View Poll Results: Имате ли доверие в кабинета Орешарски?

Voters
141. You may not vote on this poll
  • Да!

    20 14.18%
  • Не!

    121 85.82%
Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910
Results 136 to 143 of 143

Thread: Имате ли доверие в кабинета Орешарски?

  1. #136
    Болен алфист pavlin's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Florida , USA
    Posts
    2,778

    Default

    Хайде мутрите започнаха да се топят един друг.

    http://bnt.bg/news/politika/nov-opit...erov-i-borisov

  2. #137
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Абе не знам мутрите, ама разходите на правителството и политиката (и финансовата) е далеч по-зле от тая и на ББ....
    А в рекламите за червените баби Орешарски обещаваше как щял да съберете парите, които изтичали от котрабандни канали и прочее лакардии.
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  3. #138

  4. #139
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    От статията не ми стана ясно - каво мислят анализаторите на МВФ по вьпросите които колегата Фред повдигна(разходи на правителството и финансова политика).
    Обаче, гледайки резултатьт от анкетата, май ...... тук доста хора са сьгласни с него.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  5. #140

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    От статията не ми стана ясно - каво мислят анализаторите на МВФ по вьпросите които колегата Фред повдигна(разходи на правителството и финансова политика).
    Обаче, гледайки резултатьт от анкетата, май ...... тук доста хора са сьгласни с него.
    За да Ви станат ясни някой неща колега трябва малко база. Тия очаквани показатели които са сложени в статията би трябвало да са следствие и от въпросните разходи и от финансовата политика. Дали е "била зле финансовата политика" и какви са били "разходите" на правителството може само времето да покаже. Все ми се струва че е по благоразумно докато покаже времето да се доверявам на експертите на МВФ а не на заключенията на "наблюдатели" и "коментатори" от автомобилен форум.
    Относно анкетите ще трябва да ви информирам че аз откато съм член на форума (а това е сравнително отдавна) всички "екзитполове" от тоя форум са били тотално погрешни! Съвсем добронамерено Ви съветвам да не им се доверявате А да ги използвате като някакъв аргумент в дебати ми се вижда меко казано несериозно!
    Have A Nice Day
    o/_______\o
    (Оo=\°/=oO) Alfa Romeo 156 1,8TS '00 ГИ "Фобос"
    []=о===о=[]

  6. #141
    Старши алфист nikolaaaay's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Sofia
    Age
    47
    Posts
    2,267

    Default

    Quote Originally Posted by fade View Post
    За да Ви станат ясни някой неща колега трябва малко база. Тия очаквани показатели които са сложени в статията би трябвало да са следствие и от въпросните разходи и от финансовата политика. Дали е "била зле финансовата политика" и какви са били "разходите" на правителството може само времето да покаже. Все ми се струва че е по благоразумно докато покаже времето да се доверявам на експертите на МВФ а не на заключенията на "наблюдатели" и "коментатори" от автомобилен форум.
    Относно анкетите ще трябва да ви информирам че аз откато съм член на форума (а това е сравнително отдавна) всички "екзитполове" от тоя форум са били тотално погрешни! Съвсем добронамерено Ви съветвам да не им се доверявате А да ги използвате като някакъв аргумент в дебати ми се вижда меко казано несериозно!
    Анкетите във форумите показват какво мислят младите хора в България. Резултатите от тях са такива не само в автомобилните форуми, а навсякъде в мрежата. Защото 90% от привържениците на БСП-то не знаят какво е интернет.

  7. #142
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Quote Originally Posted by fade View Post
    А да ги използвате като някакъв аргумент в дебати ми се вижда меко казано несериозно!
    Ама разбира се че е не сериозно! Колко сериозен довод може да бьде 90 процента недоверие, гласувано в анкета, пусната в тема целяща това гласуване?
    Далеч по сериозен довод е прогноза на МВФ за растежа на икономиката, когато става вьпрос за харчове на правителството и финансовата му политика. Все пак, тия фактори пряко влияят на растежа(нали така).
    Даваме няколко милиона на пенсионерите(великденски /предизборно) и ..... икономиката мигом подскача с няколко пункта.
    Last edited by ivan dimitrov; 09-04-2014 at 00:48.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  8. #143
    Болен алфист pavlin's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Florida , USA
    Posts
    2,778

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    Далеч по сериозен довод е прогноза на МВФ за растежа на икономиката, когато става вьпрос за харчове на правителството и финансовата му политика. Все пак, тия фактори пряко влияят на растежа(нали така).
    Даваме няколко милиона на пенсионерите(великденски /предизборно) и ..... икономиката мигом подскача с няколко пункта.
    Влияят разбира се.

Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •