Quote Originally Posted by Ivicha_GTA View Post
На всички други Ви ще кажа следното относно вашите отговори по темата, с които с нищо не ми помогнахте досега:

1. "CODE" - "Не. За тези пари си вземи 2 наточени GT и една наточена 159 "
Виж какво не съм Бай Ганьо да купувам три коли дето возят като таралясник щото съм и ебели мамата и за това били наточени. На мен ми трябва един читав автомобил! Знаеш ли какво значи читав, който да вози като купен чисто нов и технически вътре в него всичко да е чисто ново. Повечето от тези коли сега, които се продават в Германия са дизели с двигателя 1.9 JTDM (110 KW) 150 к.с., които вървят към 15 000 EURO и нагоре и една 2.0 JTS (122 KW) 166 к.с. бензин, която е 11 450 EURO. За това става въпрос! Всичко останало е Автоморга.

2. "Gelew" - "За тия пари една E-класа и съм ти е.ал и алфите "

На теб вече ти отговорих така, че си ми станал отдавна вече БЕЗИНТЕРЕСЕН.

3. "CODE" - Относно цитата ти, който си отправил към мнението на "Gelew" - "За тия пари една E-класа и съм ти е.ал и алфите ", а именно "Човекът пита за Алфа, Мерцедесите са в друг форум "

Тук със теб съм съгласен.

4. "S_G_M" - "GT-то е супер неудобен автомобил.. не го препоръчвам на никой , а да не говорим и 30 хилки... като искаш уникална алфа си вземи 159 Q4 ..."

С теб не съм съгласен. 159 Q4 няма изобщо да го коментирам. А и не виждам нищо неудобно в тази кола! Купя ли GT ще го карам сърцато и после ще си го оставя завинаги при мен като колекционерски модел. Защото може ли да ми кажеш кога концерна от Милано ще пусне ново GT с оглед начина на развитие и производство на моделната си гама? След колко години? 2017 г. се очаква да излезе Alfa Romeo 169 или така наречената Giulia. Коментарите в Италия на местните фенове е "А защо не през 2018 г." Положението тук е ясно. Тогава колко години трябва да чакам ново GT от Alfa Romeo, може би чак когато се пенсионирам, сега съм на 35 г.

5. "CODE" - "ТоЗ пък ще мори всички гт-та да остане само той
ела да почерпя едно кафе"

Значи първо се радвам, че пак ти си писал по темата. Второ нямам за намерение да моря всички Г-Т-ТА както ти си писал, а това, че ще остана само аз, май наистина така ще стане с оглед това, че с този модел никога няма да се разделя понеже ще го оставя като колекционерски експонат при мен, но това не виждам да е някакъв проблем. А колкото до кафето смятам, че трябва аз да почерпя.

6. "S_G_M" - "Мани човек , това е ненормална кола , само спират по кръговите да я наритат разни селяни с ГОЛФОВЕ ... 3ки !!!! не я препоръчвам на никой , само главоболия..."

Коментара ти е под всякаква критика така, че и него няма да го коментирам. Моя съвет към теб е все пак да пасетиш местния Психодиспансер може да се окаже визитата ти там доста от полза.

7. "ДОКО" - с коментара ти относно това, което казва "CODE" - "ТоЗ пък ще мори всички гт-та да остане само той
ела да почерпя едно кафе"
и "S_G_M" - "Мани човек , това е ненормална кола , само спират по кръговите да я наритат разни селяни с ГОЛФОВЕ ... 3ки !!!! не я препоръчвам на никой , само главоболия..", а именно "Ооо ей ся идвам да наритам няколко Алфи с една пуканка на кафе. "

Значе съм напълно съгласен с твоя коментар.

8. "LAYZ" - "30 бона са множко , въпреки че е от последните.. все пак доста от частите в нея са базирани на 156.Но аз не виждам лошо ако си мераклия давай, кеф цена няма."

С теб съм напълно съгласен и все пак може да купя и бензиновия вариант 2.0 JTS (122 KW) 166 к.с. за 11 450 EURO все пак това са 23 000 лв. Както знаеш на пазара за автомобили втора ръка винаги дизелите са по - скъпи за това може би този дизел на Alfa в Германия 1.9 JTDM (110 KW) 150 к.с. върви към 15 000 EURO.

9. И "TRIBALEO" - "Имайки предвид, че за още малко пари ще си вземеш чисто нова кола..ако ти е зор алфа алфа ако не има доста предложения за нови автомобили около 30к...таа имайки предвид това..мисля че е пълно безумие да даваш 30к за стара кола..."

Така и с теб не съм съгласен, защото зора ми е ALFA и само ALFA поне аз си държа на достойнтвото. Не сменям Марката, а само Моделът и Боята! За 30 000 лв. не мога да купя никаква чисто нова ALFA даже и MiTo, зощото в момента той се продава за повече от 35 000 лв. с двигател 1.4 TB Multiair 135 к.с. и за близо 39 000 лв. 1.4 TB 170 к.с. QV така, че положението е ясно и мисля, че напротив заслужава си да купя точно това GT за толкова пари както съм написал горе, защото повече неискам да се повтарям. А за Giulietta и дума не може да става повече от 40 000 лв. с двигателя 170 к.с. 1.4 TB Multiair, а същия двигател 120 к.с. изобщо няма да го коментирам. Както и версията на Giulietta QV.

За успокояване на страстите Ви пускам едн линк с клипче да видите, как още продължава да се чества този велик модел на Alfa Romeo GT в Германия.

http://www.youtube.com/watch?v=xI-FIpgCemI

---------- Post added at 19:00 ---------- Previous post was at 18:54 ----------



Моля Господата Модератори Tonov и Thecleaner да обърнат внимание на нецензурираното поведение на Gelew във Форума.

---------- Post added at 19:05 ---------- Previous post was at 19:00 ----------



"ZARYTO" с теб съм напълно съгласен.
Ти си много зле! Да беше се научил поне да цитираш мнения, не е толкова сложно. Само губиш времето на хората с такива постове.

п.п. Преполагам си имал предвид "нецензурно", а не "нецензурирано". Разликата е голяма.