Results 1 to 14 of 14

Thread: как се качва обява

  1. #1
    Запален алфист
    Join Date
    May 2011
    Location
    sofia
    Posts
    125

    Default как се качва обява

    здр може ли някой да каже как се качва обява в раздела продавам ,штото качвах две ама не излизат и модераторите ништо не казват

  2. #2
    Запален алфист GammaRay's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    50
    Posts
    446

    Default

    Значи, не си прочел хубаво форума! Да не говорим, че това е написано точно в раздела за обяви!!!
    Alfa Romeo 159 1.9 16V SW

  3. #3
    обикновен газаджия robygas's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    sofia
    Age
    58
    Posts
    3,478

    Default

    Quote Originally Posted by venko8585 View Post
    здр може ли някой да каже как се качва обява в раздела продавам ,штото качвах две ама не излизат и модераторите ништо не казват
    Ако си сбъркал или забравил нещо дребно или елементарно обикновено пращам ЛС . Има хора които не се справят с качването на снимки във форума. Имам скайп под профила и не съм отказал на никой.
    Начина на изписване на обявите ти ,при положение, че има шаблон /най-отгоре в раздела/ е пренебрежение към раздела-най меко казано. Отделен е въпроса за продажбата на 20 елемента и поставянето на две снимки на които не личи дали не е снимана уличната котка.

    Quote Originally Posted by GammaRay View Post
    Значи, не си прочел хубаво форума! Да не говорим, че това е написано точно в раздела за обяви!!!
    И след като ги прочете пусна обява за части без снимки...
    0887 26 38 78 - "Robygas"- Роби
    Автогаз сервиз-
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=71727

  4. #4
    Запален алфист
    Join Date
    May 2011
    Location
    sofia
    Posts
    125

    Default

    сега я написах по шаблон и ше видиме

    ---------- Post added at 14:09 ---------- Previous post was at 14:03 ----------

    сега я написах по шаблон и ше видиме има марка ,модел,двигател.състояние на частите,местонахождение ,за контакти и снимки

  5. #5
    Запален алфист
    Join Date
    May 2011
    Location
    sofia
    Posts
    125

    Default

    немали да ми качите обявата вече ,и ли ше си траете като п......ки и шеми викате че не е по шаблон,ако може ми я копирай и я качи тука да ми покажеш какво и е не да ми се криете като мишки

  6. #6
    Запален алфист
    Join Date
    May 2011
    Location
    sofia
    Posts
    125

    Default

    пре малко си пуснах тема и пак ми я изтриха ,требва да почнем да посештавам некой сервиз на модераторите май

  7. #7

    Default

    Добре де човек,използвай някоя вече качена обява.Ако изглежда твоята като качената и си направил всичко както трябва,просто изчакай един от двамата да я публикува.
    В момента нито един от тях не е онлайн...що се нервираш за глупости?
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  8. #8
    Запален алфист
    Join Date
    May 2011
    Location
    sofia
    Posts
    125

    Default

    пре малко си пуснах тема и пак ми я изтриха ,требва да почнем да посештавам некой сервиз на модераторите май

    ---------- Post added at 18:24 ---------- Previous post was at 18:18 ----------

    пре малко си пуснах тема и пак ми я изтриха ,требва да почнем да посештавам некой сервиз на модераторите май

  9. #9
    Запален алфист
    Join Date
    May 2011
    Location
    sofia
    Posts
    125

    Default

    написах марка,модел,година,забележки,местонахождение,конта кти едно под друго.За частите пак едно под друго с цена в БГ пари ,обяснил съм коя е здрава ,коя става само за донорство и т.н.Снимки съм качил само незнам колко пиксела са (ако има някой обвързан с форума ше отида със сигорнос) штото си изгубих ролетката и тва сичко написано на български и после не била по шаблон,а в момента има нат 100 обяви където не влизат в тоя уш шаблон измислен.Та колегата вика несе ядосвай ама като пишеш 5 обяви по 40 минути по измисления шаблон и после ти казват че не е по шаблон ,какво да правиш.МОЕТО МНЕНИЕ Е ЧЕ КОЙТО ВЗИМА РЕШЕНИЕ ОТНОСНО ФОРУМА НЕТРЯБВА ДА БЪДЕ ОПВЪРЗАН С ДРУГИ РАБОТИ(СЕРВИЗИ,ГАЛЕРИЙ, СТУДЯ ЗА КРАСОТА И ТАКИВА РАБОТИ)ШТОТО ГЛЕДА НА ТЕБЕ КАТО КЛИЕНТ И КАТО ПУСНЕШ НЕКОЯ ТЕМА ,ТОЙ ТИ ОБЯСНЯВА АМА ТИ КАЗВА ДА ОТИДЕШ ПРИ НЕГО ДА ТИ ОПРАВИ РАБОТАТА И КАТО НЕ ОТИДЕШ ПО ДОБРЕ СИ ИСТРИЙ ПРОФИЛА ,штото се почва не е по шаблон ,снимките са ти малки или са малко е тва вече си е чисто извиване на ръце ГОСПОДА МОДЕРАТОРИ.вместо да ти обяснят как да го направиш те ти показват колко си тъп и тва се получава штото нямат икономически интерес и тия нешта водат че няма никой в тоя форум.

  10. #10
    Болен алфист Kamen666's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Варна
    Age
    41
    Posts
    2,594

    Default

    Колега я прочети още веднъж правилата на форума,виж колко е срока за пускане на обява,виж какво е наказанието за обсъждане на модератори и се запознай с всички други подробности.
    Ако ти е толкова спешно да си продадеш 4-5 части от колата има и други места нали ?
    В момента си нарушил минимум 5 от правилата на форума,отърваш се само с предупреждение.
    Току що ти пуснах обявата !!!
    Коригирай я ПО ШАБЛОН и според правилата на форума.
    Имаш срок 24 часа !
    Hyundai i40 - 13 - CRDI - Powered By TST Racing
    Suzuki Grand Vitara - 07 - AWD EX
    Alfa 156 - 1.9 JTD - 03 - Powered By TST Racing + K&N Filter - EX
    Kawasaki Ninja ZXR - 06 -The Fastest
    Honda PCX150 - 15 - The Cheapest

  11. #11
    Запален алфист
    Join Date
    May 2011
    Location
    sofia
    Posts
    125

    Default

    не виждам какъв е проблема на обявата че при положение на първата страница има няколко дето неса по шаблон,като ми изтриете обявата ,направо и профила че не е по шаблон

  12. #12
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Няма да е лошо мисля
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  13. #13

    Default

    Quote Originally Posted by venko8585 View Post
    не виждам какъв е проблема на обявата че при положение на първата страница има няколко дето неса по шаблон,като ми изтриете обявата ,направо и профила че не е по шаблон
    Ти си неграмотен. Това е проблемът ти!
    Lexus IS200

  14. #14
    Болен алфист rossenvn's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Варна
    Age
    45
    Posts
    1,227

    Default

    Quote Originally Posted by Mind_Control View Post
    Ти си неграмотен. Това е проблемът ти!
    то да е само негов...
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm Ti - "новата" - 150 млади кончета и едно дърто магаре зад волана
    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD - червен трактор - 105 одъртели коня и 1 кьопаво магаре зад волана

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •