Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 43

Thread: мирише на бензин в купето и отзад нещо скърца

  1. #16
    Болен алфист abart_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Русе
    Posts
    1,189

    Default

    Quote Originally Posted by italfen View Post
    Pininfarina (Ivo) e twoq chowek... Dai s 70-80lv za goriwo do varna i obratno, no znai che nqma da si troshish nerwite poweche.
    Абе как ги мислите тия работи...и съвети нз.

    Първо 70лв едва ли ще и стигнат за пътни, после ако няма налични части в момента и колата се наложи да пренощува? А и колежката ако работи едва ли ще има толкова време за "разходки"

    Русе не е чак такова село, има хора които си разбират от работата. Но вечее колежката тряа си прецени сама

    Пак, че до София не я пратихте за по-сигурно
    146 Turbo

  2. #17
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by abart_ View Post
    Абе как ги мислите тия работи...и съвети нз.

    Първо 70лв едва ли ще и стигнат за пътни, после ако няма налични части в момента и колата се наложи да пренощува? А и колежката ако работи едва ли ще има толкова време за "разходки"

    Русе не е чак такова село, има хора които си разбират от работата. Но вечее колежката тряа си прецени сама

    Пак, че до София не я пратихте за по-сигурно

    Ами вие сте хората, които можете да я насочите към правилното място в Русе.
    Аз само чета това, което тя пише и от това разбирам, че до момента си губи време, назад е с едни 2000 лв и проблемите са и налице.
    Ако аз имам проблем, който не мога да реша в моя град, губя време и не малко пари а същевременно знам, че на 200 км има място, където гарантирано ще ми решат проблемите за кратко време и на разумна цена, ще отида там. Какво толкова странно има в това?


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  3. #18

    Default

    аз съм съгласна че все в целия град има някой но трябва да ме насочите към него защото аз обиколих града къде ли не съм ходила писна ми вече ,при едни не можели да я закачат на компютър щото незнам си ко при други пък обратното нищо не показвал компютъра нямала грешки наред била и така до ден днешен хората ме познават вече навсякъде аз сигурно съм единствената жена която обикаля сервизите и я лъжат без божно

  4. #19
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    абе аз не бих се осмелил изобщо да карам кола която мирише на бензин. все пак лесно запалим е и кой знае от къде шурти.
    на колежката бих и препоръчал да изчака мъжа си тъй като проблема може и да не е в майсторите, а 2000лв са сума като за още едно гтв.
    точка

  5. #20

    Default

    ами как да го чакам аз ходя на работа с тази кола а той ще се върне другата година

  6. #21
    TWIN SPARK TEAM nicola 59's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Udine,Италия
    Posts
    1,481

    Default

    Quote Originally Posted by боряна View Post
    ами как да го чакам аз ходя на работа с тази кола а той ще се върне другата година
    Колешке ти си щастлива ,аз лично моля всички богове ,за това пре голямо щастие жена ми да замине в чужбина и да се върне догодина.
    По темата пиши едно лично на колеата Абарт и той ще те насочи ,аз снощи съм говорил с него,и момчето е на разположение да помогне.Успех.
    155 2.0 16v МY95 Sport

  7. #22
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    дай я на роднина или приятел да ти я закара при негов майстор. не ти трябва някой специален, тая кола половината е фиат, не космическа совалка.
    точка

  8. #23

    Default

    а не съм толкова щастлива потроших си нервите с тази кола писах на човека аз вече благодаря

  9. #24
    TWIN SPARK TEAM nicola 59's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Udine,Италия
    Posts
    1,481

    Default

    Quote Originally Posted by боряна View Post
    а не съм толкова щастлива потроших си нервите с тази кола писах на човека аз вече благодаря
    Не бързай момчето ще ти пише и ще те упъти към грамотен механик и ще видиш ,че ГТВ то е готина кола.Един мой приятел го има и го наричат малкото Ферари.
    155 2.0 16v МY95 Sport

  10. #25

    Default

    аз никога не съм се съмнявала в колата на мен си ми беше мечта и накрая се сбъдна просто немога да попадна на кадърни хора да ми я поддържат и да й е всичко наред

  11. #26

    Default

    Провери испускателната система эа пропуск

  12. #27
    no petrol, no fun italfen's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Варна/София
    Posts
    1,236

    Default

    Quote Originally Posted by ZaRoo View Post
    Провери испускателната система эа пропуск
    може и от резервната гума да мирише и там да провери нали?
    Now: 145QV, Gtv 1.8, 147 Q2, Doblo Cargo 1.9 multijet

  13. #28

    Default

    И какво ти е толкова чудно

  14. #29
    започва да се пристрастява alfa1452.0's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    varna,dobrich
    Posts
    61

    Default

    Quote:
    Originally Posted by ZaRoo View Post
    Провери испускателната система эа пропуск
    може и от резервната гума да мирише и там да провери нали?

    Хахах :Д :Д :Д

  15. #30
    TWIN SPARK TEAM nicola 59's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Udine,Италия
    Posts
    1,481

    Default

    Quote Originally Posted by ZaRoo View Post
    Провери испускателната система эа пропуск
    Quote Originally Posted by italfen View Post
    може и от резервната гума да мирише и там да провери нали?
    По въпроса за миризмата от аспуха може да мирише точно толкова колкото и от гумата,ма за скърцането може да му се даде един поглед,понеже на мене на времето ми скърцаше от аспуха,понеже закачаше в пружината.
    155 2.0 16v МY95 Sport

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •