Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 120

Thread: всякакви коментари и бърбореници около темата за ИФ2013

  1. #16
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    Quote Originally Posted by drigata View Post
    Е не е нужно да подхвърляш хапливи коментари,ами вземи и предложи място,което да има в близост хотели,да има място където да се събере всичкият народ който ще дойде,да има ресторант/заведение което да може да ни събере всичките.!

    И на мен оправата на клуба беше ми подхвърлила ,че ще има организиран трак дей в Серес от клуба,НО явно толкова си могат.
    Другото е ,че тази година,УЖ щеше феста да е на Калояново и в Хисаря,НО уви,явно оправата на клуба решава еднолично,а не се допитва до хората .
    Добри,
    първо, аз поне не знам да сме твърдяли че ще организираме трак дей в серес или фест на Калояново. Ще те помоля да разграничаваш хипотетична възможност, със решения, защото по начина по който го казваш излиза че едва ли не е било сигурно а сме се отказали. Когато правиш оценка кой колкото може, погледни и от друга гледна точка- Време, средства, възвръщаемост. Специално на серес знаеш че ще отидат 10 коли от България да карат нали?
    второ, решението къде да е феста ни се взема еднолично от който и да е а се взе на нарочно събиране между УС на КАРБ и УС на Фиат форум които са организаторите на фестовете. Някой от другите обсъждани места съм убеден, че съвсем нямаше да ти харесат. Едната възможност която лично предложих беше Калояново наистина.
    накрая ще ти кажа ,че ако се бяхме допитвали, още 2 месеца нямаше да се знае къде ще бъде феста, всеки дасе прави на ощипана мома че точно неговото мнение не е уважено и подобни. организирането на каквото и да е събитие изисква време преди това, особенно ако ще се търсят спонсори, участници, партньори и т.н.
    мисля че 4 месеца преди събитието е добър срок да се знае мястото и програмата.

    kolchev, никой не бяга от северна България. Имаше фест на пистата в Междене2009 година, но ти може би си го пропуснал.

    Ама ...... как така нямаше анкета за дата и място...?
    Не е важна анкетата , а това което се случва след анкетите. защото от това което се случва или не се случва след анкетите идват коментари като този на добри-
    ...НО явно толкова си могат....
    Last edited by fiore; 25-05-2013 at 13:29.
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  2. #17
    кара на Зсссгъстен въздух drigata's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    софия
    Age
    46
    Posts
    1,573

    Default

    Цецо,ти лично ми се похвали пред свидетели в сервиза ,че ще правите трак дей на Серес и ,че за тази година много сериозно мислите да правите феста на Калояново.

    Не си ги измилям ,просто коментирам твоето изказване,преди време пред свидетели.

    А и защо да няма анкета,както се видя от миналогодишният фест ,беше най голямата издънка за фест през целият период на клуб Алфа Ромео,Ланчиа и Фиат и според мен това се дължеше на неинформираноста ви какво точно предпочитат потребителите на трите клуба.

  3. #18
    Запален алфист kolchev's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Павликени
    Age
    42
    Posts
    238

    Default

    Опа на 3.10 2009 бях точно на Междене ама от мъглата сигурно не сме се видели. И от тогава не съм пропускал фест.Искам да кажа само че честото повтаряне на нещата говори за безидейност. Много по лесно е да си върже гащите човек, абе то в Хасково стана 2010г. дай пак да заложим на сигурното особено след миналата година.
    Alfa 156 1,9 JTDAlfa 146 1,3 BOXER
    LANCIA DEDRA 2.0Turbo 165HP
    Alfa 75 2.0
    EX

  4. #19
    ИзРуД V@K@T@'s Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Търговище
    Age
    36
    Posts
    1,661

    Default

    В Хасково си прекарах невероятно и ми се струва супер идеята пак да е там . Истината е , че не са много местата в България където може да се направи едно такова мероприятие и да си покара човек . Напълно нормално ми се вижда местата да се повтарят след няколко год. . Успех на организаторите а на тези , като мен пожелавам да се опитат сами да си направят веселото а не да чакат на готово някой да ги забавлява

    33-(1.3),(1.5 TI),(1.7 8V),(1.7 16V),145-(1.4TS),(2.0TS),(1.7 16V Boxer),146-(1.4TS),155-(1.7 TS),156-(2.4 JTD),(1.9JTDm),164-(2.0 V6 Turbo), 159-(2.4 JTDm)
    Само черна Алфа може да бие друга черна Алфа

  5. #20
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Quote Originally Posted by kolchev View Post
    .... Много по лесно е да си върже гащите човек, абе то в Хасково стана 2010г. дай пак да заложим на сигурното особено след миналата година.
    Точно това си мислех и аз Реално се залага на провереното (няма лошо), вместо да се рискува с нещо ново. Все пак 2-ра поредна грешка за една година и евентуален 2-ри пореден, слаб италфест ще дойдат в повече на всички ни
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  6. #21

    Default

    Пуууу пропуснал съм темичката след поредното наказание от фиорчо.
    Дрига за бан си !
    Махлюзино ше ли успееш или...?
    И кво сега написаното от звездите се оказа истина,то па и почивката ви се провали.
    Ще ти стискам палци да не се оакате този път.Искрено



    Оп ПОХВАЛНО! Казаха ми че сте помогнали на Румен БРАВО!
    Last edited by Linkestis; 26-05-2013 at 14:56.
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  7. #22
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    Quote Originally Posted by kolchev View Post
    Опа на 3.10 2009 бях точно на Междене ама от мъглата сигурно не сме се видели. И от тогава не съм пропускал фест.Искам да кажа само че честото повтаряне на нещата говори за безидейност. Много по лесно е да си върже гащите човек, абе то в Хасково стана 2010г. дай пак да заложим на сигурното особено след миналата година.
    Съжалявам. не са много месата където да се правят. На другите клубове съборите се правят почти винаги на едно и също място или макс на две. Разбирам заяждането ти но на тази логика и миналата година трябваше да е сигурно но феста не беше от най добрите.


    Точно това си мислех и аз Реално се залага на провереното (няма лошо), вместо да се рискува с нещо ново. Все пак 2-ра поредна грешка за една година и евентуален 2-ри пореден, слаб италфест ще дойдат в повече на всички ни
    Светльо, това със събора беше грешка с това че не се отчетоха личните спорове на колегата , на който беше възложена организацията с хора от форума и клуба. Официалната причина е " слаб интерес" но истинската е "инат"

    Цецо,ти лично ми се похвали пред свидетели в сервиза ,че ще правите трак дей на Серес и ,че за тази година много сериозно мислите да правите феста на Калояново.

    Не си ги измилям ,просто коментирам твоето изказване,преди време пред свидетели.
    А и защо да няма анкета,както се видя от миналогодишният фест, беше най голямата издънка за фест през целият период на клуб Алфа Ромео,Ланчиа и Фиат и според мен това се дължеше на неинформираноста ви какво точно предпочитат потребителите на трите клуба.
    Добри, прав си в частта , че наистина мислехме за Калояново. За Серес казах "че е възможно , но е трудно за реализация" и то беше по повод опитите на един друг клуб да организира нещо там. Не се отричам от думите си. Ако си прочел написах че решението за мястото и датата е взето от 6 човека- КАРБ и Фиат форум и резултата от гласуването беше 5 за хасково и 1 въздържал се.
    Повече не смятам да коментирам тук избора както и въпроси. Защо? Ама защо не и подобни а само нащата свързани с организирания на обявеното място и дата Италфест. Ще помоля всички да престанат със спамене тук в темата.

    Linkestis- Радвам се че стискаш палци за организацията. Трябва да ги стискаш не на мен а на всички които се занимават вече с организацията Ще те помоля да спреш с подигравателните си постове, защото прекрасно знаеш че ще бъдат изтрити. Нямам проблеми да бъде баннат който и да е , включително и модератор, ако има основание това да се случи-
    И се пиши "Мюхлюзин" , а не "мАхлюзин"- означава лентяй, мързеливец
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  8. #23
    Старши Kuker's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    гр.София
    Age
    45
    Posts
    1,697

    Default

    Quote Originally Posted by fiore View Post
    Светльо, това със събора беше грешка с това че не се отчетоха личните спорове на колегата , на който беше възложена организацията с хора от форума и клуба. Официалната причина е " слаб интерес" но истинската е инат
    Или спри да пишеш глупости в публичното пространство, или напиши къде си ти в схемата и какви са истинските причини. Дразниш ме неуместно.

    "Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate"

  9. #24
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    Quote Originally Posted by Kuker View Post
    Или спри да пишеш глупости в публичното пространство, или напиши къде си ти в схемата и какви са истинските причини. Дразниш ме неуместно.
    Нямах намерение да спамя в тази тема, както и да пиша подробности но щом искаш ок. Ето подробности около събора:

    Обявихме анкета и определихме мястото - Родопите. На 15-16 март ти сам се нае да се занимаваш с организацията. започнахме да обсъждаме програма и дата. Междувременно предложих няколко варианта на ведомствени станции които могат да се наемат целите на прилична цена. На 20 март уточнихме датата 1 ви юни.
    На 4-ти април се свързахме се с хора от форума които живеят в смолян за да проучат възможностите.
    На 8 ми 9-ти април решихме да е "рибката"
    На 12 ти април мордохай обяви че ако до седмица не обявим подробности той ще си организира събиране на същата дата .
    На 16 април аз лично написах че до 2 дни, което значеше края на работната седмица ще има подробности. Междувременно във форума се разразиха основателни недоволства от забавянето и подигравателни подмтания.
    Информация за събитието се появи едва на 2 ри май .
    До тогава вече хората започнаха да си организират други срещи. Естественно беше да решим как да направим така че всички срещи да се обединят, и там дойде упорството от страна на всички. всеки си държеше на своята среща.


    Моето място в схемата?- Не се занимавах пряко, макар да говорех с всички относно събора и да изказвах мнение.
    Калине щом ти не можеш да излезеш и да кажеш друго на хората освен" поради слабия интерес" аз ще го кажа.

    КОЛЕГИ, ОТЧИТАМ ЧЕ НЕПРОВЕЖДАНЕТО НА СЪБОР Е РЕЗУЛТАТ НА ЗАБАВЯНЕТО ОТ НАША СТРАНА НА ОБЯВЯВАНЕТО МУ ЗА ДА МОЖЕТЕ ДА СИ НАПРАВИТЕ ПЛАНОВЕТЕ. ИЗВИНЯВАМ СЕ ЛИЧНО ОТ МОЕ ИМЕ НА ВСИЧКИ , КОИТО ИМАХА ЖЕЛАНИЕ ДА ПРИСЪСТВАТ И УЧАСТВАТ В СЪБОРА И ОСТАНАХА РАЗОЧАРОВАНИ. ПРИЕМАМ СВОЯТА ВИНА ЧЕ ПОРАДИ АНГАЖИРАНОСТ НЕ БЯХ ДОСТАТЪЧНО АКТИВЕН В ОРГАНИЗАЦИЯТА.

    За пореден път ще помоля да престанем да пишем в тази тема за неща които не се отнасят за ИТАЛФЕСТ 2013
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  10. #25
    Старши Kuker's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    гр.София
    Age
    45
    Posts
    1,697

    Default

    Quote Originally Posted by fiore View Post
    .....
    Цецо, хората не са слепи и глухи.Изводите ти са много грешни, но за това има причина.
    Опитах се да ви кажа какво става, но истерията ви завладя.
    Пролетния събор трябва да е обявен още през януари, но защо не е....
    Нямам намерение да коментираме още тази тема.Пролетния събор е отменен и точка по въпроса.

    "Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate"

  11. #26
    залухав алфист GT's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Sofia
    Posts
    355

    Default

    Трагедия!!!
    Ще влезна пак след 10 години, дано нещо се е променило.

    Незнам кой е в УС на КАРБ сега, нo са готини
    А обявлението за феста е очарователно, грабна ме ))
    Там съм
    Last edited by GT; 28-05-2013 at 00:38.
    Kawasaki Z1000 2013
    Moto Guci Breva

  12. #27
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    Quote Originally Posted by Kuker View Post
    Цецо, хората не са слепи и глухи.Изводите ти са много грешни, но за това има причина.
    Опитах се да ви кажа какво става, но истерията ви завладя.
    Пролетния събор трябва да е обявен още през януари, но защо не е....
    Нямам намерение да коментираме още тази тема.Пролетния събор е отменен и точка по въпроса.

    ОК така да бъде аз съм се осрал, а на останалите дупетата миришат на теменужки.
    Не нападай за да отклониш вниманието а си свали очилата и се замисли и си направи за себе си реалните изводи. Знам че те боли но наистина ако си бяхте говорили с Мордохай, нещата въобще нямаше да стигнат до " поради слабия интерес"
    Идва ми малко повече да ме обвиняват за неща с които не съм се занимавал пряко.
    Прекрасно знаеш че пролетния събор имаше друга дата и заради изборите се отложи.
    Ако зависеше само от мен не само събора а и всички мероприятия щяха да са обявени в началото на годината.


    точка.
    Last edited by fiore; 28-05-2013 at 16:30.
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  13. #28
    Ор'гинална с бандИрол viki's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Варна
    Posts
    1,159

    Default

    Можеше да спестите на феновете клубните си неразбории.Сърдите се като се появят теми,който ви критикуват,а вие самите участвате на пълни обороти в "сапунката".
    За друго съм в темата, предлагам на Клуба,да вземе да организира благотворителна разпродажба тениски и други фенски аксесоари (ако имате такива ) и парите да се дарят за болното детенцето на колегата!
    Ето линк към темата (в случай че някоя не знае за какво говоря )

    цък

    Благодаря за вниманието !
    “And what is good, Phaedrus, And what is not good— Need we ask anyone to tell us these things...?”
    ― Robert M. Pirsig, Zen and the Art of Motorcycle

  14. #29
    Вечно недоволен Lucky's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,161

    Default

    Тъй,явно не можете много да комуникирате.
    Ще добавя нещо касаещо според мен Феста.Мое мнение!
    Това че го обявявате рано и твърдо за мен е правилно
    Смятам обаче че датата не е добре обмислена.
    Септември е месец в който вече доста хора си правят вторите морета или почивки,в предвид че повечето са сем.едва ли ще променят датата на почивката си заради феста.
    Второ септември много от нас пускат ученици,а това са едни 200/300 лева.
    Трето това е времето преди заплати.
    Да се ходи на фест на 200 и км. си е разход.
    По добре да е втората седмица на октомври.През септември разходите на всяко едно домакинстек скачат,а и са намалели поради отпуските.
    Това си е мое мнение от моята камбанария на човек с дете.Хвърлете една мисъл по темата.Ако желаете де.
    1995 Alfa Romeo 145 1.6 Boxer - ex
    2000 Alfa Romeo 166 2.4 JTD 136cv - ex
    1995 Alfa Romeo 164 Q4 3.0 V6 24V 232cv

  15. #30
    Born to be а Legend reloading's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    ТроянЪт/СофияСити
    Age
    33
    Posts
    782

    Default

    незнам дали ще Ви е приятно октомври месец когато има 90% шанс да вали дъжд или защо не сняг.
    155 1.8 8v SUPER MY95

Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •