Page 6 of 8 FirstFirst ... 45678 LastLast
Results 76 to 90 of 120

Thread: всякакви коментари и бърбореници около темата за ИФ2013

  1. #76

    Default

    Ако няма плюнки в някоя тема, няма да е клуб алфа...

  2. #77
    започва да се пристрастява Mario_95's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    79

    Default

    Вие сте уникални гъзета честно. Чел съм на доста автомобилни форуми организационните теми и такива абсурди няма. Само като пример го подхвърлям как може VW обществото които са n-пъти повече да не се карат и да се кефят само и то по няколко пъти на година сбирки а пък тука дето се вика няколко човека на кръст ще се избиете да си мерите....интелигенциите. Аз очаквах че след като сме по-малко общество ще сме още по-задружно ама ей на...

  3. #78
    Клуб 1.9 JTD Пазарджик Mitko_SW's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Pazardjik
    Posts
    69

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Уникални сте, момчета!
    Единият с "недремещият си" си търси даскалица по български , а другият бърза да замазва, без да има идея защо!
    Хайде стига!
    Колкото и да се напъвате, няма да ми промените мнението за пазарджишката група!
    Обсъждаме Феста, а не си мерим .....
    Ама и аз, защо ли ви се връзвам.
    Вярно е, че старият глупак е два пъти глупак!
    Аз лично споделям мнението на spetsnaz_147 "Убий тъпака с мълчание"

    надявам се е написано грамотно


    1.9 Turbo Мечка

  4. #79
    Болен алфист rossenvn's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Варна
    Age
    45
    Posts
    1,227

    Default

    Quote Originally Posted by Mitko_SW View Post
    Аз лично споделям мнението на spetsnaz_147 "Убий тъпака с мълчание"

    надявам се е написано грамотно
    Не, не е.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm Ti - "новата" - 150 млади кончета и едно дърто магаре зад волана
    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD - червен трактор - 105 одъртели коня и 1 кьопаво магаре зад волана

  5. #80
    Alfist benzinist spe4elist's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Varna, BG
    Age
    56
    Posts
    4,349

    Thumbs down

    Няма ли модератори в този форум, та да разчистят тази свинщина тук?!? Опитвам се да чета само двете сериозни теми в този форум! ... и се оказва, че и те вонят на спам, хейт, мрън, откровени обиди и т.н. А за граматика и правопис - въобще няма да отварям дума! Не е необходимо да пишеш грамотно, след като вече си горд собственик на Аlfa Romeo, нали така?!?

  6. #81
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Quote Originally Posted by spe4elist View Post
    Няма ли модератори в този форум, та да разчистят тази свинщина тук?!?
    Tи пък сега .... много бързо забравяш - Забранено е да се модерира в тоя форум - иначе се активизират нежните душици .
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  7. #82
    Член на клуба НЕ КРАДИ spetsnaz_147's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Posts
    326

    Default

    За сега още не съм решил дали да отида на италфеста , но ако още продължават по този начин нещата в Нашия лкуб аз лично ще съм един от първите който ще поискат оставката на целия управителен съвет и ще се обоснова :
    БМВ фест е заснет от тележизии топ три в България - при условие че " имаме " позиции в Топ Гиар България ,
    Други фестое обещават пробно шофиране с техни произведени автомобили и го изпълняват - за разлика от нашите само обещават за справки четете предни фестове обещанията се пазят , прилича ми на София 2013 преди и след изборите !
    Поредно не съм запомнил фест без дъжд през деня независимо деня или ноща на дните на феста - може би заради сезона !
    И не на последно място до кога все едни и същи - може да се провери от кога се пробват тия и не успяват .
    Ако този фест е провал както други преди това номинирам като алфист - докато не се променят нещата няма да съм член на куба - достойни алфисти и то от години
    Бургас- Борислав Ангелов - bangelov
    Варна- Ивайло –spe4elist
    Велико Търново- Анастас Сяров- WRC
    Враца- Ивайло Илиев- Undy
    Пазарджик- Костадин Терзийски – Kostadin
    Хасково- Красимир Събев- Събев
    Обещано ил да получат пълномощно официално http://clubalfaromeo.com/forum/showt...03#post1151703 , а не официално един бог знае .
    Аз бих добавил
    Ферариста
    Ици
    Бобо
    Нено
    Вегата
    Едни от най старите алфисти или доказали се през годините , като по млад алфист бих последвал който и да е от тях само клуба да спре да тъпче на едно място !
    Моля се цензурата и форума да нямат нищо общо !
    Last edited by spetsnaz_147; 08-07-2013 at 23:24.
    Време е да изхвърлим крадците в " клуба " ни !
    Член на клуба на НЕ членове на клуба на Алфа Ромео - къде отиват парите от спонспорство , такси и дарения господа от УС - даначните ще почукат на вратата Ви

  8. #83
    Член на клуба НЕ КРАДИ spetsnaz_147's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Posts
    326

    Default

    Понеже няма къде другаде като не съм член на клуба какво става да попитам със структорите по места за който говорите от маса време и това само думи ли останаха във времето !

    До управителният съвет на клуб Алфа Ромео
    Време е да изхвърлим крадците в " клуба " ни !
    Член на клуба на НЕ членове на клуба на Алфа Ромео - къде отиват парите от спонспорство , такси и дарения господа от УС - даначните ще почукат на вратата Ви

  9. #84
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by spetsnaz_147 View Post
    За сега още не съм решил дали да отида на италфеста , но ако още продължават по този начин нещата в Нашия лкуб аз лично ще съм един от първите който ще поискат оставката на целия управителен съвет и ще се обоснова :
    БМВ фест е заснет от тележизии топ три в България - при условие че " имаме " позиции в Топ Гиар България ,
    Други фестое обещават пробно шофиране с техни произведени автомобили и го изпълняват - за разлика от нашите само обещават за справки четете предни фестове обещанията се пазят , прилича ми на София 2013 преди и след изборите !
    Поредно не съм запомнил фест без дъжд през деня независимо деня или ноща на дните на феста - може би заради сезона !
    И не на последно място до кога все едни и същи - може да се провери от кога се пробват тия и не успяват .
    Ако този фест е провал както други преди това номинирам като алфист - докато не се променят нещата няма да съм член на куба - достойни алфисти и то от години
    Бургас- Борислав Ангелов - bangelov
    Варна- Ивайло –spe4elist
    Велико Търново- Анастас Сяров- WRC
    Враца- Ивайло Илиев- Undy
    Пазарджик- Костадин Терзийски – Kostadin
    Хасково- Красимир Събев- Събев
    Обещано ил да получат пълномощно официално http://clubalfaromeo.com/forum/showt...03#post1151703 , а не официално един бог знае .
    Аз бих добавил
    Ферариста
    Ици
    Бобо
    Нено
    Вегата
    Едни от най старите алфисти или доказали се през годините , като по млад алфист бих последвал който и да е от тях само клуба да спре да тъпче на едно място !
    Моля се цензурата и форума да нямат нищо общо !


    "За сега не съм решил дали да отида на италфеста, но ако още продължават по този начин нещата в Нашия лкуб аз лично ще съм един от първите които ще поискат оставката на целия управителен съвет и ще се обоснова:"

    По първия абзац:
    Какво ще решиш да правиш за феста, едва ли е толкова важно за някого тука. Не можеш да кажеш "нашия клуб", защото ти не си член на клуба. Това е като личния камериер на Хуго Чавес да иска оставката на Обама, защото в Белия дом има сутрешно пиене на чай!
    Това, че ще си един от първите би трябвало да означава, че има организирано брожение на хора срещу клуба и ти си един от организаторите му. Тоест работиш против клуба!


    " БМВ феста е заснет от тележизии топ три в България - при условие че "имаме" Топ Гиар България , "


    Това трудно го разбирам. Който може да го обясни!


    'Други фестое обещават пробно шофиране с техни произведени автомобили и го изпълняват- за разлика от нашите само обещават за справка четете предни фестове обещанията се пазят , прилича ми на София 2013 преди и след изборите!"

    Не знам нито един фест, на който и да е клуб, да е произвеждал автомобили , а още по-малко да ги е предлагал за пробно шофиране. Автомобилите се произвеждат обикновено в заводи, а не по пистите на фестовете.


    "Поредно не съм запомнил фест без дъжд през деня независимо деня или ноща на на дните на феста - може би заради сезона!"


    Поредно.... поредна трудно смилаема безсмислица. Мда! Действително в края на лятото и началото на есента валят дъждове. През пролетта и зимата тоже!

    "И не на последно място до кога все едни и същи - може да се провери от кога се пробват тия и не успяват."


    Ами няма други, бе човек! Няма! Само мрънкачи бол.

    Надолу не ща анализирам нещата, защото става все по-зле. В първата група си изредил регионалните представители на КАРБ. Те са такива официално и не виждам какво точно още да ги упълномощаваме.
    Във втората част си изредил общо-взето хората на Алфисти.бг
    И за последния абзац:
    Хората, които си изредил са в КАРБ и Алфисти.бг защото им харесва и се забавляват. Те не чакат някой друг нещо да им направи, а те само да мрънкат.


    "... като по-млад алфист аз съм готов да следвам който и да е от тях...."
    Време е да пораснеш и сам да си намериш пътя, а не някой друг да те води.


    Едит: Сега виждам, че поста е след 21:30часа.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  10. #85
    Член на клуба НЕ КРАДИ spetsnaz_147's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Posts
    326

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    "За сега не съм решил дали да отида на италфеста, но ако още продължават по този начин нещата в Нашия клуб аз лично ще съм един от първите които ще поискат оставката на целия управителен съвет и ще се обоснова:"

    По първия абзац:
    Какво ще решиш да правиш за феста, едва ли е толкова важно за някого тука. Не можеш да кажеш "нашия клуб", защото ти не си член на клуба. Това е като личния камериер на Хуго Чавес да иска оставката на Обама, защото в Белия дом има сутрешно пиене на чай!
    Това, че ще си един от първите би трябвало да означава, че има организирано брожение на хора срещу клуба и ти си един от организаторите му. Тоест работиш против клуба!


    " БМВ феста е заснет от телевизии топ три в България - при условие че "имаме" Топ Гиар България , "


    Това трудно го разбирам. Който може да го обясни!


    'Други фестове обещават пробно шофиране с техни произведени автомобили и го изпълняват- за разлика от нашите само обещават за справка четете предни фестове обещанията се пазят , прилича ми на София 2013 преди и след изборите!"

    Не знам нито един фест, на който и да е клуб, да е произвеждал автомобили , а още по-малко да ги е предлагал за пробно шофиране. Автомобилите се произвеждат обикновено в заводи, а не по пистите на фестовете.


    "Поредно не съм запомнил фест без дъжд през деня независимо деня или нощта на дните на феста - може би заради сезона!"


    Поредно.... поредна трудно смилаема безсмислица. Мда! Действително в края на лятото и началото на есента валят дъждове. През пролетта и зимата тоже!

    "И не на последно място до кога все едни и същи - може да се провери от кога се пробват тия и не успяват."


    Ами няма други, бе човек! Няма! Само мрънкачи бол.

    Надолу не ща анализирам нещата, защото става все по-зле. В първата група си изредил регионалните представители на КАРБ. Те са такива официално и не виждам какво точно още да ги упълномощаваме.
    Във втората част си изредил общо-взето хората на Алфисти.бг
    И за последния абзац:
    Хората, които си изредил са в КАРБ и Алфисти.бг защото им харесва и се забавляват. Те не чакат някой друг нещо да им направи, а те само да мрънкат.


    "... като по-млад алфист аз съм готов да следвам който и да е от тях...."
    Време е да пораснеш и сам да си намериш пътя, а не някой друг да те води.


    Едит: Сега виждам, че поста е след 21:30часа.

    Не съм член на клуба защото не ми е показан смисъла !
    Няма желание и на други алфисти защото и те не виждат къде отиват патите !
    А за това колко съм пораснал само банковата ми сметка говори !
    А за да говориш от името на всички не знаех , че си адвокат на клуба , но като ти гледам възпитанието и образованието на дали да си такъв !
    А за това кой ще последвам лично аз смятам , че има достойни алфисти които заслужават да им се даде шанс да се опитат да раздвижат малко нещата преди да се е стигнало до свестяване на труп !
    Време е да изхвърлим крадците в " клуба " ни !
    Член на клуба на НЕ членове на клуба на Алфа Ромео - къде отиват парите от спонспорство , такси и дарения господа от УС - даначните ще почукат на вратата Ви

  11. #86
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by spetsnaz_147 View Post
    Не съм член на клуба защото не ми е показан смисъла !
    Няма желание и на други алфисти защото и те не виждат къде отиват патите !
    А за това колко съм пораснал само банковата ми сметка говори !
    А за да говориш от името на всички не знаех , че си адвокат на клуба , но като ти гледам възпитанието и образованието на дали да си такъв !
    А за това кой ще последвам лично аз смятам , че има достойни алфисти които заслужават да им се даде шанс да се опитат да раздвижат малко нещата преди да се е стигнало до свестяване на труп !
    Като те гледам как пишеш и се изразяваш ми е трудно да повярвам , че имаш дори основно образование. Може да са те пробутали с аргумента: абе нека му дадем осми клас, та да може поне шофьорска книжка да изкара, та да си изкарва хляба...., но това не променя нещата.
    Човек не е толкова голям, колкото му е банковата сметка. Най-големите банкери-евреите са казали, че една трета са пари, една трета злато и една трета недвижимости. Казали са го преди хилядолетия. Парите както ги имаш, така и ги нямаш. Това не е за хвалене!
    Разбирам порива ти да се развива клуба, но това не става с критикарство, а с конкретни предложения и действия. Приказки от сорта: аз няма да ставам член на клуба, защото не виждам смисъл... не са сериозни. Като искаш да промениш нещо се захващаш с него, а това става не като бягаш, а като се завреш в проблемите.Повечето от хората, които уважаваш са ми добри познати, като някои от тях са ми особено близки. С тия хора можем да си кажем всичко и дори и отстрани да изглежда , че се караме, то всъщност дискутираме. Ето това не могат да го разберат такива като тебе, които не са в кухнята. И става така, че двама си мерят "депозитите", а третият си подлага "джоба" ( последната дума да се чете от руски).
    Ха познай, кой го отнася?
    Да се сравняваме с БМВ и WV е просто нелепо. Зад тях стоят хора , които карат лимузини, а също и огромен маркетинг. За това ще ги снимат не три , а тридесет и три телевизии.
    Последният фест се провали отчасти не заради организаторите, а заради липсата на дисциплина в участниците. Ама така ще е, до като повечето си мислят за феста като за място, където ще се изфукат с постиженията си, отколкото като за място, където да се съберем, да се видим тет-а-тет и да обменим мисли и идеи.
    Аз спирам да пиша, защото винаги ми е противно, когато гледам някой да си пилее енергията за деструктивни неща.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  12. #87
    Член на клуба НЕ КРАДИ spetsnaz_147's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Posts
    326

    Default

    7
    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Като те гледам как пишеш и се изразяваш ми е трудно да повярвам , че имаш дори основно образование. Може да са те пробутали с аргумента: абе нека му дадем осми клас, та да може поне шофьорска книжка да изкара, та да си изкарва хляба...., но това не променя нещата.
    Човек не е толкова голям, колкото му е банковата сметка. Най-големите банкери-евреите са казали, че една трета са пари, една трета злато и една трета недвижимости. Казали са го преди хилядолетия. Парите както ги имаш, така и ги нямаш. Това не е за хвалене!
    Разбирам порива ти да се развива клуба, но това не става с критикарство, а с конкретни предложения и действия. Приказки от сорта: аз няма да ставам чле н на клуба, защото не виждам смисъл... не са сериозни. Като искаш да промениш нещо се захващаш с него, а това става не като бягаш, а като се завреш в проблемите.Повечето от хората, които уважаваш са ми добри познати, като някои от тях са ми особено близки. С тия хора можем да си кажем всичко и дори и отстрани да изглежда , че се караме, то всъщност дискутираме. Ето това не могат да го разберат такива като тебе, които не са в кухнята. И става така, че двама си мерят "депозитите", а третият си подлага "джоба" ( последната дума да се чете от руски).
    Ха познай, кой го отнася?
    Да се сравняваме с БМВ и WV е просто нелепо. Зад тях стоят хора , които карат лимузини, а също и огромен маркетинг. За това ще ги снимат не три , а тридесет и три телевизии.
    Последният фест се провали отчасти не заради организаторите, а заради липсата на дисциплина в участниците. Ама така ще е, до като повечето си мислят за феста като за място, където ще се изфукат с постиженията си, отколкото като за място, където да се съберем, да се видим тет-а-тет и да обменим мисли и идеи.
    Аз спирам да пиша, защото винаги ми е противно, когато гледам някой да си пилее енергията за деструктивни неща.
    Явно вече сме приятели щото по твой думи човек който не познаваш не е възпитано да обсъждаш евала за годините ти но май критическата те е налегнала !
    Ха познай, кой го отнася? - А що се отнася до това внимавай кой заплашван и се моли да улучиш от първия път щото аз съм дал 7 години от живота си на Българската армия и не случайно ми е такъв ника щото ако не уцелиш аз за това съм учен 68 бригада BUSOF и в Ирак се пробваха ама съм жив а други не

    ---------- Post added at 12:28 ---------- Previous post was at 12:22 ----------

    А за образованието като гледам преклоната ти възраст сигурно си с 2 - 3 отделение
    Last edited by spetsnaz_147; 10-07-2013 at 12:24.
    Време е да изхвърлим крадците в " клуба " ни !
    Член на клуба на НЕ членове на клуба на Алфа Ромео - къде отиват парите от спонспорство , такси и дарения господа от УС - даначните ще почукат на вратата Ви

  13. #88
    Старши алфист nastybg's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    566

    Default

    Я и аз като един незапознат юзър да си кажа мнението ...

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    По първия абзац:
    Какво ще решиш да правиш за феста, едва ли е толкова важно за някого тука. Не можеш да кажеш "нашия клуб", защото ти не си член на клуба. Това е като личния камериер на Хуго Чавес да иска оставката на Обама, защото в Белия дом има сутрешно пиене на чай!
    Това май беше единствената точка, по която си отговорил. А дори имаш аргумент, не си член значи нямащ право на глас - правилно. Обаче я аз да попитам, може ли някой да каже на незапознатия форумен юзър, колко на брой са били членове на КАРБ през 2008-ма година примерно и колко са сега през 2013 ? Тоест дали членовете да не сте си останали едно 25-30 човека и да обяснявате като не си член нямаш думата ! Защото това да плащаш членски внос трябва да виждаш смисъл от това, а не просто да имаш правото да изказваш мнения !

    Quote Originally Posted by mordohy View Post

    " БМВ феста е заснет от тележизии топ три в България - при условие че "имаме" Топ Гиар България , "


    Това трудно го разбирам. Който може да го обясни!
    От тук надолу се почва едно увъртане без да се дават отговори. Колегата иска да каже, че ИталФест НЕ се отразява от почти никоя медия, да не говорим за многото сайтове, който правят заснемане на автосъбития. Лично аз на миналия фест изявих желание да помогна с това, тъй като познавам не малко хора точно в тази област.
    Quote Originally Posted by mordohy View Post


    'Други фестое обещават пробно шофиране с техни произведени автомобили и го изпълняват- за разлика от нашите само обещават за справка четете предни фестове обещанията се пазят , прилича ми на София 2013 преди и след изборите!"

    Не знам нито един фест, на който и да е клуб, да е произвеждал автомобили , а още по-малко да ги е предлагал за пробно шофиране. Автомобилите се произвеждат обикновено в заводи, а не по пистите на фестовете..
    Пак увърташ и се правиш на не разбрал ! Става въпрос за тест-драйв на коли от МиланоМоторс, АутоИталия или който там отговаря за това ? Помня на междене имаше май за последно тест-драйв на новото Браво, но до там ...


    Quote Originally Posted by mordohy View Post


    "И не на последно място до кога все едни и същи - може да се провери от кога се пробват тия и не успяват."


    Ами няма други, бе човек! Няма! Само мрънкачи бол.
    Ами те май тея с желанието сте си ги изпъдили сегашното началство ама няма право да коментирам тука аз всеки си отговаря за себе си, но в момента е ВИДНО, че нещата не се получават и когато не се получават най-грешното, което може да се направи, е да обвиняваш други хора за несполуките си !
    ---Alfa 147 1.9JTD ---Fiat Coupe 2.0 16V EX ---Alfa GT 1.9 JTDm EX---BMW E90

  14. #89
    Клуб 1.9 JTD Пазарджик Mitko_SW's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Pazardjik
    Posts
    69

    Default

    Бай ти Иво стриптизьора е голям потник принципно особено ако е пийнал нещо и постоянно увърта и сучи като стара баба упазил ма господ да не лепне пак около нас


    1.9 Turbo Мечка

  15. #90
    Член на клуба НЕ КРАДИ spetsnaz_147's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Posts
    326

    Default

    Не тук колега има тел отдолу никога не съм крил от никой кой съм и с какво съм си вадил хляба , а и какво толкова съм написал иска онзи вече мой любим колега с когото чакам да се запозная да му обясня че колкото аз съм си играл с драгунов толкова той не е гледал снимки на оръжия , да не смее да заплашва и че и преди са стреляли по мен !
    Време е да изхвърлим крадците в " клуба " ни !
    Член на клуба на НЕ членове на клуба на Алфа Ромео - къде отиват парите от спонспорство , такси и дарения господа от УС - даначните ще почукат на вратата Ви

Page 6 of 8 FirstFirst ... 45678 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •