Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 46 to 60 of 104

Thread: закупуване на алфа 166

  1. #46
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Quote Originally Posted by ShadowKiller View Post
    няма проблем, sly. всеки си има право на мнение и аз уважавам това. аз писах по-горния пост най-вече за некоректната постъпка на shadows, с която той отблъсна много мой потенциални купувачи. Нека всеки сам да види колата и да си реши. иначе благодаря за извинението, но няма нужда. всичко е наред
    Как можа да се регистрираш с тоя глупав ник? Ще решиш да пишеш по-натам и ..

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  2. #47
    алфист
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    София , България
    Posts
    86

    Default

    Аз лично съм потресен от смях!!! Господин Килъра , ти си голям образован човек сигурно на 2 пъти повече от мен години и ме обвиняваш за неща, които не само са смешни ами достойни за човек на 12 годинки , докато си сърба супата.Виж сега , твоята кола беше под всякаква критика , майстора го знам и съм предупредил че го познавам и е мой човек ( силно казано ) , след като гледах твоята ( ПРЕkРАСНА) АЛФА , се допитах до другите хора в случая " sky " , който я беше гледал и неговото мнение го постнах , защото имаше и други хора които се интересуват от твоята к....а ! А иначе от ника ти съм много възхитен , знаеш къде работя и къде живея , възползвай се КИЛЪР ! Не мога да повярвам какви хора има ...


    п.п Теча от мотора най-вероятно е като централата на абс -а , както и хидравличната рейка и тя , моля те не спори за бившата си кола ... и двамата видяхме !
    Айде със здраве и без спам повече и детски истории! Те са присъщи на мен не на теб !

  3. #48
    Младши алфист
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Posts
    15

    Default

    Понеже видях, че колега от форума е предложил моята кола, няколко поста по-напред, само искам да кажа, че ако някой проявява интерес, Lisan вече я е виждал (смени и дебитомера) и може да даде мнение.

    А това е колата (за да няма обърквания) : http://clubalfaromeo.com/forum/showt...ght=ratamahata

  4. #49
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Quote Originally Posted by ratamahata View Post
    Понеже видях, че колега от форума е предложил моята кола, няколко поста по-напред, само искам да кажа, че ако някой проявява интерес, Lisan вече я е виждал (смени и дебитомера) и може да даде мнение.

    А това е колата (за да няма обърквания) : http://clubalfaromeo.com/forum/showt...ght=ratamahata
    Ти пък що толкова бързо и се нарадва бе, комшу?
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  5. #50
    Младши алфист
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Posts
    15

    Default

    Quote Originally Posted by koolio View Post
    Ти пък що толкова бързо и се нарадва бе, комшу?
    Писна ми от тези ръчни скорости. 12000км за 1 година градско, само в София - 1-ва, 2-ра, 3-та, 2-ра, 3-та .... Един автомат ще ми дойде добре С голямо удоволствие бих си взел пак 166, но ми казаха да бягам от италианските автоматици.

  6. #51

    Default

    Тоя който ти го е казал толкова и разбира... Кутиите в 166 са немски и японски.

  7. #52
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Quote Originally Posted by ratamahata View Post
    Писна ми от тези ръчни скорости. 12000км за 1 година градско, само в София - 1-ва, 2-ра, 3-та, 2-ра, 3-та .... Един автомат ще ми дойде добре С голямо удоволствие бих си взел пак 166, но ми казаха да бягам от италианските автоматици.
    Ама ти само за градско каране ли си я купил?!? Аз дето правя около 5000 градско и 10 до 15 000 извънградско, на моменти се замислям дали да не си купя един Голф 2 само за града. Сега като разкопаха квартала по обходния път през метростанцията е ужас, не искам да знам какво става с носачите и амортисьорите.
    Иначе като за голяма кола 166-цата е учудващо удобна за града.
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  8. #53
    влюбен в алфа leketo84's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    996

    Default

    Quote Originally Posted by koolio View Post
    Ама ти само за градско каране ли си я купил?!? Аз дето правя около 5000 градско и 10 до 15 000 извънградско, на моменти се замислям дали да не си купя един Голф 2 само за града. Сега като разкопаха квартала по обходния път през метростанцията е ужас, не искам да знам какво става с носачите и амортисьорите.
    Иначе като за голяма кола 166-цата е учудващо удобна за града.
    Е аз така и направих взех си един голф 3 и си джиткам из ямите и си седим в задръстванията
    Alfa Romeo is a wonderful way of life!

  9. #54
    Алфист, не алфаджия andro88's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Sofia, Brussels
    Age
    35
    Posts
    615

    Default

    Ходих до Пазарджик да гледам тоя автомат от първите постове. Не съм я карал, но ще споделя какво съм видял. С мен беше и друг колега от форума, ако реши и той може да драсне.
    Първо да направя уточнението, че изразявам лично мнение и впечатление и написаното НЕ следва да се приема 1:1 и нека ако продавача е колега, да не се впусне в разни драми, като тези по-отгоре.
    Та, на първо четене колата хваща много окото и лесно може да се влюби човек. Почти всичко по нея е пребоядисано и има страшна стойка. Предния ляв фар е спукан. Рефлектора е ок, сигурно скоро е спукан, но трябва да се ремонтира или да се смени щото ще замине. Задна дясна врата не се отключва през централното. Машинката е заминала. Ключалката на багажника е заварявана, вероятно е пострадала при удар. Салона е уникално запазен. Кожата е ок, волан, табло, всичко. Чендъра действа, телефона, няма диск за навито, но не е болка. Ксенона не мига и свети добре. Разничните модове на автомата се сменят без да лашка колата и се чува много приятен звънец ако врата е отворена.
    Та стигнахме до двигателя. Пали от раз и работни много развномерно. Не пуши и не кади, НО над 2000 оборота се чува силно виене, а като си махнеш крака от газта, почва да стърже нещо яко. Трудно може да се опише. КОгато двигателя се развърта над 2000 се чува виене, като от заминала турбина, а като рязко пуснеш газта - стърже като метал в метал. Като изключим това и евентуален удар отзад, колата е добре. Шофьорската седалка не се мърдаше с копчетата, но предполагам е бушон. Продавача ми се стори ок, но не е готов да прави отстъпки, пък ми се струва, че ако турбината е тръгнала ще му трябват на човек поне 700 лева за нея. И то втора ръка. Като цяло колата си струва, но при известни отстъпки от цената.
    Пак казвам, това си е мое мнение, нямам претенции да е обективно и меродавно
    Skoda Superb II 2.0TDI Laurin&Klement EX-Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99 Edizione Sportiva EX-Volvo S80 2.5D Summum

    EX-Alfa Romeo 33 1.3 Boxer

  10. #55

    Default

    Quote Originally Posted by leketo84 View Post
    Е аз така и направих взех си един голф 3 и си джиткам из ямите и си седим в задръстванията
    Аз пък си взех скутер,гори 2 на 100 и не минава през дупки..и не седи в задръстване ....

  11. #56
    Запален алфист alfa156jtd's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    plovdiv
    Posts
    345

    Default 166

    Колега,помисли върху моята оферта,взимаш кола по която няма да се прави нищо,само наливаш гориво.Успех.

  12. #57
    започва да се пристрастява sly's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    София
    Posts
    39

    Default

    Quote Originally Posted by alfa156jtd View Post
    Колега,помисли върху моята оферта,взимаш кола по която няма да се прави нищо,само наливаш гориво.Успех.
    Колега с удоволствие бих я взел,но ми е далеч над бюджета.

  13. #58
    започва да се пристрастява sly's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    София
    Posts
    39

    Default

    Хайде да ми е честита новата колица http://anarrazel.snimka.bg/automobiles/alfa-166.742009 благодаря на всички за помоща

  14. #59

    Default

    Добре дошъл във флота и хиляди безпроблемни километри с красавицата !

  15. #60

    Default

    Честито! Колицата изглежда доста добре.

Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •