Results 1 to 11 of 11

Thread: алфа ромео 159 sw 2.4jtd TI

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    blagoevgrad
    Posts
    42

    Default алфа ромео 159 sw 2.4jtd TI

    здравейте момчета .в момента карам 156 2.4 jtd и сам много доволен .другата седмица ште взема 159 sw 2.4 TI Q4 може ли да ми дадете савет дали са добри и показват ли някакви дефекти сашто така е и автомат.благодаря ви предварително

  2. #2
    Bolen alfist Majed_146's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Горна Оряховица / Ботевград
    Age
    42
    Posts
    412

    Smile :)

    Това е мечтаната кола на много алфисти в този форум, успех колаега с покупката

    Alfa 146 1.6 TS ---> 2.0 TS Remapped by Oem
    FIAT TIPO 1.6 DOHC

  3. #3
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    blagoevgrad
    Posts
    42

    Default

    благодаря колега надявах се някой да ми каже дали пказват някакви дефекти примерно тов че е автомат и че е Q4 но вече така и така съм я капарирал.аз живея в swiss колата е със сервизен контрол така че се надявам всичко по нея да е ок

  4. #4
    започва да се пристрастява
    Join Date
    May 2008
    Location
    Sofia
    Posts
    81

    Default

    Quote Originally Posted by fari View Post
    здравейте момчета .в момента карам 156 2.4 jtd и сам много доволен .другата седмица ште взема 159 sw 2.4 TI Q4 може ли да ми дадете савет дали са добри и показват ли някакви дефекти сашто така е и автомат.благодаря ви предварително
    Alfa 159 TI Q4 автоматик!!!!!!!!

    Alfa Romeo 159 SW TI-ex
    Alfa Romeo Crosswagon 2007 Mercedes GLK350 2009
    http://www.facebook.com/VenturaGarage

  5. #5
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Абе май няма такова животно q4 автоматик...аз поне не знам да има.
    Аз карам такава, но седан, ръчка. Униклана кола!

    Gulfstream G650 with Italian design...

  6. #6
    започва да се пристрастява dedepene's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Sofia
    Posts
    95

    Default

    Quote Originally Posted by fari View Post
    благодаря колега надявах се някой да ми каже дали пказват някакви дефекти примерно тов че е автомат и че е Q4 но вече така и така съм я капарирал.аз живея в swiss колата е със сервизен контрол така че се надявам всичко по нея да е ок
    Няма такава модификация с автоматик и 4х4 - или се будалкаш с нас или някой се будалка с тебе Дай линк да погледнеме ако има обява точно за тази кола.
    '07 Alfa 159 SW 2.4 JTDm Q4 210hp

    Ex: '78 Chevy Malibu V8, '98 Dodge Stratus, '97 Volvo 850 T5

  7. #7
    TWIN SPARK TEAM nicola 59's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Udine,Италия
    Posts
    1,481

    Default

    Quote Originally Posted by dedepene View Post
    Няма такава модификация с автоматик и 4х4 - или се будалкаш с нас или някой се будалка с тебе Дай линк да погледнеме ако има обява точно за тази кола.
    Нещо така ще да е работата,3.2 бензин има ма за 2.4 жтд никога не съм чул
    155 2.0 16v МY95 Sport

  8. #8
    Матричар morfius's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    3,327

    Default

    Quote Originally Posted by dedepene View Post
    Няма такава модификация с автоматик и 4х4 - или се будалкаш с нас или някой се будалка с тебе Дай линк да погледнеме ако има обява точно за тази кола.
    И аз така съм чувал, инак току виж се бях прежалил за още една ниска кола... но явно ще се минава на "малка" японка.
    Welcome to the real world

    Алфа Ромео 156 2.4 JTD (01г.); Алфа Ромео 146 1.9 TD (98г.); Лада 21051 - Бивша.

  9. #9
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    blagoevgrad
    Posts
    42

    Default



    ---------- Post added at 11:37 ---------- Previous post was at 11:28 ----------

    момчета извинявам се не ви будалкам не е Q4 аз от толкова избиране и превартях преди да капарирам тази бях харесал една която беше Q4 но беше на доста километри

  10. #10
    започва да се пристрастява dedepene's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Sofia
    Posts
    95

    Default

    Quote Originally Posted by fari View Post


    ---------- Post added at 11:37 ---------- Previous post was at 11:28 ----------

    момчета извинявам се не ви будалкам не е Q4 аз от толкова избиране и превартях преди да капарирам тази бях харесал една която беше Q4 но беше на доста километри
    Това е друга работа

    Аз се бях наточил също на автоматик, но ме разубедиха. Кутията е япоснка, използва се в още доста други марки (напр. Volvo, Mazda, Citroen), а фирмата дето ги прави е собственост на Тойота. Като цяло не е върха на сладоледа, но няма и фундаментални проблеми.

    Все пак ме отказаха, защото самият производител дава гаранция за 100,000 км., а по моя информация след тези км. е повече вероятно да даде проблем отколкото да не даде. Най-често срещаната драма била с хидравличния блок, който тук в БГ се ремонтира, но вероятно в швейцария ще те пуснат по пързалката за нова кутия направо. Дано нямаш драми де... успех и с кеф да си я караш
    '07 Alfa 159 SW 2.4 JTDm Q4 210hp

    Ex: '78 Chevy Malibu V8, '98 Dodge Stratus, '97 Volvo 850 T5

  11. #11
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    blagoevgrad
    Posts
    42

    Default

    благодаря ти колега те и дават една година гаранция ама и тук тея гаранции са малко като в бг.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •