Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 77

Thread: Кой няма да ходи на Италфест 2013 и какво искаме да се промени занапред

  1. #16
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by soldier View Post
    Промяната в началоството не може да стане от самосебе си или си мислиш, че като има 10 или 100 или 1000 човека, които са против, просто ей така ще се сменят 5 човека в УС и ще дойдат нови 5, които ще организират уникалния фест.

    Най-тъжното е, че сред мрънкачите има бивши членове, които са имали възможност да направят нещо, но е по-лесно да кажеш чао и после да се оплакваш.
    Бившите членове преди 6-7 години си организираха сами фестовете и беше приятно.А това защо вече не са членове,поне аз съм го казвал поне 1000 пъти,няма какво да се повтарям.
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  2. #17

    Default

    Quote Originally Posted by BillyBoy` View Post
    Явно не си разбрал че нещата не опират само до уникалния фест.
    Аз също не говоря за него. Ако искаш да е по-различно, не очаквай нещата сами да се променят. Трябва да има кой да замести управата, а като гледам гора от ръце. Искате по-различно, то не става само.

    И аз искам да е по-различно, ама не ми се занимава, като гледам и при вас е така. Е като не ни се занимава, се радваме на това, което е.

    ---------- Post added at 19:19 ---------- Previous post was at 19:15 ----------

    Quote Originally Posted by Mury View Post
    Бившите членове преди 6-7 години си организираха сами фестовете и беше приятно.А това защо вече не са членове,поне аз съм го казвал поне 1000 пъти,няма какво да се повтарям.
    Да бе така е, ама няма как да се променят по-друг начин нещата.

  3. #18
    1712
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Yavor View Post
    Интересно,

    Като мина Италфест Хасково 2010 масово отзивите бяха че това е един от слабите фестове.
    После минаха две години и се оказа че май че това е било добро мероприятие. А аз пък съм особено поласкан че сте доволни от прекарването вечерта, макар че и тя си беше типичен алкохолен купон. Ама поне аз ви я бях по-организирал, донякъде. То и от хората си зависи. Така че - най сетне мога д а кажа че съм доволен.

    Но не съм доволен от безспирните прогнози за скапан фест, провал и кво ли не! Ми стига бе хора, сякаш искате да е скапан феста. Сякаш ви е яд че може и да се получи фест. Едни правят алтернативни стикери, други хейтват всички предложения, трети злорадо потриват ръце в очакване на апокалипсис...
    Ми като не ви кефи феста, що изобщо четете тука?
    Що не си драскате по другите раздели и толкоз. Защо създавате погрешни впечатления у незнаещите?

    Истината каква е, знаете ли?

    Истината е че УСПЕШНИЯ фест в Хасково 2010 беше организиран от АБСОЛЮТНО СЪЩИЯ СЪСТАВ хора. Как тогава сме били пичове с организацията, а сега сме лайнари? Аз си залагам името, изграждано в итал-авто форумите откакто те съществуват, че феста се прави със същата любов и мерак, както и предишните. Даже влагаме повече идейност, влагаме и МНОГО повече пари от страна на клубовете, което е сериозна предпоставка за успаех!

    Но успеха може да се случи само когато има фенове! А истинския фен никога не може да бъде хейтър - той става такъв като спре да е фен и започне да разсъждава материално. Даже и да е финансово зле, ще каже - "аз не мога и страшно ме е яд, приятен кеф пичове!"

    Така че скъпи ми НЕидващи на Италфеста - прав ви път, то и без това мероприятието е само за ФЕНОВЕ!
    Колега кой ти даде правото да казваш кой е фен и кой не?Това,че няма да дойда на Италфеста по-малко фен ли ме прави?Хаха евала ти си истински фен!Бях на Италфест 2009 Междене,това е единствения фест на който съм бил и тогава казах,че подобни мероприятия не мисля да посещавам повече!Сигурно аз не съм фен щом си карам колата с кеф,само нещо да се обади и е сменено и си я глезя постоянно,щом не посещавам това събитие а?Дреме ми на дедовия и за италфеста,и за пролетния,абе като цяло за всички мероприятия,аз си карам Алфа Ромео-то с кеф и повече не ми трябва,но много ме дразнят такива изказвания от сорта:"Който не дойде не е фен." Много ви здраве на ИСТИНСКИТЕ ФЕНОВЕ .


    ПП:Не ангажирам никой с мнението си и ако може 100 човека да не ми скачат и да ми казват колко съм зле и ала бала портокала,мнението ми е към колегата който съм цитирал!

  4. #19
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Хахаха добре казано колега 1712 Просто, семпло и от сърце!
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  5. #20
    Болен алфист BillyBoy`'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    село Крумово
    Age
    46
    Posts
    1,599

    Default

    Quote Originally Posted by soldier View Post
    Аз също не говоря за него. Ако искаш да е по-различно, не очаквай нещата сами да се променят. Трябва да има кой да замести управата, а като гледам гора от ръце. Искате по-различно, то не става само.

    И аз искам да е по-различно, ама не ми се занимава, като гледам и при вас е така. Е като не ни се занимава, се радваме на това, което е.

    ---------- Post added at 19:19 ---------- Previous post was at 19:15 ----------



    Да бе така е, ама няма как да се променят по-друг начин нещата.
    След като и ти самия като член на клуба казваш че не ти се занимава работата е ясна,и по добре да не ни коментирате нас не членовете на клуба
    АлфаРомео 146 1.4 16V 103hp skype name billyboy2203/ ICQ: bili`- 166537162

  6. #21

    Default

    Quote Originally Posted by BillyBoy` View Post
    След като и ти самия като член на клуба казваш че не ти се занимава работата е ясна,и по добре да не ни коментирате нас не членовете на клуба
    аз също съм нечлен на клуба, така че не знам какво ти е ясно
    просто на много хора не им се занимава, ама искат да е друго - е не става така

  7. #22
    Болен алфист BillyBoy`'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    село Крумово
    Age
    46
    Posts
    1,599

    Default

    Ами тогава си махни детелинката която дава криле.
    Last edited by BillyBoy`; 06-09-2013 at 21:29.
    АлфаРомео 146 1.4 16V 103hp skype name billyboy2203/ ICQ: bili`- 166537162

  8. #23
    YeLLoW SuBMariNE tokata_pz_flex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    37
    Posts
    2,790

    Default

    Аз няма да присъствам , защото ще имам ремонт и няма как да не съм в града . Ако все пак нещо се промени , ще дойда да се видя с приятели и познати . Никой няма да критикувам , просто защото с нищо не съм допринесъл Италфеста да бъде по-добър Така че едно ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ на всеки , който се опитва да направи нещо !
    Поздрави !
    145 1.6 ТС '97 ех.
    145 1.9 JTD '00
    307 CC 2.0 '04

  9. #24
    фантомас с бирено шкембе Yavor's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Хасково
    Age
    47
    Posts
    1,242

    Default

    Quote Originally Posted by Mury View Post
    и ще ни плюят някакви НЕфенове като този Явор ли беше,дето е на два петъка фен.Нищо чудно след година две,не само на вечерята,която спомена Светльо да има 10 човека,ами и на самите фестове.
    Мдаа, Мъри, от тебе не го бях очаквал...
    То ако ти гледаме на тебе изявите у фиатския форум, и ти си на мойто дередже с фенството... Два, максимум три петъка, и следващия понеделник.

    И никого не съм плюл, това че се чувствате засегнати, показва или колко сте обидени, или колко сте гузни. Кое от двете е - не е моя работа. Аз не съм, не съм бил и няма да бъда член на клуба на Алфа, защото това нищо не променя за мене. От учредителите на клуба на Фиат съм, но вече не съм член, отново защото няма значение.
    Усещам зверска съпротива тука от "старата гвардия" ама не е моя работа да се меся. Само ще кажа - всичко тече, всичко се променя, приятели. Адаптация му е майката.

    В отговор на 1712 ще се самоцитирам

    ! А истинския фен никога не може да бъде хейтър - той става такъв като спре да е фен и започне да разсъждава материално. Даже и да е финансово зле, ще каже - "аз не мога и страшно ме е яд, приятен кеф пичове"
    Ето какво казах. Не ми слагайте думи в устата! Това имах предвид, не кой колко пари има, колко е фен, откога и какво ли още не. Ако не ви отърва да го разберете, поне си замълчете.
    А колегата 1712- може да си мощно фен пич, ама само ти си го знаеш това. И явно не четеш внимателно какво съм казал.

    Моето мнение беше насочено към хората предричащи крах на феста, и това което се опитвам да им кажа е - моля ви колеги, вие като не искате и нещо сте издразнени от нещо дето не ми е ясно, поне не отказвайте с приказки останалите, бъдете толерантни и фенове.
    Капиш?
    Last edited by Yavor; 07-09-2013 at 03:48.
    Alfa Romeo Giulia ti Nero Edizione AWD, 2,0T/280
    Alfa Romeo 33 Sportwagon Q4
    Fiat Punto HGT
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

  10. #25
    започва да се пристрастява 145selespeed's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Barcelona
    Age
    41
    Posts
    53

    Default

    Capito.

    Хора, защо се дърлите? Хубава работа ама българска.

    Аз съм на хиляди километри и ви чета всеки ден. Къса ми се сърцето, че не мога да дойда на феста. Иска ми се да се запозная и поговоря с всеки един пооделно ако можеше. Вие сте седнали да се карате за толкова странични неща. Според мен няма нищо, което да може да попречи да се срещат хора с една обща страст на име Алфа Ромео. В края на краищата това е което ни различава от всички други марки. Няма нито една друга, която да може да се мери с нашата по куоре. Явно много хора още не са разбрали, че събранието е за фенове на марката като такава, а не за фенове на този или онзи.

    Тук където съм аз като видиш друга Алфа ще мигнеш, ще свирнеш, ще махнеш с ръка, а отсрещния ще ти отговори със същото... Никой не знае как става, идва си с марката, влиза в пакета екстри май. Когато имаме събирания идват доста хора и няма значение колко пари ще струва куверта. Имало е пъти, когато е било невероятно и други, когато е било пълен провал. Няма проблеми, както дойде, важното е че сме се видяли, поприказвали и така до следващия път.

    Замислете се! Дали не е по-добре за всички да се усмихваме и да гледаме по весело на нещата. Алфа Ромео е нищо без тази добавената стойност, която само ние познаваме. Бъдете позитивни. Аз няма как да дойда, но само ако можех...
    145 QV Selespeed
    GTV 2.0 TS ´01

  11. #26
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    @ Явор: Никой не го интересува дали си член, защо не си член, какъв си бил в еди кой си форум и дали си най-фолемия фен. Темата е тук за тези, които няма да ходят, очевидно не за теб, разбрахме, че ще ходиш, все пак си от Хюстън. В тоя ред на мисли пишеш в тема, към която нямаш отношение.

    Това, че се палиш също не е лошо, ама поспри с адвокатстването, щото миналата година никъв те нямаше, щото не си от София да обикаляш хотелите и да им взимаш цените, просто си драскач и нямаш представа за много неща, в момента си наблизо и си деен. Лошо няма.

    За теб и за другия адвокат с с 146-цата мога да ви кажа, че доста ви личи, че основни неща ви убягват и никой нищо ни ви казва, ама вие май си повярвахте. А? Ама честно! Като цяла си нямате представа как се прави подобна сбирка. Вие може би сте от онези, които и на малкото да доволни. Лайно да е, ама на далавера. Тц пичове. Не сте наясно с мноооо неща на клубно и организационно ниво, така че не бързайте с нареждането, адвокатстването и фенщината.

    Повечето хора, които спряха да пишат, четат и занимават с тази кауза ме разбират напълно и гаранция споделят мнението ми, ма то кой съм аз...не съм си мръднал пръста за фесто, па и карам аудита. Пфу!

    И като цяло темата не е защо няма да се ходи - то е ясно. Темата е за това какво искат да се промени тези, които няма да ходят. Дори предложих да се съберат пари за някое болно детенце.
    Last edited by ShoxXx; 07-09-2013 at 04:13.

  12. #27
    1712
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Yavor View Post
    В отговор на 1712 ще се самоцитирам



    Ето какво казах. Не ми слагайте думи в устата! Това имах предвид, не кой колко пари има, колко е фен, откога и какво ли още не. Ако не ви отърва да го разберете, поне си замълчете.
    А колегата 1712- може да си мощно фен пич, ама само ти си го знаеш това. И явно не четеш внимателно какво съм казал.

    Моето мнение беше насочено към хората предричащи крах на феста, и това което се опитвам да им кажа е - моля ви колеги, вие като не искате и нещо сте издразнени от нещо дето не ми е ясно, поне не отказвайте с приказки останалите, бъдете толерантни и фенове.
    Капиш?
    Колега никой не ти слага думи в устата,а аз много внимателно си чета само за справка.Не навивам никой да не ходи,аз за мен лично съм си решил,че не ми се ходи.Хич не ме интересува кой знае и кой не колко съм фен на марката.Това е форум и всеки има право на мнение.Това не е фейсБуклук само да можеш да си "лайкваш" без да "дислайкваш" и всеки може да си изкаже мнението било то позитивно или не.Какво означава "хейтър",щом някой не хареса нещо и си изрази мнението значи е "хейтър" така ли?Аз лично не виждам начин,ако имам мерак да отида на феста и като прочета 10-15 негативни мнения и да се откажа.Всеки си има глава на раменете и си решава сам какво да прави.

  13. #28
    фантомас с бирено шкембе Yavor's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Хасково
    Age
    47
    Posts
    1,242

    Default

    Бях написал някои работи, ама реших че няма смисъл...

    Фактологически, да, спамя в тази тема, затова приключвам да драскам, макар че ще тъгувам, защото само в това съм силен!

    Казах го и на Мъри - не идвайте на феста, заповядайте в кръчмата - пиенето е мен!
    Last edited by Yavor; 07-09-2013 at 11:39.
    Alfa Romeo Giulia ti Nero Edizione AWD, 2,0T/280
    Alfa Romeo 33 Sportwagon Q4
    Fiat Punto HGT
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

  14. #29
    Запален алфист kolchev's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Павликени
    Age
    42
    Posts
    238

    Default

    Така си е

    ---------- Post added at 07:56 ---------- Previous post was at 07:53 ----------

    Quote Originally Posted by 145selespeed View Post
    Capito.

    Хора, защо се дърлите? Хубава работа ама българска.

    Аз съм на хиляди километри и ви чета всеки ден. Къса ми се сърцето, че не мога да дойда на феста. Иска ми се да се запозная и поговоря с всеки един пооделно ако можеше. Вие сте седнали да се карате за толкова странични неща. Според мен няма нищо, което да може да попречи да се срещат хора с една обща страст на име Алфа Ромео. В края на краищата това е което ни различава от всички други марки. Няма нито една друга, която да може да се мери с нашата по куоре. Явно много хора още не са разбрали, че събранието е за фенове на марката като такава, а не за фенове на този или онзи.

    Тук където съм аз като видиш друга Алфа ще мигнеш, ще свирнеш, ще махнеш с ръка, а отсрещния ще ти отговори със същото... Никой не знае как става, идва си с марката, влиза в пакета екстри май. Когато имаме събирания идват доста хора и няма значение колко пари ще струва куверта. Имало е пъти, когато е било невероятно и други, когато е било пълен провал. Няма проблеми, както дойде, важното е че сме се видяли, поприказвали и така до следващия път.

    Замислете се! Дали не е по-добре за всички да се усмихваме и да гледаме по весело на нещата. Алфа Ромео е нищо без тази добавената стойност, която само ние познаваме. Бъдете позитивни. Аз няма как да дойда, но само ако можех...
    Който не живее в България как вижда нещата отстрани. Човек започва да мисли по друг начин.
    Last edited by kolchev; 07-09-2013 at 11:58.
    Alfa 156 1,9 JTDAlfa 146 1,3 BOXER
    LANCIA DEDRA 2.0Turbo 165HP
    Alfa 75 2.0
    EX

  15. #30
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,584

    Default

    Quote Originally Posted by 145selespeed View Post
    Тук където съм аз като видиш друга Алфа ще мигнеш, ще свирнеш, ще махнеш с ръка, а отсрещния ще ти отговори със същото... Никой не знае как става, идва си с марката, влиза в пакета екстри май.
    А преди време и тука в БГ-то беше така ... голямо удоволствие беше да срещнеш друга Алфа на пътя, и да се поздравите.
    Сега вече го няма това мъничко, но готино удоволствие - не се подздравяват дори коли, носещи великия клубен стикер - вероятно и затова сме на това дередже относно фестове, срещи и т.н. благинки.
    Аз отивам на Феста с цел проверка - ако и тая година нещата са пак така нас*ани, ще ми е последния!
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •