Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910
Results 136 to 149 of 149

Thread: Давност наказателно постановление

  1. #136
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,341

    Default

    Quote Originally Posted by pa4ito View Post
    Ходи и им начукай канчетата тогава
    Не усещам моралното право за това


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  2. #137
    БКАР - тиняк извейняк Член на клуба pa4ito's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Age
    51
    Posts
    834

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Не усещам моралното право за това
    Съгласен, аз не само морално, никакво такова не чувствам, макар че мога. Безсмислено ми се вижда цялата тази работа...
    145, 1.6 boxer
    156, 2.4 JTD - ex
    Giulietta, 2.0 JTDm

  3. #138
    GRID Autosport Friday's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    625

    Default

    @ecotronic направо ти завиждам за търпението - 4год. да се занимаваш с разни дела. Браво, че всичко е приключило нормално.

    Я малко за този златния талон, какви са изискванията за него да се вземе, какви документи се подават и за какво ще ми служи? Само съм чувал някакви легенди, но всъщност какви са предимствата да го притежаваш!
    Focus mk3 nafta
    Alfa Romeo 156 Sport Wagon 2.0TS|LPG

  4. #139
    Болен алфист
    Join Date
    May 2010
    Location
    К
    Posts
    1,274

    Default

    Трябва да си овчарчето калитко-да си правиш нарушения, но да не те хванат поне 5 години.
    Например аз имам книжка от 25 години, но нямам регистрирано нарушение, като никога не съм давал подкуп на катаджии!!!
    Last edited by stu; 05-07-2017 at 15:56.
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDmQ 200 к.с.

  5. #140

    Default

    Quote Originally Posted by Friday View Post
    @ecotronic направо ти завиждам за търпението - 4год. да се занимаваш с разни дела. Браво, че всичко е приключило нормално.

    Я малко за този златния талон, какви са изискванията за него да се вземе, какви документи се подават и за какво ще ми служи? Само съм чувал някакви легенди, но всъщност какви са предимствата да го притежаваш!
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=87734
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  6. #141
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Quote Originally Posted by Friday View Post
    @ecotronic направо ти завиждам за търпението - 4год. да се занимаваш с разни дела. Браво, че всичко е приключило нормално.

    Я малко за този златния талон, какви са изискванията за него да се вземе, какви документи се подават и за какво ще ми служи? Само съм чувал някакви легенди, но всъщност какви са предимствата да го притежаваш!
    Цвета му е лайнян. Отиваш в кат и на гишето за получаване на талони,даваш твоя и попълват златния,веднага ти го издават. Забраеих каква беше сумата,мисля,че под 5лв с превода на банката.

    Изпратено от моят SM-G920F с помощта на Tapatalk
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  7. #142
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,341

    Default

    Quote Originally Posted by Friday View Post
    @ecotronic направо ти завиждам за търпението - 4год. да се занимаваш с разни дела. Браво, че всичко е приключило нормално.
    Търпението ми е безгранично, когато овчарчетата с бели фуражки си мислят, че могат да ме изкарат без вина виновен, без значение на подбудите им.

    Това ми е второто спечелено дело срещу тях.
    Ще има и други, ако продължават в същия дух.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  8. #143
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Аз па днес си бях виновен и отнесох май едно селфи.Ма така е като има двама пред тебе да се мъкнат един до друг с 40 и да фърлят сантасе през джамовете....ся ше чекам честитка за минимум 20 отгоре в населено място.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  9. #144
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Аз па днес си бях виновен и отнесох май едно селфи.Ма така е като има двама пред тебе да се мъкнат един до друг с 40 и да фърлят сантасе през джамовете....ся ше чекам честитка за минимум 20 отгоре в населено място.
    Къде те щракнаха?

    Изпратено от моят SM-G920F с помощта на Tapatalk
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  10. #145
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    До Шел със 78 км/ч.Според фотото.Крайно време на някои места във Варна да се разреши 70 максимум 80 км/ч.Тези места са си откровени хранилки.Днес от Гранд мол до Мол Варна съм го минал в дясната лента изпреварвайки отдясно тези в лявата лента.Не знам защо беше тази колона!?Нямаше катастрофа, ремонти или друго....изглежда е по-икономично у лево.Горе долу същото беше и до Двете кули, след светофара на изхода от Варна е най интересно, там тия от лявата лента се сещат като дойде отбивката че всъщност ще завиват надясно покрай Комитовото ханче към Владиславово и става една уууубава тапа.За куриоз след обед двама колоездачи се челосаха на пешеходната алея пред нас.Мното ми е кеф да си взема един сладолед или кенче Хайнекен, да седна на пейката пред нас и да се радвам на човешката простотия.Варненски работи...
    Last edited by dimitar_vd62; 06-07-2017 at 21:36.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  11. #146

    Default

    Това е и идеята да се махнат знаците за радари - от превантивни възпитателни средства в опасни участъци да се превърнат в хранилки.



  12. #147
    Запален алфист kirekchiev's Avatar
    Join Date
    May 2018
    Location
    Plovdiv
    Age
    24
    Posts
    316

    Default

    Здравейте. Току що ме спряха и полицая ми каза, че камерата им била изпилкала и ме снимала, но нито ми връчиха глоба нито нищо. Според вас дали наистина ме е снимала, защото при въпрос с колко км/ч ме е снимала не ми казаха нищо и гледайа да ме разкарат? Аз наистина си карах бързо, но в тоя случай има ли смисъл да ме спират, ако са ме снимали?
    2007 GT 1.9 JTD 150 - тотализирана
    2005 156 1.9 JTD 115

    2004 GT 2.0 JTS 165 - ex

  13. #148

    Default

    Това намирисва на "С колегата още не сме вечеряли"

  14. #149
    Запален алфист kirekchiev's Avatar
    Join Date
    May 2018
    Location
    Plovdiv
    Age
    24
    Posts
    316

    Default

    Да и като излязох от колата, за да го питам и веднага побърза да ме изгони да си ходя и не пожела да ми каже нищо. Освен това даже не се представи.
    2007 GT 1.9 JTD 150 - тотализирана
    2005 156 1.9 JTD 115

    2004 GT 2.0 JTS 165 - ex

Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •