Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011
Results 151 to 162 of 162

Thread: Питане за обява.

  1. #151
    Banned
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Петрич
    Age
    44
    Posts
    1,317

    Default

    Аз съм такъв,като децата
    Това на майтап,всичко се продава стига някой да даде подходящата цена,иначе не съм и се нарадвал и неискам да я продам,а даже хич небързам.

  2. #152

    Default

    Quote Originally Posted by Доко View Post
    Рус, бате, кой продава обслужена кола?
    Аз. Ама и цената е няколко пъти по 2500...

  3. #153

    Default

    Quote Originally Posted by geniusloci View Post
    Аз. Ама и цената е няколко пъти по 2500...
    Твоята я знаеме ама...няма кеш
    Нещо ако има за бартер бъбрек,крак или... съм готов.
    Колкото и да ме дразни 166-та и да казвам че повече не,бих я купил с най-голяма радост от теб.Просто е перфектна.
    Даже ще те прегърна когато ми дадеш ключа.Ама на безпаричието ме стисна и мен.
    Никои ли не идва да я гледа?
    Наистина е уникална.
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  4. #154

    Default

    Колата е супер, само някой да ти налива гориво.

  5. #155

    Default

    Quote Originally Posted by geniusloci View Post
    Аз. Ама и цената е няколко пъти по 2500...
    Аз съм си продавал всичките коли в по-добро състояние от първоначалното им с накладки на по няколко хиляди, почти нов ангренаж и ново масло. Какво лошо има в това ? Да, 2 пъти бях на загуба, но просто не мога да имам очи да продавам скапана кола и да твърдя колко перфектна е тя. Предпочитам да продам гледана кола и следващият човек да продължи да си я гледа!
    Alfa Romeо 166 2.5 V6 Sportronic, EX: Lancia Lybra Comfortronic 5.20, Ex: Lancia Kappa Power Drive 5.20

  6. #156

    Default

    Никои ли не идва да я гледа?
    Ами... то тя не беше в продажба, миналата седмица я изкараха от боя (най-после), даже още не съм си я видял. Ще я наснимам и ще пусна обява, вече няма нищо за правене по нея, пък и цената е по-разумна. Пак ме беше хванало желанието да я оставя за кеф, ама... 1500 лева паркинг плюс застраховки и данъци, честно казано - не ми се дават за нещо, дето един път месечно я го подкарам, я не.


    Quote Originally Posted by duronman View Post
    Аз съм си продавал всичките коли в по-добро състояние от първоначалното им с накладки на по няколко хиляди, почти нов ангренаж и ново масло. Какво лошо има в това ? Да, 2 пъти бях на загуба, но просто не мога да имам очи да продавам скапана кола и да твърдя колко перфектна е тя. Предпочитам да продам гледана кола и следващият човек да продължи да си я гледа!
    Същото мисля и аз, но... като знам предната ми кола каква гробница си беше (още гние не съвсем регистрирана на някой паркинг, сигурно ще бера ядове за това)...

  7. #157

    Default

    Днес гледах тази - http://www.mobile.bg/11379751721473026

    До колкото видях е със всички опционални екстри, салона е запазен с изключение на леко протъркано на шофьорската седалка. Волана е като нов, не знам дали е претапициран. Петака запали от раз, работи си равномерно и си държи обороти, форсира моментално като му дам газ. При отнемане на газта се чува някакво фиу от турбото, не съм нафтаджия и не знам дали е нормално. Външно има няколко забележки, фара е леко пукнат и задния капак е одран отгоре. Спирачните дискове отпред и отзад имат доста ръб. Гумите са с много грайфер отпред, тези отзад не съвсем. Голямата въпросителна са скоростите, няма номера и не можах да я покарам. Като цяло ако се свали на 4500 си е изгодна покупка, поне от това което видях аз.

  8. #158
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    То е ясно, че е обявена тази цена за да може да се падне до 4.5, но наистина може да има по-сериозен проблем за да е такава цената.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  9. #159

    Default

    Не може да се каже нищо без да се покара малко в различни режими. Не мисля, че ще е проблем да се закара до някой сервиз с репатрак.

  10. #160
    Алфист, не алфаджия andro88's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Sofia, Brussels
    Age
    35
    Posts
    615

    Default

    Аз ще отида да я гледам другата седмица.Струва ми се много добре. Говорих няколко пъти с него, и казва, че колата няма проблеми. Питах го специално за скоростите и той каза че не са давали проблем. Понеже си търся такава с месеци и доста четох, трябва да кажа, че ако има проблем със скоростите задължително свети чек. Говорим за тежък проблем, а не за нормално износване с годините. И аз съм от този край и не мисля, че ще е проблем, където и да живее тоя човек, да може да се закара до сервиз за диагностика. Все пак в Пазарджик всичко е на един хвърлей място.
    Ако не я вземеш ти колега, бая съм и се процелил. Има още една варненска, но тя е ръчка и с него говорих, но тоя тарикат вдига цената, вместо да я сваля. Ето я за справка:

    http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...s&slink=49uvl8
    Skoda Superb II 2.0TDI Laurin&Klement EX-Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99 Edizione Sportiva EX-Volvo S80 2.5D Summum

    EX-Alfa Romeo 33 1.3 Boxer

  11. #161

    Default

    Не, нямам намерение да сменям Алфата за сега. Огледах я от любопитство.

  12. #162
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Тая варненската е с МОМО салон с перфорация, което за фейслифт е рядкост. Но на тези пари със сигурност ще е гробница.
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •