Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 54

Thread: Сваляне на волан?

  1. #16
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Едното няма нищо общо с другото тапицерът си е тапицер. Свалях преди време на 166-цата - 60лв волан, 10лв топка, 10лв маншон скорости. Манол ги прави, дава 6г гаранция на изкуствената кожа(моя е такъв) и 6 месеца на естествената. Не е мръднал.
    http://clubalfaromeo.com/forum/showp...1&postcount=15
    http://clubalfaromeo.com/forum/showp...3&postcount=19
    На 9-ката не са мръднали да чукна на дърво

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  2. #17

    Default

    То може да не е дебело ама е много грозно , това да се подава отдолу старата кожа стигаща до еърбега.
    Сори само лично мнение
    Alfa Romeo 147 1,9 JTD 8v 115 cv + STEINHOF SPORT

  3. #18
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by AR147 View Post
    То може да не е дебело ама е много грозно , това да се подава отдолу старата кожа стигаща до еърбега.
    Сори само лично мнение
    Това не го споменах от уважение
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  4. #19

    Default

    Благодаря Сега ще ме накарате да снимам в близък план за да показвам Нищо не се вижда колеги-още повече старата кожа понеже моят волан сток си е т.нар махагон (имитацийка) .Тъй че нищо не се подава .

    П.с. съгласен съм, че тапицера си е тапицер просто предлагам вариант за хора с по ниски финансови възможности и краткотрайно желание за инвестиране.
    Бивша:156 2.4 JTD-140 Distinctive
    Настояща: Opel Vectra Caravan 1.9 CDTI- 150 h.p.живички мъркат.

  5. #20
    TWIN SPARK TEAM nicola 59's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Udine,Италия
    Posts
    1,481

    Default

    Quote Originally Posted by syfer View Post
    Благодаря Сега ще ме накарате да снимам в близък план за да показвам Нищо не се вижда колеги-още повече старата кожа понеже моят волан сток си е т.нар махагон (имитацийка) .Тъй че нищо не се подава .

    П.с. съгласен съм, че тапицера си е тапицер просто предлагам вариант за хора с по ниски финансови възможности и краткотрайно желание за инвестиране.
    Грешиш колега ,понеже когато колегата Муру говори и боговете мълчат.После в раздел 159 няма хора с ниски финансови възможности,тука пари имат всички,времето е ценно.И на края ти си си направил волана на обикновенна 156 ца,дори не е и ГТА,как смееш да го сравняваш с геврека на 59 ката.Тук става въпрос за съвсем истънчен волан ,и намесата на не компетентни люде ,е престъпление,ако волана на 159 е облечен от скъп тапицер,колата харчи много по малко ,и върви повече,да не говорим ,че носачите и карат ,двоино повече.
    155 2.0 16v МY95 Sport

  6. #21
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Quote Originally Posted by nicola 59 View Post
    Грешиш колега ,понеже когато колегата Муру говори и боговете мълчат.После в раздел 159 няма хора с ниски финансови възможности,тука пари имат всички,времето е ценно.И на края ти си си направил волана на обикновенна 156 ца,дори не е и ГТА,как смееш да го сравняваш с геврека на 59 ката.Тук става въпрос за съвсем истънчен волан ,и намесата на не компетентни люде ,е престъпление,ако волана на 159 е облечен от скъп тапицер,колата харчи много по малко ,и върви повече,да не говорим ,че носачите и карат ,двоино повече.
    Това беше абсолютно излишно
    Темата е за сваляне и претапициране иначе е ясно, че и с изолирбанд става.

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  7. #22
    TWIN SPARK TEAM nicola 59's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Udine,Италия
    Posts
    1,481

    Default

    Quote Originally Posted by code View Post
    Това беше абсолютно излишно
    Темата е за сваляне и претапициране иначе е ясно, че и с изолирбанд става.
    Ясно ми е колега че темата касае свалянето ,ма виждам ,че и други колеги коментират дебелината,то по същия начин тогава трее да намесим и дължината,на кормилния прът,понеже на 159 след като и свалих волана ,спря да ми вие реиката,невероятно ,но факт,като свалиш волана не ти вие реиката,понеже няма какво ,да въртиш.Та тапицерията на волана е от голяма важност,понеже докато волана е при тапицера,не ти вие реиката,а също не и тропат и носачите.
    155 2.0 16v МY95 Sport

  8. #23
    The curseD SwappeR's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Русе
    Age
    40
    Posts
    412

    Default

    Quote Originally Posted by nicola 59 View Post
    Ясно ми е колега че темата касае свалянето ,ма виждам ,че и други колеги коментират дебелината,то по същия начин тогава трее да намесим и дължината,на кормилния прът,понеже на 159 след като и свалих волана ,спря да ми вие реиката,невероятно ,но факт,като свалиш волана не ти вие реиката,понеже няма какво ,да въртиш.Та тапицерията на волана е от голяма важност,понеже докато волана е при тапицера,не ти вие реиката,а също не и тропат и носачите.
    Ами недей си кара колата, няма да се чупи никога и ще ти гори 0/100. Като имаш толкова негативни емоции натрупани спрямо марката, отвори си собствена тема, в която да плюеш по нея, недей спами в моята. Някои хора може и да им е интересно какво съм направил и как точно. Други може да приемат съвета на колегата от Варна, да си ушият маншон около волана. Ти к'ъв съвет даваш освен "не си карайте колите"? Никакъв... Ами замълчи си в случая.
    Вържи си черно ако ще ти помогне да преодолееш мъката по залъганите ти надежди, вложени в марката, ама стига спами и плю в полезните теми. Заради теб вече затвориха една хубава тема. Айде админите да се намесят тоя път, че и те нещо заспаха!
    Ex: Алфа Ромео 156, 1.6 TS '98
    Ex: Алфа Ромео 156, 1.9 JTD 16V (140 ps) '03
    Ex: Алфа Ромео 159, 2.4 JTDm (200+ ps) '07
    Alfa Romeo 146 ti

  9. #24
    TWIN SPARK TEAM nicola 59's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Udine,Италия
    Posts
    1,481

    Default

    Quote Originally Posted by SwappeR View Post
    Ами недей си кара колата, няма да се чупи никога и ще ти гори 0/100. Като имаш толкова негативни емоции натрупани спрямо марката, отвори си собствена тема, в която да плюеш по нея, недей спами в моята. Някои хора може и да им е интересно какво съм направил и как точно. Други може да приемат съвета на колегата от Варна, да си ушият маншон около волана. Ти к'ъв съвет даваш освен "не си карайте колите"? Никакъв... Ами замълчи си в случая.
    Вържи си черно ако ще ти помогне да преодолееш мъката по залъганите ти надежди, вложени в марката, ама стига спами и плю в полезните теми. Заради теб вече затвориха една хубава тема. Айде админите да се намесят тоя път, че и те нещо заспаха!
    Грешиш колега темата ти е много полезна ,аз всеки ден почти обличам волани ,като тебе,даже много добре е станало при тебе.Идеята на другото момче също е много добра и на мене ми хареса ,понеже всичко си е направил сам ,и го е докарал перфектно,аз не съм загубил надежда в марката понеже карам алфа ромео поне 10 години преди да е създаден този форум,и мисля и за напред да карам Алфа Ромео. Само понеже има много безполезни коментари ,и се намесвам ,и аз също с толкова полезни.Ако затворят и тази тема админите ,то винаги ще има и други ,та ти не се коси,за момента пускането на тема в този форум е безплатно,та не е болка за умиране.
    155 2.0 16v МY95 Sport

  10. #25
    Северозападняк DiStefano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    село Стърчи Патка - Видинско
    Age
    43
    Posts
    2,980

    Default

    А супер .. и далечната 93-та каква Алфа си карал точно ? Такава ли :
    Click image for larger version. 

Name:	dscf2683.jpg 
Views:	58 
Size:	33.0 KB 
ID:	122673
    Last edited by DiStefano; 07-11-2013 at 07:34.
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 210 кавала ... и малко отгоре
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW .. бързият влак
    Renault Clio DCi 2018 .. без коментар .. да е щастлива жената

  11. #26
    TWIN SPARK TEAM nicola 59's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Udine,Италия
    Posts
    1,481

    Default

    Quote Originally Posted by DiStefano View Post
    А супер .. и далечната 93-та каква Алфа си карал точно ? Такава ли :
    Click image for larger version. 

Name:	dscf2683.jpg 
Views:	58 
Size:	33.0 KB 
ID:	122673
    Далечната 93 та година имах БМВ 735 и нямах още книжка ,първата алфа 33 я предобих 98 година което ще рече 5 години преди форума.Та аз си харесвам Алфа Ромео.А тази от снимката съм я карал,ма 83 та година,сиреч 20 години преди форума.
    155 2.0 16v МY95 Sport

  12. #27

    Default

    Quote Originally Posted by code View Post
    Едното няма нищо общо с другото тапицерът си е тапицер. Свалях преди време на 166-цата - 60лв волан, 10лв топка, 10лв маншон скорости. Манол ги прави, дава 6г гаранция на изкуствената кожа(моя е такъв) и 6 месеца на естествената. Не е мръднал.
    http://clubalfaromeo.com/forum/showp...1&postcount=15
    http://clubalfaromeo.com/forum/showp...3&postcount=19
    На 9-ката не са мръднали да чукна на дърво
    Аз имам въпрос защо за изкуствена е 6 години, а за естествена е половин година ?
    156 2.4JTD 136+ PS

  13. #28
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Quote Originally Posted by Jivko7777 View Post
    Аз имам въпрос защо за изкуствена е 6 години, а за естествена е половин година ?
    Бат Живко думите на Манол бяха "Естествената кожа е една боя - въртиш геврека докато падне боята" Човек като ми погледне снимката на волана по-горе лесно стига до същия извод. В момента воланът ми е в абсолютно същото състояние все едно току що е претапициран, изкуствената кожа не е мръднала. И на 9-ката съм почти сигурен, че няма нищо общо с ест. кожа щото и тя не е мръднала. По-скъпите модификации може да са с естествена, те и затова реват Това са предположения ..
    Last edited by code; 07-11-2013 at 19:58.

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  14. #29
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by code View Post
    Бат Живко думите на Манол бяха "Естествената кожа е една боя - въртиш геврека докато падне боята" Човек като ми погледне снимката на волана по-горе лесно стига до същия извод. В момента воланът ми е в абсолютно същото състояние все едно току що е претапициран, изкуствената кожа не е мръднала. И на 9-ката съм почти сигурен, че няма нищо общо с ест. кожа щото и тя не е мръднала. По-скъпите модификации може да са с естествена, те и затова реват Това са предположения ..
    Моята е с най-простия волан,а е трагичен-скоро ще го мислим и него.
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  15. #30

    Default

    Много го стискате този волан бе момци по леко го давайте.
    CUORE SPORTIVO 164 +,156 2.4 TI +++, 159 TI +++,Alfa Romeo Arna 1.3 TI
    Fiat Uno Fire,Fiat Tipo Gran Turismo,Fiat Bravo, Fiat Grande Punto, Fiat 1500 Lunga,Fiat 850,Fiat 1300/1500

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •