Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 46

Thread: Serres Racing Experience 2013 - II

  1. #1

    Default Serres Racing Experience 2013 - II

    Serres Racing Experience 2013 - II
    Организатор: БМВ Клуб България и "Tinki Winki Motorsport" Време: 1 ноем 9:00 - 1 ноем 18:00 Място: Серес, ГърцияОтново се очаква известно участие от италсектата.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  2. #2
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Ако не ми мине черна котка път, ще дойда да гледам и да подкрепям итал-машините

    Само ти ли ще караш от "нашите" ?
    Last edited by digitalundgrd; 21-10-2013 at 20:24.
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  3. #3

    Default

    Мне, още ще има.......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  4. #4

    Default

    а след нас в събота и неделя ще карат и БФАС.... тъкмо ще видим времената им..

    дано да е хубаво времето

    http://www.facebook.com/VenturaGarage
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  5. #5
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Пожелавам хубаво време, много кеф и всички да се приберете без проблеми!


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  6. #6
    Запален алфист
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    София
    Posts
    462

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    а след нас в събота и неделя ще карат и БФАС.... тъкмо ще видим времената им..

    дано да е хубаво времето
    Тпррр, де се засили към Серес...полиетиленовите торбички и пластмасовите щайги са забранени...
    Успех и много безаварийно джиткане и чесане на крастата! Да накажете злобно ромеите!

  7. #7

    Default

    нашествие на Русенски ланчи се очаквало.....

    http://www.facebook.com/VenturaGarage
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  8. #8

    Default

    Тва е добре, трябва да се даде отпор на множеството бе ем вен-ца.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  9. #9
    Старши алфист
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Русе
    Posts
    618

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    нашествие на Русенски ланчи се очаквало.....
    Специално днес ме питаха за това и аз така викам.
    Та ми го показаха това писание на стената на Ники Минков, странна история някаква.

  10. #10

    Default

    Вие хубаво се гласите ми дали бмв-джиите ще Ви искат
    156 2.4JTD 136+ PS

  11. #11

    Default

    То не е БМВ дей, а тракдей.....никой не пита.......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  12. #12

    Default

    Quote Originally Posted by Jivko7777 View Post
    Вие хубаво се гласите ми дали бмв-джиите ще Ви искат
    истината е, че както ние поканихме Ники Минков и Лотусджиите така този път и нас ни поканиха

    ---------- Post added at 07:47 ---------- Previous post was at 07:46 ----------

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    То не е БМВ дей, а тракдей.....никой не пита.......
    това не е точно така, но на практика е така

    ---------- Post added at 07:48 ---------- Previous post was at 07:47 ----------

    Quote Originally Posted by ICI View Post
    Специално днес ме питаха за това и аз така викам.
    Та ми го показаха това писание на стената на Ники Минков, странна история някаква.
    ами кажи каква е истината, че бая саби се извадиха срещу ланчиите... а на мен примерно силите няма как да ми стигнат да защитавам и вашата състезателна чест.

    Феро Фазомеро по-може, само дано е хубаво времето

    http://www.facebook.com/VenturaGarage
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  13. #13
    Старши алфист
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Русе
    Posts
    618

    Default

    То вярно, че Ники Минков се хапе със Софийските Ланчии от много време Ама за нашите тук никога не сме казвали, че ще ходят на Серес, първо защото излиза доста скъпичко удоволствие, над 1000лв е, и второ защото просто не са готови колите, то щях да съм пуснал дино графиките ако бяха .
    Единственото вярно от писанията там е, че червената е с френски номера
    Та тя скоро ще е готова за диното, а черната дето ще е по-засилена понеже ще има и яка кутия, ами нея ще и разглабям мотора из основи, ще махам баланс валове, нови лагери понеже не ми хареса налягането много, мотора и е правен незнайно кога и как, и трябва да се види дали има всичко необходимо вътре за тая сила дето я искаме да я изкара.
    И другото е, че тия коли няма да се карат със сликове дори и на Калояново да се изкарат, просто не си струва риска от чупене на трансмисията при тия сили, иначе относно каране, могат да карат хората.
    Ето примерно как кара собственика на жълтата и червената при положение, че за пръв път седна на моята кола, а неговата жълтата тогава си беше на стокови коне, тоест нищо общо като сила и поведение
    http://www.streetfire.net/video/drive-test_721161.htm

  14. #14
    Запален алфист Gosheto30v6's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Бургас
    Posts
    354

    Default

    Мисля ,че като за пръв път е доста добре
    ALFA ROMEO 156 2.4 20V JTDM sportwagon ALFA ROMEO 155 Q4 300+++Ps.
    Alfa Romeo 145 3.0V6
    Alfa Romeo 33 1.7 16V 4x4 Аlfa spider 3.0 V6

  15. #15
    Старши алфист
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Русе
    Posts
    618

    Default

    Quote Originally Posted by Gosheto30v6 View Post
    Мисля ,че като за пръв път е доста добре
    мда, карач е от Ладово време още, та може да вади шпаги относно каране, ама ако се реши да се направи жълтата баш състезателна, с ролбар и догбокс, та тогава и със сликове ще може да покаже малко времена

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •