Page 4 of 8 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 46 to 60 of 120

Thread: всякакви коментари и бърбореници около темата за ИФ2013

  1. #46
    Най-бързата алфистка Член на клуба tsvety's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    829

    Default

    За датата на мероприятието съм на мнението на колегата Lucky. Определено съм на мнение че ще е най-добре на Калояново. Идеята за обединение винаги е добра, но това няма да стане скоро явно. Ако е на Калояново и първата седмица на октомври да е, вероятноста за хубаво време е голяма, както знаят посетителите на писта Дракон, там рядко вали

    Но това с времето и прогнозата е най- най- малкия проблем. Основния е, че вече не се говори на един език между истинските фенове на марката от които се състои УС на КАРБ - или поне такова е впечатлението ми.

    Успех в организацията, аз и моето семейство нямаме никакъв шанс да дойдем на тази дата.

    Приятно изкарване на присъстващите
    Alfa romeo 146 1.9 JTD, 2000г.,105к.с.+++
    Alfa romeo 145 QV, 155 к.с.-ex love
    Alfa romeo 156 1.9 JTD 2005г. 140кс
    Alfa romeo 147 1.9 JTDm 2005г. 150кс +++
    Lancia Lybra 1.9 JTD `05 116к.с

  2. #47
    Болен алфист BillyBoy`'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    село Крумово
    Age
    46
    Posts
    1,599

    Default

    Те от доста години се дърпат да е на Калояново не знам що така.Ама иначе за Хасково отново няма ядове.
    АлфаРомео 146 1.4 16V 103hp skype name billyboy2203/ ICQ: bili`- 166537162

  3. #48
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Чета и все едно си пия кафето със захарин.
    Хем не е баш сладко, а като му сложиш повече и почва да нагарча.
    Пак се слага каруцата пред коня и за това е цялата писменна дейност.
    Първо уточнете и организирайте всичко и чак тогава насрочвайте датата!
    Ето, оказва се, че все още клуба с Алфисти.бг не са се разбрали за феста, а четири месеца преди него се обявява дата, която се оспорва от доста хора. За мене е без значение кога ще е, но има доста люде, които просто няма да имат възможност в края на септември. В началото на октомври ще е същата работа. Тогава ще са пред заплата, та оправдания винаги ще има.
    Аз лично си заделям пари по-отрано и не разчитам на случая.
    Прекалено много се набляга на "пистенето" и това изяжда главата на подобни мероприятия. На пистата излизат не повече от 5-6% от участниците. Останалите зяпат, а това скоро омръзва. Точно това се получи на предишния. Освен това, програмата беше до такава степен наситена, че не остана време за лаф-мухабед или просто хората да си поговорят с някоя чаша или бутилка в ръка.
    Хората се люшкаха като стадо пощръклели говеда ха на майсторско, ха на драг и цяло щастие е, че не стана някоя беля.
    Ако престанем да се оплакваме и всеки се занимае с това, което най-добре умее, тогава може би и да стане.
    Нено да се захване с драга, жените с децата, групата с тунинга да си излъчат хора от тях за организацията на тунинга, а тия като мен, които разбират само от салати и студена мастика, да не си пъхат гагата където не им е работа и да не пречат.


    Който има идеи и топки да ги осъществи да казва.
    Мрънкачите да си възстановят темата:"форумен плювалник" и да си изливат негативната енергия там.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  4. #49

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Прекалено много се набляга на "пистенето" и това изяжда главата на подобни мероприятия. На пистата излизат не повече от 5-6% от участниците. Останалите зяпат, а това скоро омръзва. Точно това се получи на предишния.
    Тука не си прав - БМВ съборите не случайно се радват на масовост(като изключим това че са много коли), най - вече за това че се пилят гуми по всякакви възможни начини - било то на драг, било то най вече на дрифт, писта и прочее......
    Истината е проста - народа иска зрелища, иска да се пилят гуми, иска да гледа сейр, иска да види как на някой му изпушва двигателя, иска да види как на някой му гърми гумата, иска да слуша прекъсвачи, иска прочее неща........
    Виж кво стана на така наречения драг лани - ми ебаси, аз не бях виждал толкова италиански коли наредени на опашка, да чакат старт в колони по двама и трима.......ся беше опасно не отричам, но важното е че предизвика небивала масовост, и то съвсем непринудено, просто некъв се нареди да маха и да дава старт, и ела да видиш......
    Сега знам че не всички са по драга или пистата, но сумарно ако претеглим нещата при 1000 души колко биха предпочели да гледат изложение на 20 изложени и тунинговани италианки от една страна, и от друга драг да речем или некво подобно пилене на гуми и бензин(и дизел, и дизел), първите ще са не повече от 200.........
    Сори но това е ситуацията, независимо кой какво предпочита или ще каже.......не коментирам че два дена са напълно излишни, малко са тия дето могат и двата дена да са там, а така присъствието се разводнява и разделя между двата дена, и доста народ остава с впечатлението че са били малко хора......
    Не знам точно как се организира това и предполагам че е трудно, особенно като се има впредвид че Феста е три клуба, а не само Алфа.......
    Така или иначе не искам да критикувам никой, все пак правилно или не доста хора отделя от времето си за да може тва да се състой.......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  5. #50
    VALETO performance haljscho's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    2,297

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Тука не си прав - БМВ съборите не случайно се радват на масовост(като изключим това че са много коли), най - вече за това че се пилят гуми по всякакви възможни начини - било то на драг, било то най вече на дрифт, писта и прочее......
    Истината е проста - народа иска зрелища, иска да се пилят гуми, иска да гледа сейр, иска да види как на някой му изпушва двигателя, иска да види как на някой му гърми гумата, иска да слуша прекъсвачи, иска прочее неща........
    Виж кво стана на така наречения драг лани - ми ебаси, аз не бях виждал толкова италиански коли наредени на опашка, да чакат старт в колони по двама и трима.......ся беше опасно не отричам, но важното е че предизвика небивала масовост, и то съвсем непринудено, просто некъв се нареди да маха и да дава старт, и ела да видиш......
    Сега знам че не всички са по драга или пистата, но сумарно ако претеглим нещата при 1000 души колко биха предпочели да гледат изложение на 20 изложени и тунинговани италианки от една страна, и от друга драг да речем или некво подобно пилене на гуми и бензин(и дизел, и дизел), първите ще са не повече от 200.........
    Сори но това е ситуацията, независимо кой какво предпочита или ще каже.......не коментирам че два дена са напълно излишни, малко са тия дето могат и двата дена да са там, а така присъствието се разводнява и разделя между двата дена, и доста народ остава с впечатлението че са били малко хора......
    Не знам точно как се организира това и предполагам че е трудно, особенно като се има впредвид че Феста е три клуба, а не само Алфа.......
    Така или иначе не искам да критикувам никой, все пак правилно или не доста хора отделя от времето си за да може тва да се състой.......
    Абсолютно си прав!!!

    Ще си позволя само да кажа, феста на Сливен беше целия ДРАГ и естествено имаше доста недоволни....... и доволни естествено!
    На феста на Лесново графика с програмата беше доста добре замислен и проблемния ДРАГ беше обявен за 15:00ч. и всички го изчакаха (е имаше някоя и друга по-ранна изява, но не мисля, че това беше някакъв проблем) така всичко изглеждаш ОК........ НО уви не се получи!!!

    Така че моя съвет е, каквото и да организирате, каквато и да е програмата, просто да се придържате към нея!!!
    Вие го организирате, ние сме длъжни да се съобразим..... И така всичко ще е точно!

    Дай боже да се получи един добър Италфест!

    Защо ти е манекенка, след като си имаш АЛФА 156
    156 JTD-110-EX, /147 JTD.EX, /156 JTD 115 EX, / GT- JTDm 150 EX
    147 JTDm 140-Малката манекенкa
    159-2.0-JTDm 136
    147-Q2

  6. #51
    Запален алфист Nikolov's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Dimitrovgrad
    Age
    31
    Posts
    115

    Default

    Последно стана ли ясно къде и кога ?

  7. #52
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    Октомври некъде. Евентуално в България може би. Може и да не е писта, важно е да се видим.

  8. #53
    Член на клуба НЕ КРАДИ spetsnaz_147's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Posts
    326

    Default

    Quote Originally Posted by ShoxXx View Post
    Октомври некъде. Евентуално в България може би. Може и да не е писта, важно е да се видим.
    Абе жената е малко бремена става и тая година лафа , не се прави за алфа ентосиастите , а ма незнам за кой тогава !
    Можем да си гласуваме за Калояново или Хасково до откат но опита ми показва че само 2 - 3 човека от сега са на ясно каде ще е , а датата е число от 1 до 31 не повече
    Време е да изхвърлим крадците в " клуба " ни !
    Член на клуба на НЕ членове на клуба на Алфа Ромео - къде отиват парите от спонспорство , такси и дарения господа от УС - даначните ще почукат на вратата Ви

  9. #54
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by spetsnaz_147 View Post
    Абе жената е малко бремена става и тая година лафа , не се прави за алфа ентосиастите , а ма незнам за кой тогава !
    Можем да си гласуваме за Калояново или Хасково до откат но опита ми показва че само 2 - 3 човека от сега са на ясно каде ще е , а датата е число от 1 до 31 не повече
    Гласувайте!!!!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  10. #55
    Член на клуба НЕ КРАДИ spetsnaz_147's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Posts
    326

    Default

    Калояново - Дракон
    И кво то вече е решено
    Време е да изхвърлим крадците в " клуба " ни !
    Член на клуба на НЕ членове на клуба на Алфа Ромео - къде отиват парите от спонспорство , такси и дарения господа от УС - даначните ще почукат на вратата Ви

  11. #56
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    Наема за Калояново е доста по-различен от наема в Хасково.
    Явно клубвете разполага с ограничен бюджет.

  12. #57
    Член на клуба НЕ КРАДИ spetsnaz_147's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Posts
    326

    Default

    Всичко е възможно при желание , работа и менидмант колега , а наема не е чак толкова различен от миналогодишния
    Време е да изхвърлим крадците в " клуба " ни !
    Член на клуба на НЕ членове на клуба на Алфа Ромео - къде отиват парите от спонспорство , такси и дарения господа от УС - даначните ще почукат на вратата Ви

  13. #58
    Запален алфист alfaa156's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Plovdiv
    Age
    32
    Posts
    289

    Default :)

    Аз разпитах и за състезанието за кар аудио-то питах хората от Ground Zero Bulgaria защото EMMA небило сигурно

    ""Здравей, извинявам се за малко закъснелия отговор, точно тази дата ми съвпадаше с пътуване до англия но нещата се промениха, относно условията, за самото караудио няма никакви проблеми, скоршитове за оценяване, бекофис, уреди, микрофони, знаeш че при нас всичко е на макс, моята оферта е 500лв като в тази сума са включени всичките ми разходи, другото което мога да направя е за първото място да подсигуря една хубава награда примерно компонентна система или нещо подобно и поущтрителни награди за второ и трето място. Единствено ако решите нещо ще ми е необходимо да ме осведомите поне един месец предварително, защото програмата ми е доста натоварена ""

    надявам се да има CAR AUDIO маняци ,но това зависи от организаторите
    Alfa Romeo 156 - 1,6 ts - K&N air filter

  14. #59
    VALETO performance haljscho's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    2,297

    Default

    Quote Originally Posted by angelovi69 View Post
    Моля хората, занимаващи се с организацията, да пуснат тема с номера на стикерите, цените, може и как ще изглеждат, да предложат цени за доставка до желаещите и т.н. както беше миналата година. Лепенката ми още седи на стъклото. Отсега си запазвам номер 777 за мен и ще е добре да го платя авансово и го лепна на Алфата далеч преди феста, а не на входа на феста. Ако има драг, ще се включа, както е стокова колата. Хората търсят зрелища и емоции, считам, че това ще увеличи броя на посетителите.
    Ванкааа, ДРАГ е мръсна и забранена дума!!!

    Quote Originally Posted by alfaa156 View Post
    Аз разпитах и за състезанието за кар аудио-то питах хората от Ground Zero Bulgaria защото EMMA небило сигурно

    ""Здравей, извинявам се за малко закъснелия отговор, точно тази дата ми съвпадаше с пътуване до англия но нещата се промениха, относно условията, за самото караудио няма никакви проблеми, скоршитове за оценяване, бекофис, уреди, микрофони, знаeш че при нас всичко е на макс, моята оферта е 500лв като в тази сума са включени всичките ми разходи, другото което мога да направя е за първото място да подсигуря една хубава награда примерно компонентна система или нещо подобно и поущтрителни награди за второ и трето място. Единствено ако решите нещо ще ми е необходимо да ме осведомите поне един месец предварително, защото програмата ми е доста натоварена ""

    надявам се да има CAR AUDIO маняци ,но това зависи от организаторите
    Саше определено предложението е супер!
    А и предполагам Ники ще съдейства 100% за Ground Zero а и не само той!




    Светльо ви показа как другите клубове си организират ДРАГ там където това не е възможно........ Мълчание!!!

    Сашко сега ви дава предложение за Аудио тунинга...... Дано и тук да не си останем с мълчание!


    Защо ти е манекенка, след като си имаш АЛФА 156
    156 JTD-110-EX, /147 JTD.EX, /156 JTD 115 EX, / GT- JTDm 150 EX
    147 JTDm 140-Малката манекенкa
    159-2.0-JTDm 136
    147-Q2

  15. #60
    Запален алфист alfaa156's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Plovdiv
    Age
    32
    Posts
    289

    Default :D



    Alfa Romeo 156 - 1,6 ts - K&N air filter

Page 4 of 8 FirstFirst ... 23456 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •