Page 2 of 28 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 16 to 30 of 413

Thread: "Западните умиротворители 4"

  1. #16

    Default

    не забравяйте че тия страни до преди по-малко от век са били изолирани и са живяли в средновековието,нема лошо да яздиш кон и да ловуваш с ястреб ама всяко нещо с времето си,отхвъряли са всичко от медицина до училища,и сега им е трудно да вземат решение какви да са и явно други ще го вземат вместо тях,аз усещам некви залежи и пак ще има разделяй и владей както винаги.

  2. #17
    Болен алфист
    Join Date
    May 2010
    Location
    К
    Posts
    1,274

    Default

    Всъщност знаете ли ,че в момента редовната армия се бие с на голямата измет събирана в арабският свят от Турция,Саудитска арабия и Катар, обучавана от ЦРУ и вкарвана в Сирия.Първоначално хората са били срещу режима, но когато са дошли така наречените бунтовници изведнъж режимът на Асад им се е сторил като рай.Всъщност сега рамо до рамо ще се бият Нато и Ал кайда!!!Прочетете тези две заглавия и ще ви стане ясно заради какво всъщност е цялото това бързане:
    http://www.dnes.bg/redakcia/2013/08/...-siriia.197494

    http://www.vesti.bg/novini/sasht-dos...tomvri-5992402

    Всеки може да си направи изводите.
    Не забравяйте и кой финансира повечето строежи на джамии и мюсюлмани в България и дали ако реши не може да ни спретне подобен сценарий.
    Last edited by stu; 27-08-2013 at 22:59.
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDmQ 200 к.с.

  3. #18

    Default

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    Аууу,колко оригинално, отива повече темата за шкодата.
    Ооо, колко си прост!
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  4. #19

    Default

    Войната в Сирия - катаклизъм предсказан от Ванга: http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1236635
    Ето и интересна интерпретация на пророчеството: http://dnesplus.bg/(F(16JyY6vWk0dTaJ....aspx?n=619197

  5. #20
    THE DOCTOR soldier81's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    София/Дупница
    Posts
    286

    Default

    Quote Originally Posted by stu View Post
    Всъщност знаете ли ,че в момента редовната армия се бие с на голямата измет събирана в арабският свят от Турция,Саудитска арабия и Катар, обучавана от ЦРУ и вкарвана в Сирия.Първоначално хората са били срещу режима, но когато са дошли така наречените бунтовници изведнъж режимът на Асад им се е сторил като рай.Всъщност сега рамо до рамо ще се бият Нато и Ал кайда!!!Прочетете тези две заглавия и ще ви стане ясно заради какво всъщност е цялото това бързане:
    http://www.dnes.bg/redakcia/2013/08/...-siriia.197494

    http://www.vesti.bg/novini/sasht-dos...tomvri-5992402

    Всеки може да си направи изводите.
    Не забравяйте и кой финансира повечето строежи на джамии и мюсюлмани в България и дали ако реши не може да ни спретне подобен сценарий.
    Много точно казано.
    155 TS 8V-Medium +146 1,6 Boxer
    Suzuki Gsx-r K6 1000+Suzuki VStrom 650-служебния+Ducati 800SS-R.I.P.


  6. #21
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    Хаха, абсурд!
    Ти ходил ли си в Сирия, или в Ирак?
    Разсипаха тези държави.
    Разсипаха ги неграмотници като теб, които грам не познават арабския свят и в тъпанарското им съзнание са само молове и форуми.
    После първи ще ревнете.
    За колегата незнам, но аз съм живял и работил полувин година в Сирия...гр. Хасаке.....искаш ли да ти кажа нещо професоре което го няма в нета...?
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  7. #22
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by Kuku View Post
    Този път е уникално прост......само какво заглавие е дал на темата.........все едно до преди малко е гледал Междузвезни войни.....интернета не прощава.....най малко на прасето...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  8. #23
    Запален алфист sa6o_roman's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Ghetto Lulin
    Posts
    240

    Default

    Добре, а защо САЩ не помгнаха на гърмяните протестиращи в Бахрейн, нали имат военна база там.. аа извинете, вярно че Бахрейн са им другарчета на "миротворците" САЩ..

    Единственото медийно отражение за случващото се там май беше просто новината че отмениха кръга от Ф1.

    Асад сиг е диктатор, със сигурност е по-черен от колкото аз си мисля, но ние българите щяхме ли да бъдем съгласни ако бяха махнали соц-а с гражданска война спонсорирана от САЩ?

    Тъпо е да си мислим, че народа е готов да въоражи и баби и внуци, за да свалят един диктатор, вместо да направят 5 опита за покушението му, с макс 10 обесени.
    по колата те посрещат... по акъла изпращаха едно време...

  9. #24
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Умиротворяване до упокояване.

    Между другото сирийците не са араби.
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  10. #25
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by myato View Post
    Умиротворяване до упокояване.

    Между другото сирийците не са араби.
    Населението на Сирия към 2012 година се оценява на 22 457 000 души.[3] Сирия е една от най-гъсто населените страни в Близкия изток. През 1986 година гъстотата е била 57 души на квадратен километър, а през 2004 — 363 души на квадратен километър. Населението обаче е разпределено изключително неравномерно, като повечето сирийци живеят в западната част на страната, в и около Дамаск и Халеб и по поречието на река Ефрат. Малко над 90% от населението са араби, останалите над 9% са кюрди, арменци, туркомани и сирийски гърци.

    http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%...80%D0%B8%D1%8F
    Не ми се тъси по-достоверен източник.
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  11. #26
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    Населението на Сирия към 2012 година се оценява на 22 457 000 души.[3] Сирия е една от най-гъсто населените страни в Близкия изток. През 1986 година гъстотата е била 57 души на квадратен километър, а през 2004 — 363 души на квадратен километър. Населението обаче е разпределено изключително неравномерно, като повечето сирийци живеят в западната част на страната, в и около Дамаск и Халеб и по поречието на река Ефрат. Малко над 90% от населението са араби, останалите над 9% са кюрди, арменци, туркомани и сирийски гърци.

    http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%...80%D0%B8%D1%8F
    Не ми се тъси по-достоверен източник.
    Ми аз статистики не съм гледал, но така са ми казали колеги сирийци, а имам доста такива. Те, както и авганистанци, иранци и иракчани, казват че са персийци. С конкретните им племенни структури, също не съм се занимавал.
    Важното в случая е, че Сирия не е ислямска, а мултирелигиозна държава и на хората не им оттърва шериат, така че изборът им е много прост и не е "диктатура" или "демокрация". Като поживееш няколко дни в лазешо по пода състояние, след като си живял в спокойна и просперираща държава и нещата си идват сами по местата.
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  12. #27
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by myato View Post
    Ми аз статистики не съм гледал, но така са ми казали колеги сирийци, а имам доста такива. Те, както и авганистанци, иранци и иракчани, казват че са персийци. С конкретните им племенни структури, също не съм се занимавал.
    Важното в случая е, че Сирия не е ислямска, а мултирелигиозна държава и на хората не им оттърва шериат, така че изборът им е много прост и не е "диктатура" или "демокрация". Като поживееш няколко дни в лазешо по пода състояние, след като си живял в спокойна и просперираща държава и нещата си идват сами по местата.
    Според теб в един такъв регион възможно ли е да ограничиш влиянието на агресивния ислям, без да установиш вид диктатура?
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  13. #28
    Болен алфист Orm's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    3,090

    Default

    Айде на бас че Басарчо ще умре скоро по някакво злощастно стечение на обстоятелствата..... я някой случайно ще го обеси , я тухла ще му падне на главата.... Общо взето реда е такъв - който не е "демократ" трябва да умре. След Милошевич не се занимават да ги съдят , че много бързо им свършват аргументите....
    Аз съм с двете ръце за това да влезнат войските и да защитят хората от химическото оръжие, ама все ми се струва че тая история е същата като ядрения арсенал на Саддам...
    .......Дано не съм прав все пак!!!!
    Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

  14. #29

    Default

    За да нападнат САЩ Сирия ще им трябва резолюция на съвета за сигурност към ООН. Дали ще се съобразят с това е друг въпрос вече.

    ---------- Post added at 12:44 ---------- Previous post was at 12:29 ----------

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    Според теб в един такъв регион възможно ли е да ограничиш влиянието на агресивния ислям, без да установиш вид диктатура?
    Агресивен ислям няма... Цялата агресия на исляма срещу западния свят е следствие на това, че Великобритания преебава арабите по време на 1-вата световна война, като сключва таен съюз с Франция за подялба на тяхната територия.
    Lexus IS200

  15. #30
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by Mind_Control View Post
    За да нападнат САЩ Сирия ще им трябва резолюция на съвета за сигурност към ООН. Дали ще се съобразят с това е друг въпрос вече.

    ---------- Post added at 12:44 ---------- Previous post was at 12:29 ----------



    Агресивен ислям няма... Цялата агресия на исляма срещу западния свят е следствие на това, че Великобритания преебава арабите по време на 1-вата световна война, като сключва таен съюз с Франция за подялба на тяхната територия.
    Айде бе
    А аз си мислех, че е закопан ключа някъде още в древността.
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

Page 2 of 28 FirstFirst 123412 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •