Results 1 to 15 of 26

Thread: подгревни свещи

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Default подгревни свещи

    колеги смених подгревни свещи 2.4 jtd 140ps эащото мигаше индикацията на таблото мина седмица две беэ проблем и сега от 2 дни пак се эапочна от какво може да е

  2. #2
    Запален алфист mitkomeg's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Dobrich
    Posts
    330

    Default

    Абе не знам колко е вярна тая лампа на таблото.Моята цяло лято мигаше винаги при подаване на контакт и известно време след запалване.Интересното е, че от както застудя малко спря да мига и при подаване на контакт си светва 4-5 секунди и изгася без да се сърди както през лятото.И сега и грешка не набива за тях компа.Нарочно я тествах няколко пъти но няма и няма.

  3. #3

    Default

    Моята също мига, пали без проблем и в най- големия студ. Може да е повредена само една свещ, но като знам какъв гърч е смяната и риска от късане на свещ игнорирам мигането. Това е и единствената неизправност в колата ми
    Last edited by lordliness; 26-10-2013 at 19:34.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  4. #4

    Default

    аз ги смених всички а преди това лампата мигаше по 1 минута или 30-40 пъти и нямах проблем с паленето ама ме дразнеше и ги смених и както казах 2 седмици няма проблем и сега от вчера пак да я ......... почна и си мисля нещо да не е ралето

  5. #5

    Default

    Аз също смених две изгорели и петте са здрави със сигурност, но лампата продължава да мига. Казаха ми, че е проблем на схемата за управление и че няма проблем да я оправят като им я закарам, ама нещо не остава време... Тъй че търси електричар.

  6. #6

    Default

    Моите се размигаха докато настройвах алармата, докато давах на контакт многократно.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •