Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 120

Thread: всякакви коментари и бърбореници около темата за ИФ2013

  1. #1
    кара на Зсссгъстен въздух drigata's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    софия
    Age
    46
    Posts
    1,573

    Default всякакви коментари и бърбореници около темата за ИФ2013

    Фиоре ,малко уточнение ,имате предвид "картинг писта Хасково",а не писта Хасково!?

    Защото писта Хасково е част от българският рали шампионат и предствлява затворен маршрут вътре в града.

  2. #2

    Default

    В Хасково има и летище, предполагам, че става въпрос за него.

  3. #3
    кара на Зсссгъстен въздух drigata's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    софия
    Age
    46
    Posts
    1,573

    Default

    Quote Originally Posted by Doomguy View Post
    В Хасково има и летище, предполагам, че става въпрос за него.
    В Хсково няма летище!
    Имаше между Хасково и Димитровград!
    Има и една изоствена писта от 100 години,но до нея няма да могат да стигнат 90% от италианките.

  4. #4
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    Quote Originally Posted by drigata View Post
    В Хсково няма летище!
    Имаше между Хасково и Димитровград!
    Има и една изоствена писта от 100 години,но до нея няма да могат да стигнат 90% от италианките.
    Мммм това е идейно за изоставената писта. в какво състояние е и кой я стопанисва.


    Да, имам предвид картинг пистата, която пък е кръг от националния шампионат по италианско преследване и на която се провеждат дрифт съзтезания.
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  5. #5
    кара на Зсссгъстен въздух drigata's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    софия
    Age
    46
    Posts
    1,573

    Default

    Quote Originally Posted by fiore View Post
    Мммм това е идейно за изоставената писта. в какво състояние е и кой я стопанисва.


    Да, имам предвид картинг пистата, която пък е кръг от националния шампионат по италианско преследване и на която се провеждат дрифт съзтезания.
    Едната писта е безстопансвенна,а другото е бившото поделение Узонджово,по добре да питате за нея.

    Има действаща охрана,може да се обърнете към нея за повече инфо.

  6. #6
    ТрудноДизел acko88's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    София
    Age
    35
    Posts
    1,969

    Default

    Предния път в Хасково изкарахме много добре,но защо решихте пак там?
    Alfa Romeo 146 2.4JTD '00 230hp
    Alfa Romeo 166 2.4JTD 175hp FL '04 - на части
    Mercedes Benz ML270 CDI FL '03
    Mercedes Benz A170 CDI FL '01
    Yamaha FZ1 Fazer 150hp '08

  7. #7
    VALETO performance haljscho's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    2,297

    Default

    Quote Originally Posted by nastybg View Post
    Евала на организаторите, че се започва с разясняването и организирането от сега Дано само не си останем с тази онформация до септември. Може би молбите ми се чуват и се започва от някъде. Надявам се нямате против да се дават предложения тук, като например поне тази година (повтарям го всяка) стикерите за събора да са предварително готови и да може да се купуват и залепят на колата предварително (както е за БМВ-събора утре - стикерите са 5лв двата, всеки който иска да разпространява стикери му се дават 5-10комплекта, по сервизи напред назад и ако не ги продаде ги връща, за да се раздават на феста, ако ги продаде дава парите на организаторите). Другото което е Дукати България са доста дейни в рекламата и раз пространяването си като име (ще кача снимка какво снимах вчера), така че при евентуално покана едва ли биха отказали да се появят по подобен начин ...
    +1 Рекламата е ключов фактор за което и да е мероприятие, особено в близките до градове а и всички по-големи градове....

    Защо ти е манекенка, след като си имаш АЛФА 156
    156 JTD-110-EX, /147 JTD.EX, /156 JTD 115 EX, / GT- JTDm 150 EX
    147 JTDm 140-Малката манекенкa
    159-2.0-JTDm 136
    147-Q2

  8. #8
    Пристрастен до живот Valio606's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Sofia
    Posts
    177

    Default

    Quote Originally Posted by nastybg View Post
    Евала на организаторите, че се започва с разясняването и организирането от сега Дано само не си останем с тази информация до септември. Може би молбите ми се чуват и се започва от някъде. Надявам се нямате против да се дават предложения тук, като например поне тази година (повтарям го всяка) стикерите за феста да са предварително готови и да може да се купуват и залепят на колата предварително (както е за БМВ-събора утре - стикерите са 5лв двата, всеки който иска да разпространява стикери му се дават 5-10комплекта, по сервизи напред назад и ако не ги продаде ги връща, за да се раздават на феста, ако ги продаде дава парите на организаторите). Другото което е Дукати България са доста дейни в рекламата и разпространяването си като име (ще кача какво снимах вчера - до колкото разбрах от 2 дена моторчетата обикалят из София), така че при евентуалнa покана едва ли биха отказали да се появят по подобен начин ...
    Хаха то тва е маркетингова стратегия на Ducati. Една приятелка работи с тях и обикалят дискотеките продават марлболо и печелиш тиниски, запалки и други глупости на Ducati.
    Алфа ромео 75 2.0
    Алфа ромео 147 facelift 1.6 T.S.
    Алфа ромео 159 2.4 JTDm

  9. #9
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    То и аз искам!
    Какъв е номера на приятелката ти?!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  10. #10

    Default

    Ама ...... как така нямаше анкета за дата и място...?

  11. #11

    Default

    Quote Originally Posted by Lei-chery View Post
    Ама ...... как така нямаше анкета за дата и място...?
    Ми с анкета и чудене, накрая само ти се записваш и организаторите........... и пропада всичко. Дано са си взели поуки организаторите, цяла година нищо нормално не е организирано, че инак на затриване отиват работите.

    Сега ще зачакаме, да видим програмата и тогава ще се записваме, оти за едно пиенье я мое и дома а си го направа.
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  12. #12
    Запален алфист kolchev's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Павликени
    Age
    42
    Posts
    238

    Default

    Е пак ли Хасково 2010г. беше скоро. Що бягате толкова от Северна България, като дявол от тамян.
    Alfa 156 1,9 JTDAlfa 146 1,3 BOXER
    LANCIA DEDRA 2.0Turbo 165HP
    Alfa 75 2.0
    EX

  13. #13

    Default

    Quote Originally Posted by thecleaner View Post
    Ми с анкета и чудене, накрая само ти се записваш и организаторите........... и пропада всичко. Дано са си взели поуки организаторите, цяла година нищо нормално не е организирано, че инак на затриване отиват работите.

    Сега ще зачакаме, да видим програмата и тогава ще се записваме, оти за едно пиенье я мое и дома а си го направа.
    Аз съм изпълнителна ...и за това.
    Повече никакво записване, че може аз да съм къръка и за това да се провалят мероприятията.....ха ха ха.....

  14. #14
    Запален алфист alfaa156's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Plovdiv
    Age
    32
    Posts
    289

    Default :)

    аз съм за хасково там изкарахме чудесни 2 дена
    Alfa Romeo 156 - 1,6 ts - K&N air filter

  15. #15
    кара на Зсссгъстен въздух drigata's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    софия
    Age
    46
    Posts
    1,573

    Default

    Quote Originally Posted by kolchev View Post
    Е пак ли Хасково 2010г. беше скоро. Що бягате толкова от Северна България, като дявол от тамян.
    Е не е нужно да подхвърляш хапливи коментари,ами вземи и предложи място,което да има в близост хотели,да има място където да се събере всичкият народ който ще дойде,да има ресторант/заведение което да може да ни събере всичките.!

    И на мен оправата на клуба беше ми подхвърлила ,че ще има организиран трак дей в Серес от клуба,НО явно толкова си могат.
    Другото е ,че тази година,УЖ щеше феста да е на Калояново и в Хисаря,НО уви,явно оправата на клуба решава еднолично,а не се допитва до хората .

Page 1 of 8 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •