Results 1 to 3 of 3

Thread: скърцане на задните амортисьори

  1. #1
    Младши алфист Alfa_147 selespeed's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    sofia
    Age
    28
    Posts
    29

    Default скърцане на задните амортисьори

    Привет на всички,обръщам се към вас за следния проблем.
    Наскоро задните амортисьори започнаха да скърцат сутрин когато е студено но не мислех , че е голяма работа. Напоследък скърцането се увеличи и вече е нетърпимо. Според вас има ли нужда от смяна и горе-долу колко пари е.
    Колата е алфа 147 селеспийд и имам чувството че някоя циганска каруца е по здрава. Откакто е закупена само ремонти и нищо друго.

  2. #2

    Default

    Добре дошъл в клуба, виждам че си направил същите заключения като мен и много други хора, а то е "Откакто е закупена само ремонти и нищо друго.", но има едно "но" колкото и ремонти да й правя и да скъцърка все още ми харесва автомобилчето.
    П.П. и за да не е спам задните амортисьорчета цена, аз си взех такива и съм доволен и при мен има скъцъркане, но не е нетърпимо по-скоро е дразнещо все едно има мишле в багажника.
    Last edited by Omni; 02-10-2013 at 23:01.
    ex Алфа 147 1.9 JTD 8V 115CV "+" 140CV


  3. #3
    Запален алфист
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Posts
    373

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa_147 selespeed View Post
    Привет на всички,обръщам се към вас за следния проблем.
    Наскоро задните амортисьори започнаха да скърцат сутрин когато е студено но не мислех , че е голяма работа. Напоследък скърцането се увеличи и вече е нетърпимо. Според вас има ли нужда от смяна и горе-долу колко пари е.
    Колата е алфа 147 селеспийд и имам чувството че някоя циганска каруца е по здрава. Откакто е закупена само ремонти и нищо друго.
    Ама вярно само ремонти...мисля че докато не сменя всичко без двигателя и каросерията няма да миряса ...поне до сега не съм сменял нещо което съм сменил вече
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 8v

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •