Page 3 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 162

Thread: Питане за обява.

  1. #31

    Default

    Quote Originally Posted by koolio View Post
    Тва за сеенето откъде го вкара?
    Когато си мълчиш, може да те смятат за глупав, когато проговориш, разсейваш всички съмнения.
    Ти вече достатъчно ги разсея . Нямам намерение да споря повече с теб, колега. Лека и безаварийна.

  2. #32

    Default

    Това,което казват ,че италянска кола се купува само от Италия ,а не от Германия,по-голяма глупост не бях чувал!!!!!

  3. #33
    Болен алфист Scrapera's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    София
    Posts
    1,268
    Blog Entries
    3

    Default

    Може и да е глупост, но от близо 10 италианки купени от моето семейство само една е от Швейцария, всички други от Италия и години наред колите не искат нищо повече от консумативи. Талянците не сменяли маслото, жабарите не знам си кво. Човек като не знае къде да гледа като си избира кола, друг му е виновен после.
    Повечето внос от Италия нямат ръжда по купето, че и дори по ходовата част. Вече ако са удряни и правени от някой нещастник, може и да ръждясат прилично. Докато на швейцарката въпреки здравото купе, ходовата част беше малко като извадена от океана. Както някой вече каза, мотор се прави, купе не. Зае*и, търсете си коли с тюв сертификат.
    1996 164 Super TS LPG | 1997 164 Super TS

  4. #34

    Default

    Същото важи и за Германия!Моята си я взех от Германия с Тюв,5 години никакви проблеми!Консумативии дребни работи!

  5. #35

    Default

    Quote Originally Posted by Георги Савов View Post
    Същото важи и за Германия!Моята си я взех от Германия с Тюв,5 години никакви проблеми!Консумативии дребни работи!
    А бастун в багажника имаше ли, с тюфа вървят пакет към аптечката и кислородната бутилка!?

  6. #36
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Ебаси веселата тема...

    Gulfstream G650 with Italian design...

  7. #37
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Quote Originally Posted by Доко View Post
    А бастун в багажника имаше ли, с тюфа вървят пакет към аптечката и кислородната бутилка!?
    Мне, така вървят новия внос перфектни 166-ци на по 120 -150 х км за 4 бона по автокъщите.
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  8. #38
    Banned
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Петрич
    Age
    44
    Posts
    1,317

    Default

    А бастун в багажника имаше ли, с тюфа вървят пакет към аптечката и кислородната бутилка!?
    Хахахаха

  9. #39

    Default

    Доко,Доко!!!!Бастун може да е имало в твоята кола в моята не!!!Нашите живеят в Западна Германия от 40 години ,така ,че бастуна е при теб!!Не ми е проблем да си взема запазена кола от човек директно!Със здраве !

  10. #40

    Default

    Quote Originally Posted by Георги Савов View Post
    Доко,Доко!!!!Бастун може да е имало в твоята кола в моята не!!!Нашите живеят в Западна Германия от 40 години ,така ,че бастуна е при теб!!Не ми е проблем да си взема запазена кола от човек директно!Със здраве !
    Гоше не споря, то явно се предава по-наследство, вероятно преди 40 години вашите Варбург с ТЮФ са карали, в Источна Германия, и сега баща ти ти е купил Алфа с ТЮФ.
    Last edited by Доко; 11-08-2013 at 14:06.

  11. #41

    Default

    Доко,чичо ми и леля ми по-точно!Чичо ми се занимава само с коли!Западна Германия -Кьолн!Никога не са карали Вартбург!!!Той е маниак на италиянски коли!Карал съм доста Алфи и преди 1989г!Чисто нова 166 дизел!Със здраве!Лек ден!Доко,Аз съм на 48 год.,а баща ми отдавна не е жив!
    Last edited by Георги Савов; 11-08-2013 at 14:17.

  12. #42
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Доко, това, че ти си купуваш алфи само защото са евтини, не значи, че всички са така.
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  13. #43

    Default

    Quote Originally Posted by Георги Савов View Post
    Доко,чичо ми и леля ми по-точно!Чичо ми се занимава само с коли!Западна Германия -Кьолн!Никога не са карали Вартбург!!!Той е маниак на италиянски коли!Карал съм доста Алфи и преди 1989г!Чисто нова 166 дизел!Със здраве!Лек ден!Доко,Аз съм на 48 год.,а баща ми отдавна не е жив!
    Ок, сори за баща ти, лека му пръст, но ако обичаш се поправи, карал си чисто нова 164, защото няма как преди '89 да е 166.
    И престанете с тези тюфове и сервизни истории, всеки търговец от Дупница ще ти принтира, а както ти имаш чичо и леля в Кьолн, а без да се замислям се сещам за 4 приятеля които живеят в Германия, още 2-ма в Австрия, имам съученичка в Швейцария, няма да ти казвам колко са в Англия, имам братовчеди и приятели в Гърция, баща ми е в Барселона, майка ми и брат ми са в Лас Вегас от 20 години, имам комшия в Австралия, вероятно всеки четящ това има също толкова познати, приятели и роднини зад граница... и въпреки това нямам кола с ТЮФ, и не си и търся, и моля ви се, като сте се набутали двойно за 10 годишен кенеф с ТЮФ, не упорствайте и други да се набутат, разликата в съмнителното добро състояние на автомобил с ТЮФ не оправдава високата цена.


    Quote Originally Posted by koolio View Post
    Доко, това, че ти си купуваш алфи само защото са евтини, не значи, че всички са така.
    Я дай пример алфа фене?
    Напомняш ми за един виц където двама руски олигарха се срещнали и единия казал на другия:
    - Много хубава вратовръзка, за колко я купи?
    - За 500евро.
    - Балък такъв, отсреща ги има по 900 бе...
    Last edited by Доко; 11-08-2013 at 14:57.

  14. #44

    Default

    Доко,166 беше купена 2001 края ,дизел и я продадохме 2007,а 164 през 1989 пак нова!Ноо,те нямат коли в този клас вече и сагата Алфа приключи!Знаеш,че там се въртят километри здраво!!Лек ден!Колата си я взех директно от един лекар в Бон!Повече такъв късмет надали ще имам!!!Изрядно попълнена книжка!Направи нов Тюв пред мен!За съжаление при тези работи си трябва "Местен" и който си знае работата ,за да няма после Аууу къкъв боклук и тем подобни!Колата нямаше 7 год. и я взех много много изгодно!2008 беше това!Нови летни и зимни гуми в найлонови калъфи!Жив и здрав!!!Колите без Тюв в Германия им пише "Само за експорт" и без гаранция!Пълни кенефи както поетично се изрази!
    Last edited by Георги Савов; 11-08-2013 at 15:48.

  15. #45

    Default

    Quote Originally Posted by Георги Савов View Post
    Доко,166 беше купена 2001 края ,дизел и я продадохме 2007,а 164 през 1989 пак нова!Ноо,те нямат коли в този клас вече и сагата Алфа приключи!Знаеш,че там се въртят километри здраво!!Лек ден!Колата си я взех директно от един лекар в Бон!Повече такъв късмет надали ще имам!!!Изрядно попълнена книжка!Направи нов Тюв пред мен!За съжаление при тези работи си трябва "Местен" и който си знае работата ,за да няма после Аууу къкъв боклук и тем подобни!Колата нямаше 7 год. и я взех много много изгодно!2008 беше това!Нови летни и зимни гуми в найлонови калъфи!Жив и здрав!!!Колите без Тюв в Германия им пише "Само за експорт" и без гаранция!Пълни кенефи както поетично се изрази!
    Оф аз ли съм рус, или трябва да се изрусявам?!?
    2001 година си имал 166 която е била на не повече от 7 години, или 2008 си купил чисто нова 166-ца с ТЮФ от лекар в Бон? Има и една подробност, хируг ли бе лекаря или ортопед?
    Защото познавам един ортопед, хич не си пази колите, като счупени ребра ги третира.

    п.с. майтапя се, рус бях като малък...
    Last edited by Доко; 11-08-2013 at 16:54.

Page 3 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •