Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011
Results 151 to 165 of 165

Thread: Тотална разпродажба – последна фаза от унищожението на България!

  1. #151

    Default

    Quote Originally Posted by Linkestis View Post
    Хммм...явно не знаеш че и аз съм "гост" в държавата ви
    Хубаво споменаваш това че има села без асфалт и ток,що тука няма ли???
    Това сравнение не е подходящо,щото България е има няма 500км от край до край,Русия колко е?
    Безспорен е факта че видимата военна мощ на руснаците е била съвкупност от работата на останалите държави.Това с какво разполагат в момента са догадки.
    За това защо той живее тук а не там,питай него.Аз дойдох по принуда ....

    П.П. не произвеждат само Лада

    Аз лично от коментара че ми е дал писменост и учители съм засегнат.
    Ако напиша че ако не са били моите роднини сега щяхте да опъвате килимчето в 12 на обед и да сте обрязани,няма ли да се засегнете.
    Аз не познавам един рус,които да говори с ненавист към българите,както вие говорите за нас.Факт!
    Те и така пак го опъватИ кумунисти като бяха пак им бяхте в устата

    ---------- Post added at 12:19 ---------- Previous post was at 12:06 ----------

    Quote Originally Posted by Orm View Post
    Ами той etrovskii точно в този стил пише , и получава подобни отговори.......
    P.S Не съм виждал в Бг такива села .
    За писмеността .... ами преди няколко години още , московския университет прие , че не е имало старославянски език а старобългарски.....
    Виш сега стила е такъв че да има някой като човека с руско име николауууууу да се фаща а аз се кефя че се фаща,само феролино се усети и спря да драска,но господина капиталис с руско име ако ги мрази братята тряа вече се прикръсти на Мюмюн или Фезола.За тебе ко да драсна?Половин че и цяла странжа лятото са без ток и вода защо ли?Сигурно са виновни пак руския народ дето лятото идват като туристи и ви крадът водата,че и отгоре натова ги плюете,дано са разбрали що за селски народ сте
    Има само две мнения по въпроса – грешното и моето!

  2. #152
    Болен алфист
    Join Date
    May 2010
    Location
    К
    Posts
    1,274

    Default

    А какво знаеш за Татарстан?
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDmQ 200 к.с.

  3. #153

    Default

    Quote Originally Posted by stu View Post
    А какво знаеш за Татарстан?
    Че скоро може да има там държава с името Бугаристан
    Има само две мнения по въпроса – грешното и моето!

  4. #154
    Болен алфист
    Join Date
    May 2010
    Location
    К
    Posts
    1,274

    Default

    А знаеш ли това на аватара ти, с което явно много се гордееш, по какъв начин е свързано с тази измислена държава?
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDmQ 200 к.с.

  5. #155

    Default

    Quote Originally Posted by stu View Post
    А знаеш ли това на аватара ти, с което явно много се гордееш, по какъв начин е свързано с тази измислена държава?
    Знам,това е за дразнителите ,да гие яд все пак и кумунистите са създали нещо нали може и да е лошо но са създали,а тези ко са създали анархията наверно
    Last edited by etrovskii; 29-09-2013 at 12:50.
    Има само две мнения по въпроса – грешното и моето!

  6. #156
    Болен алфист
    Join Date
    May 2010
    Location
    К
    Posts
    1,274

    Default

    Що ми се струва ,че сега се информира.Иван грозни се обявява за цар на Българи и Руси , а изведнъж няколко века по късно се оказва , че там Българи не съществуват.Явно гледате по всякакъв начин да смачкате Българите , то не беше Татарстан, то не беше Македония.Явно много ви е страх от това да признаете ,че един малък народ може да е е дал нещо на великата ви империя.Дори и гербът на въоръжените ви сили е свързан с волжските Българи, които сега лъжете ,че са татари.
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDmQ 200 к.с.

  7. #157
    Болен алфист Orm's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    3,090

    Default

    За руския народ никой нещо не е казвал , тук говорим за политика . А ето ти и за "руското" име Николай http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%...BB%D0%B0%D0%B9 колко е руско на родния ти език за да ти е по ясно.
    Местност СтраНЖА в България не съществува. А освен руснаци на БГ черноморието почиват и много други.
    Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

  8. #158
    Болен алфист
    Join Date
    May 2010
    Location
    К
    Posts
    1,274

    Default

    Точно за политика си говоря, на Русия спрямо всичко Българско!
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDmQ 200 к.с.

  9. #159
    Болен алфист pavlin's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Florida , USA
    Posts
    2,778

    Default

    Безмислено е да се връзвате на простотиите на Никалай и някои други драскачи. Българският и руският народ имат много сходни качества и всякакво противопоставяне на националистическа основа е излишно. Тяхната култура има своите световни заслуги, така както и нашата.

  10. #160

    Default

    Quote Originally Posted by Orm View Post
    За руския народ никой нещо не е казвал , тук говорим за политика . А ето ти и за "руското" име Николай http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%...BB%D0%B0%D0%B9 колко е руско на родния ти език за да ти е по ясно.
    Местност СтраНЖА в България не съществува. А освен руснаци на БГ черноморието почиват и много други.
    ти май на бялото черно каза толку що и стани премиер браво . И все едно всичките сте един дол дренки за нищо не ставате
    Last edited by etrovskii; 29-09-2013 at 15:34.
    Има само две мнения по въпроса – грешното и моето!

  11. #161
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by etrovskii View Post
    ти май на бялото черно каза толку що и стани премиер браво . И все едно всичките сте един дол дренки за нищо не ставате
    Не знам, чий точно го крепиш тук, но знам, че преднамерено и неоснователно се опитваш да генерираш междунационална омраза.

    Или казано по-накратко:

    Вече си узрял за поредния бан.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  12. #162

    Default

    Quote Originally Posted by stu View Post
    Що ми се струва ,че сега се информира.Иван грозни се обявява за цар на Българи и Руси , а изведнъж няколко века по късно се оказва , че там Българи не съществуват.Явно гледате по всякакъв начин да смачкате Българите , то не беше Татарстан, то не беше Македония.Явно много ви е страх от това да признаете ,че един малък народ може да е е дал нещо на великата ви империя.Дори и гербът на въоръжените ви сили е свързан с волжските Българи, които сега лъжете ,че са татари.
    БРАВО един да ме разбере,аз съм от тях,другаде съм го псъл,те и затова се заяждат с мене

    ---------- Post added at 15:59 ---------- Previous post was at 15:58 ----------

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Не знам, чий точно го крепиш тук, но знам, че преднамерено и неоснователно се опитваш да генерираш междунационална омраза.

    Или казано по-накратко:

    Вече си узрял за поредния бан.
    Радвам се че съм ти бръкнал някъдеголям кеф ми прави
    Има само две мнения по въпроса – грешното и моето!

  13. #163
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by etrovskii View Post

    БРАВО един да ме разбере,аз съм от тях,другаде съм го псъл,те и затова се заяждат с мене

    ---------- Post added at 15:59 ---------- Previous post was at 15:58 ----------


    Радвам се че съм ти бръкнал някъдеголям кеф ми прави
    И аз се радвам, че по един или друг начин си се почувствал по-добре.
    Това ще се отрази положително на терапията.
    Може би все още не всичко е загубено.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  14. #164
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Quote Originally Posted by etrovskii View Post
    :

    Радвам се че съм ти бръкнал някъдеголям кеф ми прави
    Не се сещам за по злобно постче никьде из форума.
    Ти да не си бивш партиен секретар?
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  15. #165

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    Не се сещам за по злобно постче никьде из форума.
    Ти да не си бивш партиен секретар?
    Не по голем съм.
    Има само две мнения по въпроса – грешното и моето!

Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •