Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 89

Thread: Croma 2

  1. #1
    Banned
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Петрич
    Age
    44
    Posts
    1,317

    Default Croma 2

    Какво ви е мнението за новата Крома?Гледам на добри цени са,а аз искам комби и почвам да се замислям.Ще бъда благодарен на всякакви отзиви от ваша страна.

  2. #2

  3. #3
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    2,238

    Default

    Eгати четивото.
    Двадесет страници разпиляна и разпокъсана информация.
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  4. #4
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,636

    Default

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    Eгати четивото.
    Двадесет страници разпиляна и разпокъсана информация.
    Ами вземи и я събери, за да имат какво другите да четат.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  5. #5
    Болен алфист pininfarina's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Varna
    Age
    45
    Posts
    1,785

    Default

    И аз съм се прял на такова чудо като цяло, но ще търся 1,9 150 коня ръчна кутия. Най вероятно ще търся фейслифта, но за момента нямам никакво време да обикалям по салоните и из страната

    Автосервиз, Варна, ул.ДИмитър Пешев 38а, 0888757558
    Alfa Romeo GT 1.9 16v 05'

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Петрич
    Age
    44
    Posts
    1,317

    Default

    Абе и на мен ми харесва лифта,но не ми се дават толкова пари.
    Иначе аз съм се спрял на големия дизел и ще търся автомат.

  7. #7
    Болен алфист pininfarina's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Varna
    Age
    45
    Posts
    1,785

    Default

    Quote Originally Posted by Bobiuzunov View Post
    Абе и на мен ми харесва лифта,но не ми се дават толкова пари.
    Иначе аз съм се спрял на големия дизел и ще търся автомат.
    http://catalog.auto.ru/catalog/cars/fiat/croma/

    Предпочитам да заложа на здрави и евтини за поддръжка мотор и кутия пред лаком мотор, скъп за поддръжка + тромава кутия

    Като цяло разлика от разход на гориво от над 3/100 градско не ме устройва. Тая кола мисля да я карам здраво а не да я гледам от терасата!

    Автосервиз, Варна, ул.ДИмитър Пешев 38а, 0888757558
    Alfa Romeo GT 1.9 16v 05'

  8. #8
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by pininfarina View Post
    http://catalog.auto.ru/catalog/cars/fiat/croma/

    Предпочитам да заложа на здрави и евтини за поддръжка мотор и кутия пред лаком мотор, скъп за поддръжка + тромава кутия

    Като цяло разлика от разход на гориво от над 3/100 градско не ме устройва. Тая кола мисля да я карам здраво а не да я гледам от терасата!
    Аз като казвах,че всички рано или късно ще стигнем до Кромата,никой не ме слушаше.Аз също съм и метнал око отдавна,само да се намери нов собственик на Алфата Иначе опита ми от сервиза с тази кола е доста положителен,здрава,удобна,широка, и не на последно място-по-евтина за поддръжка от 159 например.
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  9. #9
    Болен алфист pininfarina's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Varna
    Age
    45
    Posts
    1,785

    Default

    Quote Originally Posted by Mury View Post
    Аз като казвах,че всички рано или късно ще стигнем до Кромата,никой не ме слушаше.Аз също съм и метнал око отдавна,само да се намери нов собственик на Алфата Иначе опита ми от сервиза с тази кола е доста положителен,здрава,удобна,широка, и не на последно място-по-евтина за поддръжка от 159 например.
    Да не казвам много по евтина за поддръжка

    Автосервиз, Варна, ул.ДИмитър Пешев 38а, 0888757558
    Alfa Romeo GT 1.9 16v 05'

  10. #10
    TWIN SPARK TEAM nicola 59's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Udine,Италия
    Posts
    1,481

    Default

    Quote Originally Posted by pininfarina View Post
    Да не казвам много по евтина за поддръжка
    Аз колеги като ви разправям ,че след 75 цата алфа няма вече,вие викате ,че си говоря през главата ,та понеже ви радват новите алфи ,значи сте готови вече за фиат форума ,и там да се заблуждавате обаче колко е добра кромата,както тука се лъжите колко е добра 159 ката или 156 цата.А ние ще се радваме на стари алфи ,като по прости,и ше си ги караме с кеф,а за работа бива и нещо 530д или по скромно.
    155 2.0 16v МY95 Sport

  11. #11
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by nicola 59 View Post
    Аз колеги като ви разправям ,че след 75 цата алфа няма вече,вие викате ,че си говоря през главата ,та понеже ви радват новите алфи ,значи сте готови вече за фиат форума ,и там да се заблуждавате обаче колко е добра кромата,както тука се лъжите колко е добра 159 ката или 156 цата.А ние ще се радваме на стари алфи ,като по прости,и ше си ги караме с кеф,а за работа бива и нещо 530д или по скромно.
    И ти каква стара Алфа имаш,Фиат Типо с лупи на фаровете и багажник ли ?????? Тея и ние сме ги имали ................Моля те недей да си казваш некомпетентно мнение,остави хората да си коментират,и недей да си на всяка тенджера похлупак.............няма как да си във всяка тема.............
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  12. #12
    TWIN SPARK TEAM nicola 59's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Udine,Италия
    Posts
    1,481

    Default

    Quote Originally Posted by Mury View Post
    И ти каква стара Алфа имаш,Фиат Типо с лупи на фаровете и багажник ли ?????? Тея и ние сме ги имали ................Моля те недей да си казваш некомпетентно мнение,остави хората да си коментират,и недей да си на всяка тенджера похлупак.............няма как да си във всяка тема.............
    Колега ти нали си едно от форумните светила в 159 раздела,остави ме аз с типото с лупите да си светя в фиатската графа,па после аз съм бил похлупак,ма лошото е че вие и похлупаци няма как да сте ,понеже си нямате тенджера да захлупвате.
    155 2.0 16v МY95 Sport

  13. #13
    Болен алфист pininfarina's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Varna
    Age
    45
    Posts
    1,785

    Default

    Quote Originally Posted by nicola 59 View Post
    Аз колеги като ви разправям ,че след 75 цата алфа няма вече,вие викате ,че си говоря през главата ,та понеже ви радват новите алфи ,значи сте готови вече за фиат форума ,и там да се заблуждавате обаче колко е добра кромата,както тука се лъжите колко е добра 159 ката или 156 цата.А ние ще се радваме на стари алфи ,като по прости,и ше си ги караме с кеф,а за работа бива и нещо 530д или по скромно.
    Никъде не съм оплюл Алфите, който и модел да било. Трябва ми някакво работно магаре, за което да не ми пука много и сатова съм се насочил към тая Крома. Бих взел и 159 вагон, но не бих издевателствувал върху тоя модел за работата, за която ще ми трябва колата

    Автосервиз, Варна, ул.ДИмитър Пешев 38а, 0888757558
    Alfa Romeo GT 1.9 16v 05'

  14. #14
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by nicola 59 View Post
    Колега ти нали си едно от форумните светила в 159 раздела,остави ме аз с типото с лупите да си светя в фиатската графа,па после аз съм бил похлупак,ма лошото е че вие и похлупаци няма как да сте ,понеже си нямате тенджера да захлупвате.
    Aз не се смятам за светило като теб,аз също съм имал Типо с лупи и знам какво е..........................

    ---------- Post added at 09:30 ---------- Previous post was at 09:30 ----------

    Quote Originally Posted by pininfarina View Post
    Никъде не съм оплюл Алфите, който и модел да било. Трябва ми някакво работно магаре, за което да не ми пука много и сатова съм се насочил към тая Крома. Бих взел и 159 вагон, но не бих издевателствувал върху тоя модел за работата, за която ще ми трябва колата
    Не само за работа,Кромата е идеална за семейна кола,защото е италианската кола с най-голям багажник в наши дни.
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  15. #15
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by Mury View Post
    Aз не се смятам за светило като теб,аз също съм имал Типо с лупи и знам какво е..........................

    ---------- Post added at 09:30 ---------- Previous post was at 09:30 ----------



    Не само за работа,Кромата е идеална за семейна кола,защото е италианската кола с най-голям багажник в наши дни.
    Глупости!
    Защо все така продължаваш да пишеш неверни неща.
    Провери обема на багажника на стило мулти вагон.
    510 литра, минимален обем към 500 за кромата.
    Тази крома не е лоша, но за едни 50 литра отгоре на 159, да избера тази безлична кола, няма как да стане.
    Поне си вземете кола със 700-800 литра обем на багажник, като не ви дреме за външния вид.
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •