Page 3 of 18 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 269

Thread: Градина-благинки и зеленина за окото

  1. #31
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Кучета и котки може, а прасета - не може!
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  2. #32

    Default

    Quote Originally Posted by Linkestis View Post
    Що бре Румба??
    В Света Тройца имах съсед дето преди коледа гледаше прасенце на балкона,а преди зимата режеше дърва с електрическа резачка за огрев.
    Та това беше в продължение на 3 зими на четвъртата му организирах здрав пердах с половината блок.Та "тИбишири" има "секви".
    в Люлин през 1998 ма видях живо прасе огромно на 4 етаж ме гледаше през порутеният балкон,имам познати олигофрени пак в Люлин 2 ма братя и баща им качиха кон и го утрепаха в тях разфасоваха го,на един майка му си извеждала кучето държи го на каишка и чакала асансьора и жената разправя
    -чакам асансьора и чувам шум по стълбите странен подавам се на междуетажното и гледам Малкато Горила и Големата водят един кон по стълбите към тях към 8 мия етаж и Пепи ми вика -здрасти лельо Наде...

  3. #33

    Default

    Quote Originally Posted by RUNNING WILD View Post
    в Люлин през 1998 ма видях живо прасе огромно на 4 етаж ме гледаше през порутеният балкон,имам познати олигофрени пак в Люлин 2 ма братя и баща им качиха кон и го утрепаха в тях разфасоваха го,на един майка му си извеждала кучето държи го на каишка и чакала асансьора и жената разправя
    -чакам асансьора и чувам шум по стълбите странен подавам се на междуетажното и гледам Малкато Горила и Големата водят един кон по стълбите към тях към 8 мия етаж и Пепи ми вика -здрасти лельо Наде...
    Дай да се върнеме на градинката, че изгрубяха нещата
    Lexus IS200

  4. #34
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by RUNNING WILD View Post
    в Люлин през 1998 ма видях живо прасе огромно на 4 етаж ме гледаше през порутеният балкон,имам познати олигофрени пак в Люлин 2 ма братя и баща им качиха кон и го утрепаха в тях разфасоваха го,на един майка му си извеждала кучето държи го на каишка и чакала асансьора и жената разправя
    -чакам асансьора и чувам шум по стълбите странен подавам се на междуетажното и гледам Малкато Горила и Големата водят един кон по стълбите към тях към 8 мия етаж и Пепи ми вика -здрасти лельо Наде...
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  5. #35

    Default

    в тях имаше катинар на хладилника беше сложил бащата и си заключваше с катинар неговата стая,и му отвориха стаята синовете и до тавана беше складирал от тия металните касетки от едно време пълни с буркани паприкаш на ИКРА...малкия син е ходил с една Деси дебелата и се прибира и заварва баща му и чичо му 3 ка с Деси,вика не ми се верваше чак па такива буклуци да са тримата..казал на баща му-абе кво правиш бе това е бъдещата ми жена и снаха ти...а баща му докато я клател-Пепи е..л съм ти и тебе и снаха ти...

  6. #36

    Default

    Quote Originally Posted by Mind_Control View Post
    Мислех, че това са само легенди... Ама явно си е истина

    А не вареше ли буркани пред блока в тенекия?
    Оцапахме темата на Румен ама той е добряк и няма да се сърди...
    Това е класика и е запазена част на софийските поколения в Люлин и Света Троица,близо до тополата а за огрева на казана се използва стара дограма събирана през годината до кофите след смяна с пвц-то
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  7. #37

    Default

    цапайте смело,аз колко форуми и теми съм нацапал не могат ми го върнат никога,днеска вадих картофки 2 вида жълт и розов,и една голяма тиквичка оставих я да расте тя се освини.
    Attached Images Attached Images

  8. #38
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    С тиквичките е много деликатен въпросът, трябва да хванеш момента за бране - закъснееш ли и с един ден, става само за храна за прасета.
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  9. #39
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Quote Originally Posted by RUNNING WILD View Post
    цапайте смело,аз колко форуми и теми съм нацапал не могат ми го върнат никога,днеска вадих картофки 2 вида жълт и розов,и една голяма тиквичка оставих я да расте тя се освини.
    Обели ги, опържи ги, земи една каса бира и идваме да помагаме.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  10. #40

    Default

    Quote Originally Posted by koolio View Post
    С тиквичките е много деликатен въпросът, трябва да хванеш момента за бране - закъснееш ли и с един ден, става само за храна за прасета.
    не е така,повечето хора харесват малките 300-500 грама да речем аз харесвам по големите,колкото и влага да има за 1 ден не може да стане нещо фатално,иначе расте бързо да,с поливка през 3 дена береш по някоя която е била цъфнала и напъпила без поливка зависи,поне при мене де.

    ---------- Post added at 05:04 ---------- Previous post was at 05:02 ----------

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Обели ги, опържи ги, земи една каса бира и идваме да помагаме.
    правя кюфтета от тях страшни,беля ги настъргвам ги слагам чесън,копър,сирене,брашно и яйце омесвам и пържене и се взривяваш после.

  11. #41
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Тази тиквичка не става за готвене, дайте ми я на мен.
    Ще си я мариновам лекичко и ще си я хапна.

    Картофките са ти много добри.
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  12. #42
    метален Член на клуба bager's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София
    Age
    50
    Posts
    1,028

    Default

    Quote Originally Posted by RUNNING WILD View Post
    ...
    правя кюфтета от тях страшни,беля ги настъргвам ги слагам чесън,копър,сирене,брашно и яйце омесвам и пържене и се взривяваш после.
    Това сега защо го прочетох, да му се ... Направо огладнях.
    Евала ти за ентусиазма, а някоя царевичка не си ли боднал? Ял съм печена на камък, или ламарина...супер беше.

    п.п. между другото, Румба, миналата година на поляната между моя и 215 бл., под площадката си въртяха чеверме. Истинско агънце на жарава от дървени въглища . Имам и снимки, ама не са ми на тоя комп.
    ALFA ROMEO 156 SW SELESPEED - EX
    ALFA ROMEO 159 SW 1.9 Mjet - EX
    ALFA ROMEO 156 2.4 JTD-EX
    ALFA ROMEO 33 1.8TD -R.I.P.

  13. #43

    Default

    големата тиквичка е като големото прасе все се яде,царевици не съм садил ама гледам около мене комшиите са набоцкали яко,другата година ще ми дадат семе за смилянски боб,видях нещо което не съм виждал през живота си ще го снимам 4 метрови пирамиди с боб огромни,видях го и аз бяха сложили иноксова вана и дървени въглища,те са едни скучни типове не са готини като хора и искаха да блеснат пред блока,ти би ли си направил чеверме в прахоляка и на жегата да те гледат 4 блока?а иначе ние си правиме барбекю пред 203 редовно имаме сянка огромна маса пейки и се събираме много хора ако видиш много спряли коли и моята и пушилка спирай и идвай.

  14. #44
    Запален алфист sole_moe's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Pleven
    Posts
    162

    Default

    Това е моето място за малко одих и повечко работа на 10км от Плевен
    Attached Images Attached Images
    156 SW 1.9JTD 110ph

  15. #45
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Брестовец?
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

Page 3 of 18 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •