Наскоро най0накрая посъбрах малко пари и започнах да си търся отново замстник на Типо-то. До сега не съм имал Алфа но предполагам че няма да е по претенциозна от сегашната.
Основно ми се иска да намеря някоя SW но никъде не мога да си намеря такива. Гледах на доста места в околноста но много малко са комби.. Нямам претенции за бензин или дизел състоянието е по важно...

Ако някой е виздал наскоро някъде, по някоя автокъща, някоя 156-ца SW с прилична цена. Ако недай си боже не мога да нямеря SW за под 12000 то тогава започвам да търся и не комби, не ме разбирайте погрешно в момента съм с двуврата кола и искам хем да бъде с 4 врати но и да си остане възможноста да се вкарваш през багажника.(ако 4-вратото Stilo не беше толкова грозно бих търсил и него но уви харесва ми само с 2 врати)
Тъй като на предишната си кола разчитах на късмет и почти нищо не сум гледал като я взимах, само гледах да ми хареса, сега и скам да попитам къде да ги водя на оглед в вантотрейд или autoitalia. A и като гледам да се оглеждам ли за корозия, защото гледам тази тема май не се обсъжда като проблемна..