Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 21

Thread: cd playera алфа 147

  1. #1

    Default cd playera алфа 147

    Здравете,имам проблем със цд плеара, не ми чете дисковете които съм ги направил сега,а чете тези дето съм ги правил примерно преди 3 години.Някои може ли да ми каже какъв формат трябва да са за оригинално cd на алфа 147 става на въпрос или бъгва самият цд плеар.ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ

  2. #2
    започва да се пристрастява gioganotti's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    София
    Age
    54
    Posts
    82

    Default

    При мен чете формати ".WMA" и ".WAV".

    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 8v (115hp) /04
    opel kadett E 1.3 karavan - ex

  3. #3
    Запален алфист
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Posts
    373

    Default

    и аз имам същия проблем..някой които съм правил чете други не...според мен просто си е довиждане плеъра...(оригинални чете всички)
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 8v

  4. #4
    Запален алфист PSAVOV's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Usa
    Posts
    466

    Default

    Quote Originally Posted by Dodinio3 View Post
    Здравете,имам проблем със цд плеара, не ми чете дисковете които съм ги направил сега,а чете тези дето съм ги правил примерно преди 3 години.Някои може ли да ми каже какъв формат трябва да са за оригинално cd на алфа 147 става на въпрос или бъгва самият цд плеар.ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ
    Колега преди години си ги правил със старо сиди, което ги записва на ниска скорост, а новото на много по висока избери скорост до 12X и няма да имаш проблеми!

    Alfa Romeo 156 -facelift-1.9jtd CF3-115-2004; Renault Megane CC -1.6-16V -2006; Toyota Avensis SW2,2 D-Cat-2010; Renault Scenic RX4 2.0-16V-2002; Renault 19-1.8 Rt-1993; BMW-335Xi-M-Packet-2007

  5. #5
    Запален алфист
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Posts
    373

    Default

    на всякаква скорост го има проблема, дискове сменях какво ли не..някой чете други не ( а са записани по един и същи начин)
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 8v

  6. #6

    Default

    Сменете и програмата с която записвате,че аз заради такава програма утрепах един плейър в нервите си.

  7. #7
    Запален алфист
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Posts
    373

    Default

    ми аз цял живот с неро 8 никъде освен в колата нямам проблем ..баси..някой ден ще ми писне и ще и драсна клечката...
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 8v

  8. #8
    Запален алфист PSAVOV's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Usa
    Posts
    466

    Default

    Quote Originally Posted by tribaleo View Post
    ми аз цял живот с неро 8 никъде освен в колата нямам проблем ..баси..някой ден ще ми писне и ще и драсна клечката...
    Опитай с уиндоус медиа плеара с него няма начин да не го чете !

    Alfa Romeo 156 -facelift-1.9jtd CF3-115-2004; Renault Megane CC -1.6-16V -2006; Toyota Avensis SW2,2 D-Cat-2010; Renault Scenic RX4 2.0-16V-2002; Renault 19-1.8 Rt-1993; BMW-335Xi-M-Packet-2007

  9. #9
    Запален алфист
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Posts
    373

    Default

    В смисъл?? да записвам направо с Windows без програми?
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 8v

  10. #10

    Default

    абе пробвал и със windows media player не става мисля .че може да е от windows 7 цата,а не ми се сменя с някое грозно цд при положение .че има огриганлно нз как да го фиксна проблема .....или пък има няква защита нз и аз cda формат май тряба да е незнам някои ако има решение да драсва ахахаха:Д:Д:Д

  11. #11
    Запален алфист D22DJ's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Перник
    Age
    41
    Posts
    345

    Default

    Проблема и комплексен, записвачка, диск, състояние на CD-to. И аз го имам проблема.
    ВИНАГИ записвай на ниска скорост.
    Една и съща компилация я запиши на 2-3 различни като марка дискове и виж дали има разлика. И като за начало, виж някъде да ти почистят окото и като цяло механиката на CD-то.


    Alfa Romeo 147 Selespeed - Landi Renzo Omegas -full decat - chipped by Extreme

  12. #12
    Малкото рибарче от Бургас b_angelov's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Бургас
    Age
    41
    Posts
    1,814

    Default

    Quote Originally Posted by D22DJ View Post
    Проблема и комплексен, записвачка, диск, състояние на CD-to. И аз го имам проблема.
    ВИНАГИ записвай на ниска скорост.
    Една и съща компилация я запиши на 2-3 различни като марка дискове и виж дали има разлика. И като за начало, виж някъде да ти почистят окото и като цяло механиката на CD-то.
    Така е. Спасявал съм няколко оригинални ЦД-та като им почиствам лещата. Главния проблем е прахоляка, който се натрупва в колата и препаратите, с които се третира таблото. Положението вътре е същото като при таблото за бушоните например - много наслоен прах.
    На Пежо 307 съм отварял 2 пъти касетофона за почистване и съм заварвал много прах. Почистващи дискове не помагаха в моя случай.
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Alfa Romeo 159 2.4 20V JTDm Q-Tronic 200hp

  13. #13

    Default

    Quote Originally Posted by b_angelov View Post
    Почистващи дискове не помагаха в моя случай.
    Както при всеки един CD плеър почистващите дискове не стига, че не вършат работа, ами са и опасни. В смисъл, че биха могли да повредят окото. Точно с такъв диск си прецаках един плеър преди години, а уж плеъра беше надежден - японско Sony. По-добре изобщо да се забранят тия дискове. Иначе решението на проблема може да всяко едно от описаните предложения.

  14. #14

    Default

    Прост памучен тампон за уши съм ползвал многократно с успех.Едония край на тампона леко го напоявам със спирт разреден с вода.С другия край на тампона подсушавам.
    Last edited by juliano155; 01-10-2013 at 17:54.

  15. #15
    Малкото рибарче от Бургас b_angelov's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Бургас
    Age
    41
    Posts
    1,814

    Default

    Quote Originally Posted by juliano155 View Post
    Прост памучен тампон за уши съм ползвал многократно с успех.Едония край на тампона леко го напоявам със спирт разреден с вода.С другия край на тампона подсушавам.
    Точно така, но водата по-скоро би направила беля, освен ако не е дестилирана. Реално с чист медицински спирт и подсушаване ефекта е на лице.
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Alfa Romeo 159 2.4 20V JTDm Q-Tronic 200hp

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •