Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 77

Thread: Кой няма да ходи на Италфест 2013 и какво искаме да се промени занапред

  1. #1
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default Кой няма да ходи на Италфест 2013 и какво искаме да се промени занапред

    Редно е да има и такава тема. Все пак няма да е първата такава в този раздел. Тук всеки може да сподели защо няма да ходи на това организирано от 6 месеца събитие. Не е нужно да цитирате ника на предишния, нито да копирате името му във вашия пост.

    Аз няма да ходя, защото програмата е слаба, пистата не е подходяща и така или иначе каквато и да е програмата всичко ще е провал.

    Обмислям да си направим и стикери ''Аз няма да ходя на Италфест 2013'' също така след като няма да ходим до Хюстън да си заделим евентуалните пари за нафта газ метан олово цинк и бензин и да ги дарим за някоя кауза. Има дечица, които много повече заслужават да получат това, което сме готови да дадем за поредния провал.

    А какво искам да се промени. Много е просто. Този или тези, които организират феста да се лишат от някой алкохолен уикен и да отидат на някой добре направен фест, за да видят нагледно кое как и защо...
    Last edited by ShoxXx; 05-09-2013 at 15:29.

  2. #2

    Default

    Не...
    Last edited by Doomguy; 05-09-2013 at 19:54. Reason: Писано под въздействието на алкохол

  3. #3
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Аз също пропускам...

    Лесново 2008 беше смятан за един от най-успешните Италфестове въобще.

    Пролетния събор във Враца 2012 беше супер силен! Всички си изкарахме прекрасно и очаквахме със затаен дъх феста.

    Италфест 2012 отново в Лесново започна с добро, обещаващо начало и завърши с изключително разочароващ италфеновете край. Толкова им беше писнало на хората, че накрая тези, които останаха за ОФИЦИАЛНАТА вечеря се брояха на пръстите на 2-те ми ръце (за разлика от друг път, когато сме по над 150 човека).

    Хасково 2010 - отново добри общи впечатления през деня и много хубава и запомняща се вечер в ресторанта и дискотеката в последствие

    Хасково 2013 - с оглед на това какво се случи с пролетния събор 2013 (не се състоя поради много и най-различни фактори, свързани с организацията), всички интриги, простоии и тн за таз годишния италфест, които прочетох, мисля че крайният резултат няма да е никак добър. Не смятам че е нужно да бия 500км, за да си го докажа. Дано все пак да греша и в крайна сметка хората, които отидат да си изкарат добре.

    п.с. Това, че повтаряте местата, където италфеста се е "получавал", не е рецепта за краен успех
    Last edited by digitalundgrd; 05-09-2013 at 21:03.
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  4. #4
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    И аз няма да ида, ма щот до новата година ще си работя почти сам. То аз и в къщи няма да си ида.
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  5. #5
    фантомас с бирено шкембе Yavor's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Хасково
    Age
    48
    Posts
    1,242

    Default

    Интересно,

    Като мина Италфест Хасково 2010 масово отзивите бяха че това е един от слабите фестове.
    После минаха две години и се оказа че май че това е било добро мероприятие. А аз пък съм особено поласкан че сте доволни от прекарването вечерта, макар че и тя си беше типичен алкохолен купон. Ама поне аз ви я бях по-организирал, донякъде. То и от хората си зависи. Така че - най сетне мога д а кажа че съм доволен.

    Но не съм доволен от безспирните прогнози за скапан фест, провал и кво ли не! Ми стига бе хора, сякаш искате да е скапан феста. Сякаш ви е яд че може и да се получи фест. Едни правят алтернативни стикери, други хейтват всички предложения, трети злорадо потриват ръце в очакване на апокалипсис...
    Ми като не ви кефи феста, що изобщо четете тука?
    Що не си драскате по другите раздели и толкоз. Защо създавате погрешни впечатления у незнаещите?

    Истината каква е, знаете ли?

    Истината е че УСПЕШНИЯ фест в Хасково 2010 беше организиран от АБСОЛЮТНО СЪЩИЯ СЪСТАВ хора. Как тогава сме били пичове с организацията, а сега сме лайнари? Аз си залагам името, изграждано в итал-авто форумите откакто те съществуват, че феста се прави със същата любов и мерак, както и предишните. Даже влагаме повече идейност, влагаме и МНОГО повече пари от страна на клубовете, което е сериозна предпоставка за успаех!

    Но успеха може да се случи само когато има фенове! А истинския фен никога не може да бъде хейтър - той става такъв като спре да е фен и започне да разсъждава материално. Даже и да е финансово зле, ще каже - "аз не мога и страшно ме е яд, приятен кеф пичове!"

    Така че скъпи ми НЕидващи на Италфеста - прав ви път, то и без това мероприятието е само за ФЕНОВЕ!
    Alfa Romeo Giulia ti Nero Edizione AWD, 2,0T/280
    Alfa Romeo 33 Sportwagon Q4
    Fiat Punto HGT
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

  6. #6
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Пак се почва с безумни обвинения и мрънкане.
    А темата си е съвсем резонна.
    Има и доста по-осрани от тая.
    Феста се прави от хората, а не толкова от организаторите.
    Не може друг да ти направи купона. Трябва сам да си го направиш.
    България е прекалено малка, за да бъде разстоянието основание за не идване. Винаги може да се комбинират няколко души и пак да дойдат.
    Все пак е един път в годината.

    За протокола:

    Няма да идвам( за сега), не защото някой или нещо не ми харесва, а защото на тия дати имам неотложни работи по гробища!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  7. #7

    Default

    Може да се счете за спам в тая тема, но аз на Фест когато съм имал възможност винаги ходя, не ми дреме дали е кофти или не, ако не ми харесва организацията или нещо друго се чукам лафче, киризя насам натам, освен ако не ме хване някой и да ме върже някъде трудно би ми доскучало.......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  8. #8
    Болен алфист BillyBoy`'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    село Крумово
    Age
    46
    Posts
    1,599

    Default

    Аз също няма да идвам.Причината са тези които го организират или някои от тях.

    ---------- Post added at 06:22 ---------- Previous post was at 06:12 ----------

    Quote Originally Posted by Yavor View Post
    Интересно,

    Като мина Италфест Хасково 2010 масово отзивите бяха че това е един от слабите фестове.
    После минаха две години и се оказа че май че това е било добро мероприятие. А аз пък съм особено поласкан че сте доволни от прекарването вечерта, макар че и тя си беше типичен алкохолен купон. Ама поне аз ви я бях по-организирал, донякъде. То и от хората си зависи. Така че - най сетне мога д а кажа че съм доволен.

    Но не съм доволен от безспирните прогнози за скапан фест, провал и кво ли не! Ми стига бе хора, сякаш искате да е скапан феста. Сякаш ви е яд че може и да се получи фест. Едни правят алтернативни стикери, други хейтват всички предложения, трети злорадо потриват ръце в очакване на апокалипсис...
    Ми като не ви кефи феста, що изобщо четете тука?
    Що не си драскате по другите раздели и толкоз. Защо създавате погрешни впечатления у незнаещите?

    Истината каква е, знаете ли?

    Истината е че УСПЕШНИЯ фест в Хасково 2010 беше организиран от АБСОЛЮТНО СЪЩИЯ СЪСТАВ хора. Как тогава сме били пичове с организацията, а сега сме лайнари? Аз си залагам името, изграждано в итал-авто форумите откакто те съществуват, че феста се прави със същата любов и мерак, както и предишните. Даже влагаме повече идейност, влагаме и МНОГО повече пари от страна на клубовете, което е сериозна предпоставка за успаех!

    Но успеха може да се случи само когато има фенове! А истинския фен никога не може да бъде хейтър - той става такъв като спре да е фен и започне да разсъждава материално. Даже и да е финансово зле, ще каже - "аз не мога и страшно ме е яд, приятен кеф пичове!"

    Така че скъпи ми НЕидващи на Италфеста - прав ви път, то и без това мероприятието е само за ФЕНОВЕ!
    Още нещо.Яворе не може да съдиш по това кой колко е фен само защото е изказал мнение НЕидващи,така че коригирай се малко.За мен лично 2010-та феста беше на ниво.
    АлфаРомео 146 1.4 16V 103hp skype name billyboy2203/ ICQ: bili`- 166537162

  9. #9

    Default

    Не стига, че има хора, които се нагърбват да организират събитието и пак сте недоволни.

    Хем искате фест, хем друг да го организира, защото не ви се занимава, хем този друг да не е този, който е.

    Замислете се малко...

    Като не ви харесва кой и как организира феста има начин как това да сте вие, но начин да е някой трети няма. Все някой трябва да има желание, а както се вижда, такова определено липсва. И не става въпрос някой да направи стикери, друг да се обади на някой с камера, тук говорим за нещо много по-мащабно.

  10. #10
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Момчета,защо си блъскате главите бре,от 2005-а насам нещата вървят само и единствено надолу,вместо да става обратното,това какво ви говори-че нещата са изтървани,и докато няма коренни промени/било то в ръководство,било то в начина на организиране/ нещата ще си седят така,и ще потъват още,и ще ни плюят някакви НЕфенове като този Явор ли беше,дето е на два петъка фен.Нищо чудно след година две,не само на вечерята,която спомена Светльо да има 10 човека,ами и на самите фестове.
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  11. #11
    Бегач на къси разстояния Wiliams's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Plovdiv
    Posts
    135

    Default

    Не съм ходил на Италфест,на тазгодишния мисля да намина само в неделята с още няколко прятели,който дори не знаят за събитието,а карат италянки от доста време...въпреки всичко се надявам да се получи добре,и на всички Италфенофе който смятат да са там и двата дни пожелавам прятно изкарване,яко газ и незабравими емоций...(надявам се също и другата година организаторите да се вслушват повече в исканията на хората,(все пак събитието е за феновете на за управата на клуба) за да няма повече теми като тази) Поздрави
    Alfa Romeo 156SW 1.9JTD,Fiat Punto 1.2 16V Sporting,Alfa Romeo 166 2.4JTD 136hp-ex,Alfa Romeo 33 1.3L IE-ex,


  12. #12
    Старши алфист nastybg's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    566

    Default

    Quote Originally Posted by soldier View Post
    Не стига, че има хора, които се нагърбват да организират събитието и пак сте недоволни.
    Чакай сега, недей/те да извъртате нещата, така сякаш група мързеливи мрънкачи пак седнали пред компютара да недоволстват ама не вършат работа за 5 пари. Никой не е казал, че трябва щом си недоволен да го организираш, може просто да пасуваш. Обаче в случая, недоволните станаха много, а желанието им е промяна в началството ...
    Quote Originally Posted by Mury View Post
    Момчета,защо си блъскате главите бре,от 2005-а насам нещата вървят само и единствено надолу,вместо да става обратното,това какво ви говори-че нещата са изтървани,и докато няма коренни промени/било то в ръководство,било то в начина на организиране/
    Това е цялата работа, само че малко се разводняват нещата ...


    По темата - аз съм на кантар дали да отида, единствената причина да искам, е че има къде да спя и да си прекарам приятно, ако (което най-вероятно ще се случи) Фест-а се окаже провал.
    ---Alfa 147 1.9JTD ---Fiat Coupe 2.0 16V EX ---Alfa GT 1.9 JTDm EX---BMW E90

  13. #13

    Default

    Каква е пък тая лайняна врънкаща от мухи тема........10 човека реват в тоя форум като психясали.......ма едни и същи.
    Какво значение има кой няма да ходи........баси тъпотията......верно откачате.
    Слаба била организацията.....ми слабе е,кое хубаво нещо се прави ей така,лесно......къде живеете бе хора??........не виждате ли,че се разпадна държавата,вие сте заревали за феста.
    Май много хора не са разбрали,че вече трябва да се радваме на малкото което някой ни дава,а не само устата отворена до край и още,и още......
    Докато се прави всичко напук,нищо недейте да очаквате.
    ........дали ще ходя някъде...............това си е моя работа.......вие си злобарствайте в тази засмърдяла още в заглавието тема.


    Вече се чудя как няма "анти-КАРБ форум"....кво въобще дирите тук.......ми на който не му изнася-с пета у дупе и чао.

    Отдавна съм спрял с надеждите......така че нищо не искам да се променя..хахах
    Last edited by undy; 06-09-2013 at 16:22.
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  14. #14

    Default

    Quote Originally Posted by nastybg View Post
    Чакай сега, недей/те да извъртате нещата, така сякаш група мързеливи мрънкачи пак седнали пред компютара да недоволстват ама не вършат работа за 5 пари. Никой не е казал, че трябва щом си недоволен да го организираш, може просто да пасуваш. Обаче в случая, недоволните станаха много, а желанието им е промяна в началството ...
    Промяната в началоството не може да стане от самосебе си или си мислиш, че като има 10 или 100 или 1000 човека, които са против, просто ей така ще се сменят 5 човека в УС и ще дойдат нови 5, които ще организират уникалния фест.

    Най-тъжното е, че сред мрънкачите има бивши членове, които са имали възможност да направят нещо, но е по-лесно да кажеш чао и после да се оплакваш.

  15. #15
    Болен алфист BillyBoy`'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    село Крумово
    Age
    46
    Posts
    1,599

    Default

    Quote Originally Posted by soldier View Post
    Промяната в началоството не може да стане от самосебе си или си мислиш, че като има 10 или 100 или 1000 човека, които са против, просто ей така ще се сменят 5 човека в УС и ще дойдат нови 5, които ще организират уникалния фест.

    Най-тъжното е, че сред мрънкачите има бивши членове, които са имали възможност да направят нещо, но е по-лесно да кажеш чао и после да се оплакваш.
    Явно не си разбрал че нещата не опират само до уникалния фест.
    Last edited by BillyBoy`; 06-09-2013 at 18:58.
    АлфаРомео 146 1.4 16V 103hp skype name billyboy2203/ ICQ: bili`- 166537162

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •