Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 21 of 21

Thread: Тунинг решетка без емблема

  1. #16
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Варна
    Posts
    70

    Default

    Ами нали алфата била кола за познавачи на автомобили -значи и без емблема ще те познаят
    AR 156 1.8 TS + LPG

  2. #17
    Болен алфист rossenvn's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Варна
    Age
    45
    Posts
    1,227

    Default

    Quote Originally Posted by mirchozo View Post
    Темата няма нищо общо с немското автомобилостроене и всякакви сравнения са неуместни, освен това идеята на темата е да се видят снимки за да може всеки за себе си да прецени дали му харесва или не.
    Моята емблема я отстраних компютърно и резултата не е лош, леко докарва на фейслифта, някак по изчистено изглежда.
    Виждал съм на живо това, което искаш да сложиш на колата си. За мен изглежда ужасно недовършено заради специфичната извивка на капака, която е направена за емблемата и сегмента, който е останал на самото скудето. Аз лично бях с това:

    но не издържах и сега съм пак с оригиналната - макар че ми харесваше, тази, която бях направил, всеки път като я погледнех ме гризеше, че съм осакатил колата.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm Ti - "новата" - 150 млади кончета и едно дърто магаре зад волана
    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD - червен трактор - 105 одъртели коня и 1 кьопаво магаре зад волана

  3. #18
    Старши алфист Drag0's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    786

    Default

    Решетката без емблема на снимки изглежда странно някак и плоска. На живо обаче няма нищо такова.
    Със сигурност няма да стои добре на тъмен цвят автомобил. За такъв МОЖЕ би ще стане ако се боядиса в цвета на колата и се оставят само хоризонталните решетки да са хром.

    Ето 2 снимки, които отговарят малко повече на реалността:



    ...

  4. #19
    започва да се пристрастява giliev's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Sofia
    Posts
    71

    Default

    Мисля, че единствената добра алтернатива на оригиналната решетка е Кадамуро и то ако цялата броня е в цвета на колата.

  5. #20
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Quote Originally Posted by rossenvn View Post
    Виждал съм на живо това, което искаш да сложиш на колата си. За мен изглежда ужасно недовършено заради специфичната извивка на капака, която е направена за емблемата и сегмента, който е останал на самото скудето. Аз лично бях с това:

    но не издържах и сега съм пак с оригиналната - макар че ми харесваше, тази, която бях направил, всеки път като я погледнех ме гризеше, че съм осакатил колата.
    Ако не си забелязал и моята е така.Всъщност това е второто което направих след фаровете.За мен е по-добре "тунингования" вариант.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Снимки02.jpg   Снимки01.jpg  
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  6. #21
    девелопер KiroPora's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    София/Пазарджик
    Posts
    57

    Default

    Quote Originally Posted by ALFonsOlder View Post
    мен пък ужасно ме дразни, когато предният номер е изтипосан до триъгълника, едва ли не централно....
    има си подложка отзад, за който не знае къде му е мястото....
    Quote Originally Posted by Drag0 View Post





    _____

    Иначе по темата и на мен ми стои много грозно без емблемата - 15-20лв. струва една нова... Онзи ден смених оригиналната олюпена емблема с афтър маркет такава и съм доволен от резултата:
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Dew32Gr[1].jpg  
    Last edited by KiroPora; 30-07-2013 at 15:09.
    '98 Alfa Romeo 156, 2.0TS LPG
    '05 Audi A6 4.2i

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •