Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 32

Thread: " ...Тати влюбих се в тази кола ..."

  1. #16
    Запален алфист Georgi Sartliyski's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    София и Пазарджик
    Posts
    109

    Default

    Честито безаварийно да я караш дълги години, колата изглежда много яка.

  2. #17
    Запален алфист kolchev's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Павликени
    Age
    42
    Posts
    238

    Default

    Честито колега тази алфа е една от най красивите 156-ци в България. Поздравявам те за покупката.
    Alfa 156 1,9 JTDAlfa 146 1,3 BOXER
    LANCIA DEDRA 2.0Turbo 165HP
    Alfa 75 2.0
    EX

  3. #18
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by wrc View Post
    ЩО?
    Защото не е, защото така мисля аз.

    Относно външния вид, по който се захласвате искам да добавя, че двата спойлера седят кофти, претруфено някак си.
    Праговете не ми харесват.
    Кристалните стопове дори ми е неудобно да ги коментирам.

    Въпрос на вкус.
    Не се и съмнявам, че технически колата е гледана добре.

    Още веднъж честито на "гордия" собственик и много безаварийни.
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  4. #19
    обикновен газаджия robygas's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    sofia
    Age
    58
    Posts
    3,478

    Default

    Честито и от мен на новият колега!
    Даже, ще дойда да я видя на място, ако може.





    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    Защото не е, защото така мисля аз.

    Относно външния вид, по който се захласвате искам да добавя, че двата спойлера седят кофти, претруфено някак си.
    Праговете не ми харесват.
    Кристалните стопове дори ми е неудобно да ги коментирам.

    Въпрос на вкус.
    Не се и съмнявам, че технически колата е гледана добре.

    Още веднъж честито на "гордия" собственик и много безаварийни.
    Баце, нЕмаш спиране...
    0887 26 38 78 - "Robygas"- Роби
    Автогаз сервиз-
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=71727

  5. #20

    Default

    Честито Добър избор колега. Супер е колата, а колкото до претруфеното единствено горния спойлер не ми харесва. Също така с едни затъмнени качествено задни оригинални стопове ще ти харесва много повече Поздрави !

    Alfa Romeo 146 1.6 TS '98 - EX ; Alfa Romeo 156 1.9 JTD '00 ; Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD 16v '03 - ex ; Alfa Romeo 166 2.4 20v '04 Alfa Romeo 159 SW 2.4 20v '07

  6. #21
    започва да се пристрастява alfa1452.0's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    varna,dobrich
    Posts
    61

    Default

    Честито на колегата алфичката съм я засичал много пъти найстина е супер а относно парите дори и 10 хил лв да е когато на човек нещо му хареса и може да си го позволи нека КЕФА ЦЕНА НЯМА !По добре 156-ца такава за 6 хил отколкото голф 4 за 5000 лв

  7. #22
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Честито...

    Gulfstream G650 with Italian design...

  8. #23
    Болен алфист Член на клуба wrc's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    В.Търново
    Posts
    1,136

    Default

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    Защото не е, защото така мисля аз.
    Не се и съмнявам, че технически колата е гледана добре.
    Е ми за кола 2-ра употреба не е ли най-важно да е добре технически.Външния вид е въпрос на вкус,и на мен не ми допада особено,ама кво от това,важното е,че на колегата му харесва.
    Ама си пишеш ей така колкото да си чешеш пръстите
    Alfa Romeo Giulia Veloce,Alfa Romeo 155 1.8 TS
    Ex-Alfa Romeo156 1.8,Alfa romeo Gt 2004,2007,Alfa Romeo 155 V6,Alfa Romeo Giulietta

  9. #24
    Старши алфист Drag0's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    786

    Default

    Честита Алфа Ромео
    Най-важното е че външния и вид я прави уникална, независимо дали ще се хареса на всички.
    Кристалните стопове като тези съм виждал на живо и са много по-хубави от това как изглеждат на снимката.
    Единствената фрапираща грешка е че на кристални стопове/фарове и т.н. не се слагат оражеви крушки за мигачите , а такива но с хром ефект.
    ...

  10. #25
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by robygas View Post
    Честито и от мен на новият колега!
    Даже, ще дойда да я видя на място, ако може.







    Баце, нЕмаш спиране...
    Моите уважения, но би ли прочел постовете след моя.
    Когато ги прочетеш ще разбереш, че живееш в ужасно лицемерен свят.
    Важно е някой да отвори шампанското.
    Чест и почитания.
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  11. #26
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    Ае тъпунгер, кой си ти, че ще говориш за лицемерие?

    Погледни си темата за безумния кошник, който си купи наскоро, тъй тоя ван има няма е пълен с неработещи екстри и струва 3000лв, ама хората си затварят очите и те лъжат в прав текст, че става за кола. Това не е лицемерие, но явно си твърде ограничен, за да го разбереш.

    Когато някой си купи кола ако ще да струва 1000лв иска да се похвали. Според възможностите на всеки. В съответната тема всеки КУЛТУРЕН човек му прави по едно евала, за да му е гот на тоя, който се гордее с новата си придобивка. Това, че ти си бъкан от комлекси чичка си е твой проблем, който не би трябвало да решаваш в автомобилен форум, камо ли за италиански коли, а по-скоро да потърсиш помощ от професионалист. Като не ти харесва дадена кола, на колега, който явно се гордее с новата си придобивка, слезни долу при кошника да напомпаш спадналата гума и пийни водица да се успокоиш, а недей да хейтваш там, където очевидно няма какво да кажеш.

  12. #27
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by ShoxXx View Post
    Ае тъпунгер, кой си ти, че ще говориш за лицемерие?

    Погледни си темата за безумния кошник, който си купи наскоро, тъй тоя ван има няма е пълен с неработещи екстри и струва 3000лв, ама хората си затварят очите и те лъжат в прав текст, че става за кола. Това не е лицемерие, но явно си твърде ограничен, за да го разбереш.

    Когато някой си купи кола ако ще да струва 1000лв иска да се похвали. Според възможностите на всеки. В съответната тема всеки КУЛТУРЕН човек му прави по едно евала, за да му е гот на тоя, който се гордее с новата си придобивка. Това, че ти си бъкан от комлекси чичка си е твой проблем, който не би трябвало да решаваш в автомобилен форум, камо ли за италиански коли, а по-скоро да потърсиш помощ от професионалист. Като не ти харесва дадена кола, на колега, който явно се гордее с новата си придобивка, слезни долу при кошника да напомпаш спадналата гума и пийни водица да се успокоиш, а недей да хейтваш там, където очевидно няма какво да кажеш.
    Толкова добре му работят екстрите, че 156-цата ми прилича на жигула на фона на тази маршрутка. Даже ме е яд, че чаках толкова.
    Аз пазарувам по-необходимост. Малък си още и няма как да ме разбереш. Гола ти е брадичката и са ти малко безсънните нощи.
    Каквато и да е 156-цата повече от 3000 лева за нея е глупост да се дават.

    И се въздържай малко.
    Евала.................хахаха
    Last edited by Susscrofa; 24-08-2013 at 18:06.
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  13. #28
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Quote Originally Posted by ShoxXx View Post
    Ае тъпунгер, кой си ти, че ще говориш за лицемерие?

    Погледни си темата за безумния кошник, който си купи наскоро, тъй тоя ван има няма е пълен с неработещи екстри и струва 3000лв, ама хората си затварят очите и те лъжат в прав текст, че става за кола. Това не е лицемерие, но явно си твърде ограничен, за да го разбереш.

    Когато някой си купи кола ако ще да струва 1000лв иска да се похвали. Според възможностите на всеки. В съответната тема всеки КУЛТУРЕН човек му прави по едно евала, за да му е гот на тоя, който се гордее с новата си придобивка. Това, че ти си бъкан от комлекси чичка си е твой проблем, който не би трябвало да решаваш в автомобилен форум, камо ли за италиански коли, а по-скоро да потърсиш помощ от професионалист. Като не ти харесва дадена кола, на колега, който явно се гордее с новата си придобивка, слезни долу при кошника да напомпаш спадналата гума и пийни водица да се успокоиш, а недей да хейтваш там, където очевидно няма какво да кажеш.
    Адмирации...!

    Прасшо...стига бате...колата си е чук, поддържана...сега едни спойлери за въпрос на вкус...ма не са причина да злословиш. Това както и да го погледнеш е повече кола от вана.
    Нека човека се радва...недей разваля настроението.
    Last edited by rusiq86; 24-08-2013 at 18:15.

    Gulfstream G650 with Italian design...

  14. #29
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    Имена и никове не използвах, ама виж хората как разбират кога става въпрос за тях...

    Свиню /нали това ти значи ника, значи няма да се сърдиш/, та свиню неугледна /поне такава ти е и снимката/, не знаех, че ме познаваш толкова добре - окосмяване, дневен режим, ЕГН, но ако ме познаваше достатъчно добре, щеше да знаеш със сигурност, че не ми дреме, ама ГРАМ за това как ти пазаруваш и дали те е яд за нещо си или не. Това е поредната тема, в която комплексите ти са вплетени в постовете ти.

    PS Ти не си ми никой, че да ми казваш дали да се въздържам или не. Имай го предвид занапред!

  15. #30
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by rusiq86 View Post
    Адмирации...!

    Прасшо...стига бате...колата си е чук, поддържана...сега едни спойлери за въпрос на вкус...ма не са причина да злословиш. Това както и да го погледнеш е повече кола от вана.
    Нека човека се радва...недей разваля настроението.
    Бегай
    Нали търкалям 7 години такава белисима бе, гринго.
    Аз всъщност нищо лошо не написах, но явно шоки се шокира.
    Той се кефи кат му правят Евала.......хахаха

    ---------- Post added at 15:21 ---------- Previous post was at 15:19 ----------

    Quote Originally Posted by ShoxXx View Post
    Имена и никове не използвах, ама виж хората как разбират кога става въпрос за тях...

    Свиню /нали това ти значи ника, значи няма да се сърдиш/, та свиню неугледна /поне такава ти е и снимката/, не знаех, че ме познаваш толкова добре - окосмяване, дневен режим, ЕГН, но ако ме познаваше достатъчно добре, щеше да знаеш със сигурност, че не ми дреме, ама ГРАМ за това как ти пазаруваш и дали те е яд за нещо си или не. Това е поредната тема, в която комплексите ти са вплетени в постовете ти.

    PS Ти не си ми никой, че да ми казваш дали да се въздържам или не. Имай го предвид занапред!
    Да, аз съм грозен и съм свиня, но не се нуждая от нищо освен от главата си, за да ме забележи някой....Евала....хахаха
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •