa romeo 145 - 1.9 JTD 105HP +Garrett Turbo 2256V +EURO3 injectors +big fuel pump +oil cooler +Cone Arifilter +Strong Remap -EGR -Catalyst -Exhaust.
    http://youtu.be/elEXmpOX1dA

  10. #85

    Default

    Quote Originally Posted by VLaDky88 View Post
    Чудесни отговори, благодаря колеги Ще търся седялки от GTV дано да намеря черна кожа. Иначе последни новости, колегата илко барника софта и днес покарах без да ми е изгасвала, но след смяната на съединителя явно налягането стана по голямо и ми забива носа, светва дюзата на таблото и после изгасва... явно минавам 1.5 бара.
    минаваш дрънки от над 1,5 боост колата не огасва огасва от рейла ти така ли не разбра
    156 2.4JTD 136+ PS

  11. #86
    Запален алфист VLaDky88's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Варна
    Posts
    244

    Default

    Quote Originally Posted by Jivko7777 View Post
    минаваш дрънки от над 1,5 боост колата не огасва огасва от рейла ти така ли не разбра
    Колата неизгасва написал съм го в поста просто забива муцуната и неускорява.. като изгасне дюзата пак почва да набира.
    Alfa romeo 145 - 1.9 JTD 105HP +Garrett Turbo 2256V +EURO3 injectors +big fuel pump +oil cooler +Cone Arifilter +Strong Remap -EGR -Catalyst -Exhaust.
    http://youtu.be/elEXmpOX1dA

  12. #87
    Запален алфист seik00's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Varna
    Posts
    358

    Default

    сори за спама ама се вазхищавам на всички уникални постове в темата
    Alfa Romeo 145 1.9jtd ex / alfa romeo 156 2.4jtd ex / fiat coupe 1.8 16v ex / alfa romeo 156 2.4 jtd ex / alfa romeo 156sw 2.4 jtd ex / alfa romeo 145 1.9jtd ex/ alfa romeo 166 2.4jtd

  13. #88
    Старши алфист Drag0's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    786

    Default

    Quote Originally Posted by oem View Post
    Имаш още няколко лимитъри които ти убягват, а и не само на теб. Има хора които се занимават професионално и пак им е трудно да ги намерят.
    Quote Originally Posted by oem View Post
    Айде да не влизаме в интригите сега. Няма смисъл.
    Вариант 1: "професионалистите" могат да направят добър ремап на дизел, а oem пише неверни неща вероятно с цел интрига и/или пренасочване на "клиентела" към него.
    Вариант 2: Има някои от "професионалистите" на които "им е трудно да ги намерят" лимитърите, а взимат левове за тази процедура. oem пише верни неща.
    Вариант 3: И интрига и че "им е трудно да ги намрят"

    Без подробностите , които явно няма да бъдат написани, всеки може да си избере вариант.
    ...

  14. #89
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Тук ме хвана. Точно за вариант 1 става въпрос.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  15. #90
    JTD ФЕН S_G_M's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Бургас
    Age
    39
    Posts
    450

    Default

    Евала пичове , евала мапери , евала браточки , яко ООсрахте темата на момчета трябва да се направи една тема за такива като вас.. като име на темата предлагам "ЯКО СРАНЕ и ИНТРИГА"
    Alfa Romeo 145 JTD 105+ HP BY
    Alfa Romeo GT 1.9JTD 150+ HP BY DAGI

Page 6 of 24 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •