Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 78

Thread: Изгубих си ключа...

  1. #16

    Default

    Quote Originally Posted by Boby View Post
    Какви дребни стотинки... на мен ми взеха 40лв защото дръпнах входната врата на апартамента с ключ в патрона отвътре. Цялата работа беше за 2 минути 40лв и 2 часа висене пред блока. За тези пари предпочитам да счупя стъклото.
    Боби, това не изисква някакви специални умения, всеки автоключар би трябвало да знае какво е това, нали правиш разлика от врата на апартамент и рамката на врата на кола?
    А дали има такъв автоключар в Пазарджик, и колко ще вземе, ще каже Doomguy.

    В случая за 166 на ключаря ще му трябват точно 40секунди, докато се прикрива с ръка, вече е влязъл в колата.
    Води се Категория: Тенекеджийски специални инструменти
    http://www.lincos.bg/tenekedzhiyski-...ratite-ka-4284
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails image.jpg  
    Last edited by Доко; 01-09-2013 at 21:41.

  2. #17

    Default

    Работата приключи благополучно при мен, дойде един познат ключар, който леко запили сервизния ключ и отключи с него. Вече си имам два. Пари не ми е вземал, не мога да кажа колко струва. Беше си приготвил техника като тази от линка на Доко.

  3. #18

    Default

    Quote Originally Posted by Doomguy View Post
    Работата приключи благополучно при мен, дойде един познат ключар, който леко запили сервизния ключ и отключи с него. Вече си имам два. Пари не ми е вземал, не мога да кажа колко струва. Беше си приготвил техника като тази от линка на Доко.
    Ъ, трябваше да си начупиш стъклото.
    Last edited by Доко; 02-09-2013 at 21:09.

  4. #19
    Старши алфист iveli's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    СЛИВЕН
    Posts
    851

    Default

    Съжалявам че късно видях темата Сервизният ключ е същият като другият за съответният автомобил но без изпилен горен ъгъл (не помня ляв или десен) При повечето автомобили с вече раздрусани ключалки този ключ успява без проблеми да отвори ключалките Ако не успее се изшкурва съответният ръб Това ми го обясни преди време ключар и ми го показа нагледно Моят сервизен ключ с едно две почуквания отвори вратата
    ALFA ROMEO 166 2.4JTD 98 136НР бивша, 2.4JTD 2002 150НР настояща

  5. #20
    Старши алфист Vesko84's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    София, Пазарджик
    Age
    40
    Posts
    535

    Default

    Quote Originally Posted by gorbi View Post
    Не знам как може да помогнете, може просто като морална подкрепа Загубих си единствения ключ за Алфата, вече седмица, изгубих надежди да го намеря.
    Подскажете най-евтин вариант да превърна прашасалия паметник в двора отново в автомобил, ако не намеря лесен начин, ще остане така до пролетта на 2014

    колата е 175 коня фейслифт 2,4 автомат, ключът е с копче за багажника
    Колега, съчувствам ти наистина, ако си с код 3 като мен доколкото знам българските ключари не могат да го настроят да командва централното и алармата. Могат само да направят да пали колата и отключва вратите. Пак не е малко де. А за оригинален ключ съм чел в други теми, че излиза към 700лв от дилъра на Алфа за България.

    И аз съм само с един оригинален ключ и му треперя
    2003 166 3.0 V6 Distinctive, 2016 Skoda Fabia 1.2TSI DSG
    ex 33 1.5 Boxer, 155 1.8 T.S., 156 2.0 T.S., 166 2.5 V6, 159 2.4 JTDm Q-Tronic

  6. #21
    Алфа Кентавър gorbi's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Варна/Одеса
    Posts
    416

    Default

    Следващ проблем - от седене два месеца и падна акумулатора и не мога да си отворя багажника за да го заредя Има ли вариант да закача някъде отпред по двигателя кабели 12 волта, за да мога да си отворя багажника...

    Като чета темата - почнАх да се чудя - дали е по-добре да се занимавам с ключари или да продам на части една чудесна 166 автомат с перфектна скоростна кутия и двигател..
    AR 166 2,4 jtdm
    NT II 2,7 tdi
    Peugeot 206 1,1
    AR 155 1,6 ex, AR 145 1,9 jtd ex, MB 124 CE ex

  7. #22

    Default

    Под черното капаче отпред.Зад антифриза махаш го и закачаш +
    Минус някъде по купето,иначе като завъртиш ключа на ляво трябва да отвориш багажника
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  8. #23

    Default

    Както е споменал колегата, багажника се отваря механично като приложиш повечко сила.

  9. #24
    Алфа Кентавър gorbi's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Варна/Одеса
    Posts
    416

    Default

    Quote Originally Posted by Doomguy View Post
    Както е споменал колегата, багажника се отваря механично като приложиш повечко сила.
    Това, ако имаш ключ..

    LInkestis: Благодаря, това ми трябваше !!
    AR 166 2,4 jtdm
    NT II 2,7 tdi
    Peugeot 206 1,1
    AR 155 1,6 ex, AR 145 1,9 jtd ex, MB 124 CE ex

  10. #25

    Default

    Мислех че вече си направил ключ
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  11. #26
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Quote Originally Posted by gorbi View Post

    Като чета темата - почнАх да се чудя - дали е по-добре да се занимавам с ключари или да продам на части една чудесна 166 автомат с перфектна скоростна кутия и двигател..
    Сакън, ако ще трошиш колата, ще дойда да я отнеса на гръб
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  12. #27
    Алфа Кентавър gorbi's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Варна/Одеса
    Posts
    416

    Default

    Не можах да намеря днес къде да закача + . Гледах, гледах зад антифриза - нищо не видях. Утре ще зяпам пак... Най-смешното - скоро зареждах акумулатора на другия автомобил и зарядното сложих в багажника на Алфата - нали е недвижима собственост сега и я ползвам като склад...
    AR 166 2,4 jtdm
    NT II 2,7 tdi
    Peugeot 206 1,1
    AR 155 1,6 ex, AR 145 1,9 jtd ex, MB 124 CE ex

  13. #28

    Default

    Зад казанчето за антифриза и до спирачната течност, има черно капаче.Под него има три силови кабела идващи от алтернатора.
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  14. #29

    Default

    Много пъти съм зяпал там, но такова нещо не съм видял. Ще ме карате да слизам до гаража.

  15. #30

    Default

    Освен да го снимам
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •