Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 22 of 22

Thread: Паяк в Слънчев бряг

  1. #16

    Default

    Quote Originally Posted by freekyou View Post
    На мене ми се случи друга случка. Спряли сме на пристанището в Св.Влас поседяхме малко и тръгваме пак към колата и какво да видим, паяка спрял до моята кола (не я бях спрял на забранено място) и почват да и слагат въжетата да я вдигат, викам им какво правите тръгваме си недейте я вдигайте, и те момче или даваш 15лв или я вдигаме Викам им как така не съм в нарушение как ще я вдигате и полицая ми казва отново - момче или даваш 15 лв или я вдигаме и в крайна сметка ми взеха последните пари, направо си ме изнудиха гаднярите
    Ти си си платил за престоя там как ще ти вдигат колата и ще даваш пари сам си си виновен... Просто заяваш че звъниш на 112 и ще видиш как ще почнат да ти се извиняват, това са номера бе тия 15лв къде са регламентиране и т.н. защо се хващате на тия тънки номера не мога да разбера , на някои които играят на дребно и при едно хващане изхвърчат от системата на МВР
    156 2.4JTD 136+ PS

  2. #17

    Default

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    В съвременния свят, няма значение как се печелят пари
    В Амстердам превърнаха църкви в диско клубове.


    Аз ти казах, че този "курорт" вече е световен бранд.
    Знаят го в почти цял свят.
    Айде поне в цяла Европа и Русия.
    Пропусна Израел...

  3. #18
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by KLM View Post
    Колата стоеше на другия паркинг, но понеже нямаше място, от рецепцията ми казаха да оставя колата пред хотела.
    Колкото да S класите - оставил съм доста пари на хотела за почивката си и не виждам защо паркинг местата трябва да се делят по марки,кубици, години и кой колко голем го вади.Това са типично български селски порядки,които водят началото си от мутрите,ланците и чалгата.
    И когато дойде смяната на служителя на рецепцията, следващият е на друго мнение.
    Ясно, разбрах, че си бил паркирал на платформата за разтоварване на багаж на хотела.
    Нормално е да те вдигнат.
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  4. #19

    Default

    Пак яка, мрънкаща тема...
    Аз не мога да разбера защо като отидем в някоя развита европейска държава (примерно Гърция )и ни санкционират за това, че сме паркирали на повече от 14 см от бордюра, или, че сме настъпили бялата линия обозначаваща паркомясто, или сме превишили разрешената скорост с 3.7км/ч..., или така-нататък "простотии", не ревем и пискаме по форумите , а в нашата държава се държим така, все едно всички са ни длъжни.
    Я се дръжте прилично...
    Last edited by Доко; 22-07-2013 at 13:32.

  5. #20

    Default

    Quote Originally Posted by freekyou View Post
    На мене ми се случи друга случка. Спряли сме на пристанището в Св.Влас поседяхме малко и тръгваме пак към колата и какво да видим, паяка спрял до моята кола (не я бях спрял на забранено място) и почват да и слагат въжетата да я вдигат, викам им какво правите тръгваме си недейте я вдигайте, и те момче или даваш 15лв или я вдигаме Викам им как така не съм в нарушение как ще я вдигате и полицая ми казва отново - момче или даваш 15 лв или я вдигаме и в крайна сметка ми взеха последните пари, направо си ме изнудиха гаднярите
    Аз бих си влязъл в колата и отвътре ще се обадя на полицията. Ако си спрял наистина не в нарушение, няма какво да ти кажат. Но обикновенно хората са си в нарушение и само си мислят, че не са Например, най- често няма 5 метра отстояние от дадено кръстовище или пешеходна пътека.
    Lexus IS200

  6. #21
    Смахнат Геймър siniqtzmey's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    София
    Posts
    169

    Unhappy

    На мене пък ми резнаха предната дясна гума в Лозенец, вечерта преди да си тръгна. На сутринта се лееше под, че за първи път си сменям гумата на Алфата. Гадното е че гумата е тотал, а беше чисто нова на 3 месеца. И така се прибирах 450км до София с 11 годишната резевната гума и мръсна газ по новата магистрала.
    No one 'needs' an Alfa, like no one needs a car with more than 60 hp!
    Алфа Ромео 155 1.7 8v (много реве )
    e46 328Ci (чорбаджийска кола)

  7. #22
    Тестпилот на клуба pinko's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София, Кокаляне
    Age
    58
    Posts
    1,789

    Default

    А пък в Гърция си имам осигурено място за паркиране, дори със сенник да не се напича колата...рендето на собствениците стои на слънце

    Volvo XC90 D5 '06
    Alfa Romeo Spider 2.0 '90
    Lancia Ypsilon 1.2 '00



    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Distinctive '02
    ex Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '00
    ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 '99

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •