Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 104

Thread: закупуване на алфа 166

  1. #1
    започва да се пристрастява sly's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    София
    Posts
    39

    Default закупуване на алфа 166

    Колеги,здравейте,нов съм в клуба и бих желал малко помощ.Насочил съм се към Алфа 166 и съм харесал една в Петрич,за тази става въпрос http://www.cars.bg/c181436 ,но понеже съм от София и не съм ходил още да я видя,има ли някой който я е виждал,да каже как е колата за да не се разхождам напразно.Благодаря предварително.

  2. #2
    Алфист, не алфаджия andro88's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Sofia, Brussels
    Age
    35
    Posts
    615

    Default

    Другата седмица може да пътувам до там, та може да я видя акокажеш. Нещо множко пари ми се струват за пре-лифтова 166.
    Skoda Superb II 2.0TDI Laurin&Klement EX-Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99 Edizione Sportiva EX-Volvo S80 2.5D Summum

    EX-Alfa Romeo 33 1.3 Boxer

  3. #3
    започва да се пристрастява sly's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    София
    Posts
    39

    Default

    Много благодаря,за предложението,харесах и още една,ето тази http://www.mobile.bg/11378887456728885 и момчето после ще ми я докара да я видя.
    Какво мислите за този мотор 2 турбо v6 с газ ?

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Петрич
    Age
    44
    Posts
    1,317

    Default

    Първо трябва да решиш дали искаш дизелова или бензинова,иначе аз съм от Петрич и дизеловата я знам на познато момче е и си струва да я погледнеш.

  5. #5
    алфист
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    София , България
    Posts
    86

    Default

    Колега тази от София гледа ли я ? мнение ?

  6. #6
    започва да се пристрастява sly's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    София
    Posts
    39

    Default

    гледах я колега,мое лично мнение е че тази кола не става,връщам се към дизела.

    ---------- Post added at 18:44 ---------- Previous post was at 18:43 ----------

    някой има ли някакви впечатления от тази http://www.cars.bg/c403604

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Петрич
    Age
    44
    Posts
    1,317

    Default

    Я сподели защо не ставе че ми е интересно,защото и аз в едим момент бях решил да я гледам за брат ми?

  8. #8
    алфист
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    София , България
    Posts
    86

    Default

    Toва ми написа колегата цитирам го ! Да ме извинява че го изпреварвам ма май не е погледнал още !

    "Като цяло беше много зле,по таблото светеше чек на abs,air bag и още един удивителен с две скоби,километража не работеше,износена и протрита шофьорска седалка,предното окачване мисля че е за смяна,и е имала удар отзад,който не е оправен като хората,от едната страна задната бронята е леко виснала ,а и единият стоп е счупен.Това е на първо четене.Дано да съм бил полезен."

    Тези чекове не са ли бъг във почти всички алфи ? Или при 166 не е така ?

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Петрич
    Age
    44
    Posts
    1,317

    Default

    Ми както се знае във форума аз имам две 166-ци и на двате чека не свети,тоест свети но когато има защо.
    Ако всичко по колата е ОК не трябва да свети и незнам за какви бъгове говориш.Аз имам опит само с 166-ци и незнам как е при другите Алфи.

  10. #10
    започва да се пристрастява sly's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    София
    Posts
    39

    Default

    Аз съм нов тук,все още нямам алфа и не съм имал,надявам се скоро да се сдобия с такава,но си мисля,че когато една кола е ок,не трябва да свети никакъв чек.

  11. #11
    алфист
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    София , България
    Posts
    86

    Default

    Пример : АР 156 , чека за еърбега свети от датчик под седалката , а този за спирачките когато няма достатъчно спирачна течност , имам предвид че светят но не е задължително да е голям ремонта или да се нуждае от такъв , а не че е нормално !

  12. #12

    Default

    На малко Алфи от това поколение лампата да еърбега не свети. Виж ABS не е редно да свети, другото може да е от ниско ниво на спирачната течност.

  13. #13
    fuck the police radostin_ivanov's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    DE. 004915205653667
    Age
    41
    Posts
    268

    Default

    За 3500 искате перфектна кола,ми нема.
    Alfa Romeo 156 3.0v6,Bmw E61 535d.

  14. #14

    Default

    Перфектна кола може и за 2000 лева да намериш, стига да знаеш къде и какво да търсиш. Поне толкова е вероятно, колкото да купиш скъп боклук.

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Петрич
    Age
    44
    Posts
    1,317

    Default

    Много точно казано,за 3000 лв.перфектна няма да е.Взимаш за 3000 лв. и трябва да си готов да налееш едни бързи 2000+ кинта.

Page 1 of 7 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •