Results 1 to 4 of 4

Thread: Кой ЩЕ ходи на ИТАЛФЕСТ 2013 и защо?

  1. #1

    Default Кой ЩЕ ходи на ИТАЛФЕСТ 2013 и защо?

    Знаете, че на всяко действие си има противодействие. Значи - на всяка тема - трябва да има анти-тема

    Въпросът е зададен в заглавието и моля: не желая в темата да пишат хора, които са негативно настроени, търсят провокации, интриги, сърдят се на ръководството на КАРБ, ФФБ или КЛБ, вятърът им духа накриво или паяжините зад вратата им създават лош микроклимат в спалнята. Ако има такива - да си пишат там в оная тема и да се надъхват колко е зле на Италфест.

    Аз ще ходя. Не мога да отговоря защо. Просто ще ходя. И въобще не ме вълнува кой в какво ръководство е, кой на кого се сърди, кой станал с гъза нагоре. Утре ръководството ще е друго и аз пак ще си обичам Бравата и пак ще отида на Италфеста. Тя пак ще е една от най-красивите на паркинга и като я видя ще се кефя, защото съм вложил в нея време и старание, и желание.

    Никога няма да пропусна Италфест, ако ще да е най-насрания, да е само статичен, без събития, без нищо. Единствено ще пропусна ако ме възпрепятства нещо, независещо от мен, или ако е организиран от Пайнер, като за първото - все ще намеря някакъв вариант. Във всички други случаи за мен е достатъчно просто да видя осемте букви и след това ме интересува само кога и къде. Защото знам, че там ще срещна приятели, ще видя десетки и стотици от любимите коли: Делта, Капа, Браво, Пунто, 155, 166, GT... И докато мърдам - ще правя всичко възможно да съм полезен на феста и да питам "АЗ какво мога да направя за феста?", а не да лежа на дивана и да соча с пръст: "ВИЕ няма ли да направите нещо?", и 'ич не ми дреме, че има такива, които само плетат някви интриги, бият се в гърдите за т'ва и онова, а не си мърдат пръста, реално.

    Който иска - намира начин. Който не иска - намира оправдания. Това е положението!


  2. #2
    BMW Killer ivailo rachev's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Paris,France
    Age
    35
    Posts
    741

    Default

    И аз винаги ще ходя на фестовете когато имам възможност независимо кой го организира и дали е нас*ан.Достатъчно много сме хората,които не сме загубили ентусиазъм и можем да си го направим хубав,колкото и да не е.Както каза Оги и аз никога няма да спра да си харесвам КуВе-то и другите модели от италианската гилдия.
    Fiat Bravo 1.6 16V 97" ex ex...My first italian beast
    Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 95" 150+++hp ex... Bye my come dream...
    Alfa Romeo 156 1.8 T.S. 99" with head from Quadrifoglio Verde ex.
    Alfa Romeo 155 2.0 8V SUPER 94"

  3. #3

    Default

    ще присъствам ,защото съм пристрастен към италианките ,мога да се запозная с много различни личности,да завържа контакти с полезни за мен хора,ще бъде хубаво неповторимо изживяване да съм сред фенове ......пък и искам да си покажа КАЛЯСКАТА ,
    AR 146ti-на части,AR 156 1.8 TS ex,BMW e30 for fun,AR 146 jtd-ex,Manta-project,AR 155 на части,AR 145 на части,AR 147 Ducati Corse

  4. #4
    Болен от Кинтонемия Galof's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    София, Надежда City
    Posts
    194

    Default

    ЗАЩОТО ЩЕ Е ПЪЛНО С ИТАЛЯСКИ МАШИНИ! и защото ще се видя с доста хора който само по такива събития може да се видим
    Да Бъдеш Алфист Това Е Религия!!!
    Алфа Ромео - колата която харасваш, не заради това което прави, а заради начина, по които те кара да се чустваш!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •