Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 34

Thread: стикерите за италфест направени от потребителите и обсъждането за тяхт

  1. #16
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    Ваклине, да не водим спора тук. Едно е дизайна а друго е изпълнението. Коментирам дизайна в момента. Не смятам че е редно да се използва името ИТАЛФЕСТ за реклама на фирми не участващи в организацията му. До сега както винаги никой не изявяваше желание да помогне с нещо и изведнъж се започва нещо, като не се прави сметка дали всъщност това не вреди повече отколкото пречи. Как да обясня на спонсор например че на стикер, флайър или каквото и да било няма неговото име, а присъстват други.
    Написал съм. Дизайна на флайърите и номерата го прави човек който е доказал че го може много добре. Ако той реши ще му обявим името. кръглите стикерчета, както всяка година ще се раздават на входа на всяка кола. стикера за номер ще се пусне преди феста а на тези които не са си взели ще имат на самия фест
    цифричката с номера ще се слага на входа за да имаме реална бройка на колите които присъстват.
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  2. #17
    Boxer maniac Speeder's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Перущица
    Posts
    2,850

    Default

    Вие телефони нямате ли?

    Щом целите едно и също за едни и същи хора разберете се и напишете някакво крайно решение, а не хората да се чудят от кой да чакат лепенки и кога.
    145 1.6 Boxer - Alfetta GT - Sprint Veloce 16v - Lada 1500S - GTV 3.0 24v

    www.ClassicCar-bg.com

  3. #18
    Член на клуба НЕ КРАДИ spetsnaz_147's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Posts
    326

    Default

    Аз на фиоре нямам телефона и с мен контакт не е търсен , а идечта ни е от днииии
    Днес пуснах всички стикери из страната където имаше желание от тях .От утре може да ги намерите при обявените фенове на Италиански автомобили по горе в темата
    Пращал съм и в слабо ентосиазирани части на България стикери и под 10 броя за моя сметка и безплатно и двата модела така че ако има и други само да кажат 600 броя имаше от големите за врата или стъкло външен монтаж , иначе сега при мрн под 150 така че има още за пращане ако има хора желаещи да ги притежават .
    От малките за вътрешен монтаж от 350 - под 50 са налични при мен дано да стигнат !

    ---------- Post added at 20:35 ---------- Previous post was at 20:30 ----------

    А Вегата се оказа че от утре е в Кърджали за почивните дни така че и там ще има от кой да намерят стикери , на гости е на колега алфис но забравих ника утре ще се корегирам сори
    Last edited by spetsnaz_147; 29-08-2013 at 20:32.
    Време е да изхвърлим крадците в " клуба " ни !
    Член на клуба на НЕ членове на клуба на Алфа Ромео - къде отиват парите от спонспорство , такси и дарения господа от УС - даначните ще почукат на вратата Ви

  4. #19
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    последния ми пост в тази тема защото ни ескам да умаствам във водевили и да чеша егото на който и да е:
    Не съм само аз от организаторите. Ако някой държи да се свърже с мен има лични съобщения мейл, скайп и т.н които ги има в профила ми. Телефона ми също е публичен. не съм го сменял от 15 години и ми е единствен. Ако колегата спецназ го няма означава че го е изтрил заради свои съображения.
    както казах обаче феста не се организира от ФИОРЕ а се организира от трите италианки клуба, като ще отбележа че тази година активността е основно от Фиат форум България като най много хора са ангажирани от него.
    Ако сте имали желание да коментирате и д апредложите нещо има 3 форума и 3 УС та на които можете да го опредложите, така че стига с оправданията.

    Официални флайъри и стикери ще ивсеки ще може да го притежава още преди феста или на самия фест. На пистата ще влизат автомобили ЗАДЪЛЖИТЕЛНО с официалните стикери и номера а не с рекламни надписи на други фирми
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  5. #20
    Член на клуба НЕ КРАДИ spetsnaz_147's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Posts
    326

    Default

    А защо триеш постове които са ти не удобни точно ти правиш интригата без да се сърдиш .
    Каде са негативните мнения и въпроси към УС .
    ЦЕНЗУРА

    От утре стикеи за
    Ботевград и Враца - Majed_146

    ---------- Post added at 09:37 ---------- Previous post was at 09:26 ----------

    ivailo rachev - Габрово
    Last edited by spetsnaz_147; 30-08-2013 at 09:29.
    Време е да изхвърлим крадците в " клуба " ни !
    Член на клуба на НЕ членове на клуба на Алфа Ромео - къде отиват парите от спонспорство , такси и дарения господа от УС - даначните ще почукат на вратата Ви

  6. #21
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Нека трият... то ще дойде Видов ден в един момент...
    Изтритото мнение все пак не е НЕВИДЯНО, а и хората помнят какво е било и как!
    Last edited by Alfa User; 30-08-2013 at 09:46.
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  7. #22
    Сатанист Член на клуба Bodom's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Posts
    783

    Default

    Спецназ, не ви прави чест това, което се опитвате да правите!
    Разпространението на рекламни стикери за Италфест с имена на фирми, които нямат НИЩО общо нито с организацията нито със спонсорите на феста е.. незнам как да кажа... неморално, нередно, подмолно и вредно!
    А за мен лично си е чиста проба кокошкарство!
    Вреди на имиджа на клуба и ще навреди и на самото мероприятие!
    Призовавам да спрете с тази пародия и да помислите как наистина да помогнете за провеждането на този фест по един достоен начин. Например запишете се за стюарди или помогнете със съдийстването за състезанията!
    Alfa Romeo 159 SW 1.9JTDm '07
    EX' Alfa Romeo 145 1.4TS '98

  8. #23
    Член на клуба НЕ КРАДИ spetsnaz_147's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Posts
    326

    Default

    Quote Originally Posted by Bodom View Post
    Спецназ, не ви прави чест това, което се опитвате да правите!
    Разпространението на рекламни стикери за Италфест с имена на фирми, които нямат НИЩО общо нито с организацията нито със спонсорите на феста е.. незнам как да кажа... неморално, нередно, подмолно и вредно!
    А за мен лично си е чиста проба кокошкарство!
    Вреди на имиджа на клуба и ще навреди и на самото мероприятие!
    Призовавам да спрете с тази пародия и да помислите как наистина да помогнете за провеждането на този фест по един достоен начин. Например запишете се за стюарди или помогнете със съдийстването за състезанията!

    Когато официалните не правят нищо се намесват ентосиастите , а рекламата е на хора от алфистите хора с име в клуба но не показвани от клуба - не е нормално да има алфисти майстори и аз да съм нов алфис и да ми прави колата някой дърводелец който през цялото време и вика ...............
    Щом друг не се сеща аз ще го повдигна въпроса .
    Време е да изхвърлим крадците в " клуба " ни !
    Член на клуба на НЕ членове на клуба на Алфа Ромео - къде отиват парите от спонспорство , такси и дарения господа от УС - даначните ще почукат на вратата Ви

  9. #24
    Сатанист Член на клуба Bodom's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Posts
    783

    Default

    Quote Originally Posted by spetsnaz_147 View Post
    Когато официалните не правят нищо се намесват ентосиастите , а рекламата е на хора от алфистите хора с име в клуба но не показвани от клуба - не е нормално да има алфисти майстори и аз да съм нов алфис и да ми прави колата някой дърводелец който през цялото време и вика ...............
    Щом друг не се сеща аз ще го повдигна въпроса .
    Ми вземете тогава "ентосиастите" да организирате един "ентосиастФЕСТ" догодина. Защото след една такава рекламна кампания от ваша страна - ще се дискредитираме тотално пред рекламодателите ни и догодина феста ще е "powered by БАБА ти"!
    Alfa Romeo 159 SW 1.9JTDm '07
    EX' Alfa Romeo 145 1.4TS '98

  10. #25

    Default

    Quote Originally Posted by spetsnaz_147 View Post
    ... не е нормално да има алфисти майстори и аз да съм нов алфис и да ми прави колата някой дърводелец който през цялото време и вика ...............
    Щом друг не се сеща аз ще го повдигна въпроса .
    Шапкар
    не разбра ли, че все още има хора с достойнство които не ти искат парите???
    за тебе има такива за които всичко е пари

  11. #26
    Член на клуба НЕ КРАДИ spetsnaz_147's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Posts
    326

    Default

    Quote Originally Posted by банетт View Post
    Шапкар
    не разбра ли, че все още има хора с достойнство които не ти искат парите???
    за тебе има такива за които всичко е пари
    Шапкар това ми хареса
    Пари не давам на тая управа и няма да дам никога .
    Не всичко е пари , но като ги нямаш и в джоба не ги слагаш .
    банетт
    Младши алфист

    Регистриран от: Jul 2013

    Мнения: 3 - много ми приличаш на спамар
    Last edited by spetsnaz_147; 30-08-2013 at 10:50.
    Време е да изхвърлим крадците в " клуба " ни !
    Член на клуба на НЕ членове на клуба на Алфа Ромео - къде отиват парите от спонспорство , такси и дарения господа от УС - даначните ще почукат на вратата Ви

  12. #27
    Член на клуба НЕ КРАДИ spetsnaz_147's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Posts
    326

    Default

    И още градове
    за Казанлък - alfozo
    Време е да изхвърлим крадците в " клуба " ни !
    Член на клуба на НЕ членове на клуба на Алфа Ромео - къде отиват парите от спонспорство , такси и дарения господа от УС - даначните ще почукат на вратата Ви

  13. #28
    Член на клуба НЕ КРАДИ spetsnaz_147's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Posts
    326

    Default

    СТИКЕРИ останаха около 50 броя така че ако все още няма във вашия край сега е момента.
    А за останалите на който съм пратил дано са доволни
    Време е да изхвърлим крадците в " клуба " ни !
    Член на клуба на НЕ членове на клуба на Алфа Ромео - къде отиват парите от спонспорство , такси и дарения господа от УС - даначните ще почукат на вратата Ви

  14. #29
    Старши алфист
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Русе
    Posts
    618

    Default

    Quote Originally Posted by Bodom View Post
    Спецназ, не ви прави чест това, което се опитвате да правите!
    Разпространението на рекламни стикери за Италфест с имена на фирми, които нямат НИЩО общо нито с организацията нито със спонсорите на феста е.. незнам как да кажа... неморално, нередно, подмолно и вредно!
    А за мен лично си е чиста проба кокошкарство!
    Вреди на имиджа на клуба и ще навреди и на самото мероприятие!
    Призовавам да спрете с тази пародия и да помислите как наистина да помогнете за провеждането на този фест по един достоен начин. Например запишете се за стюарди или помогнете със съдийстването за състезанията!
    ... хм, по друг начин не може ли да допринесем ???
    Понеже и моето име го има на рекламите за феста, рекох да попитам дали пък не е най-важно за едно събитие от подобен национален ранг да има какво да видят феновете и любопитните случайно присъстващи на феста, под формата на интересни, бързи, колекционерски или атрактивни коли от италиански произход ???
    И като се направи после някой репортаж или клипче, да има и какво да привлече вниманието на съвсем случайния човек дори ?
    Та за това са тия изброените имена на рекламните стикери, от всичките тях ще има по някоя италианка, която ще допринесе за облика на събитието.
    Така го е решил спецназ, извадил е пари и рекламира ФЕСТА, дреме му на минувача по улицата кой бил рекламодател, кой не бил, той минувача вижда че ще има ИТАЛФЕСТ 2013, месец преди събитието.
    Гледайте на стикерите като на рекламен афиш, със изброено съдържание, или пак да няма никакви реклами както до сега, после средно-никаква посещаемост, съсем малко интересни коли ?

    Защо до сега не са канени подготвените на най-високо ниво италианки в България, има няколко такива, които никога не са присъствали на фестовете до сега ?

    Или най-най-важното и интересно е според вас да се види някой нов масов модел на спонсора, които така и така си залежава в автосалона и търка пътищата из Европа като средно статистическа кола и на никой не му прави впечатление ?

    Как да се привлече масов интерес към събитието, духът къде е, емоцията ?
    Last edited by ICI; 30-08-2013 at 23:44.

  15. #30
    Сатанист Член на клуба Bodom's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Posts
    783

    Default

    Quote Originally Posted by ICI View Post
    ... хм, по друг начин не може ли да допринесем ???
    Понеже и моето име го има на рекламите за феста, рекох да попитам дали пък не е най-важно за едно събитие от подобен национален ранг да има какво да видят феновете и любопитните случайно присъстващи на феста, под формата на интересни, бързи, колекционерски или атрактивни коли от италиански произход ???
    И като се направи после някой репортаж или клипче, да има и какво да привлече вниманието на съвсем случайния човек дори ?
    Та за това са тия изброените имена на рекламните стикери, от всичките тях ще има по някоя италианка, която ще допринесе за облика на събитието.
    Така го е решил спецназ, извадил е пари и рекламира ФЕСТА, дреме му на минувача по улицата кой бил рекламодател, кой не бил, той минувача вижда че ще има ИТАЛФЕСТ 2013, месец преди събитието.
    Гледайте на стикерите като на рекламен афиш, със изброено съдържание, или пак да няма никакви реклами както до сега, после средно-никаква посещаемост, съсем малко интересни коли ?

    Защо до сега не са канени подготвените на най-високо ниво италианки в България, има няколко такива, които никога не са присъствали на фестовете до сега ?

    Или най-най-важното и интересно е според вас да се види някой нов масов модел на спонсора, които така и така си залежава в автосалона и търка пътищата из Европа като средно статистическа кола и на никой не му прави впечатление ?

    Как да се привлече масов интерес към събитието, духът къде е, емоцията ?


    Quote Originally Posted by Bodom View Post
    Ми вземете тогава "ентосиастите" да организирате един "ентосиастФЕСТ" догодина. Защото след една такава рекламна кампания от ваша страна - ще се дискредитираме тотално пред рекламодателите ни и догодина феста ще е "powered by БАБА ти"!
    Alfa Romeo 159 SW 1.9JTDm '07
    EX' Alfa Romeo 145 1.4TS '98

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •