Results 1 to 3 of 3

Thread: Още една 156-ца

  1. #1
    Младши алфист Krisss's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    Plovdiv
    Posts
    4

    Default Още една 156-ца

    Здравейте на всички!

    Казвам се Кристиан на 19 години от Гр.Пловдив.От една година се радвам на моята Alfa Romeo 156 2.4 Jtd.
    След яко бачкане миналата година успях да събера достатъчно пари за да си я купя и да направя няколко промени по нея.
    Не беше в много добро състояние,тъй като е от Австрия а знаете,че повечето от колите от там са изгнили.Чудих се много дали ще си заслужава да влагам пари,но в крайна сметка се прежалих.
    Още като я купих беше доста ниска и често се налагаше да заварявам картера.Не знам на другите 2.4ки дали стърчи толкова много,но моя е буквално на няколко пръста от земята.
    Промени няма толкова съществени освен джантите които пристигнаха днес,живот и здраве зимата ще търся добър тенекеджия да я закърпи,че праговете са леко изгнили.

    Click image for larger version. 

Name:	asdasdass.jpg 
Views:	141 
Size:	98.4 KB 
ID:	118665

    Click image for larger version. 

Name:	SAM_7900.jpg 
Views:	141 
Size:	96.0 KB 
ID:	118666

    Click image for larger version. 

Name:	SAM_7904.jpg 
Views:	123 
Size:	94.5 KB 
ID:	118667

    Много съм доволен от колата,доста е стабилна и върви прилично! Нямам търпение да сложа джантите,само трябва да намеря 2 гуми 225/45 17ки

  2. #2
    Пристрастен до живот Valio606's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Sofia
    Posts
    177

    Default

    Браво колега, страшни са джантите, но наистина предницата седи доста ниско, някак неестествено - да не би да са сменяни омартесьорите.
    Алфа ромео 75 2.0
    Алфа ромео 147 facelift 1.6 T.S.
    Алфа ромео 159 2.4 JTDm

  3. #3
    Младши алфист Krisss's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    Plovdiv
    Posts
    4

    Default

    Явно собственика преди мен е сменял пружините.Надявам се,че като сложа джантите ще се вдигне малко

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •