Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 20 of 20

Thread: Един рисков рацер с 145 1.8ТС

  1. #16
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Е те такива рацери неземни из софия шамаросвам през ден Ако некой от тука пишещите кара така (вече разбрах един ) го каним на спаринг у зала или на тротоар все тая ма да ми претрепе детето и семейството на улицата
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  2. #17
    Нечлен с член Neokill's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Burgas
    Posts
    1,091

    Default

    Тоя с тва двуколесно превозно средство дето бил гост райдер ми изглежда толкова нареден като един магьосник Дейвид Блейн. Пълен шарлатанин
    '08 Alfa Romeo 159SW ti 1.9 JTDm *'98 Alfa Romeo 145 1.6 T.S *
    Ex -'98 Alfa Romeo 156 1.9 JTD
    Ex - '93 Alfa Romeo 33 1,7 I.E, Ex - '90 Alfa Romeo 33 1,5 I.E

  3. #18

    Default

    http://www.youtube.com/watch?v=hwWuLOYS ... ed&search=

    Ае вижте тия гурута на автомобилния спорт! Ако някой успее да направи същото като оня дето е 1:30 мин след началото му казвам евала. А клипчето завършва с поздрав за всички Honda маняци
    Ае енджой!
    Ум царува, ум робува, ум...белия делфин!

  4. #19
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    61

    Default

    Quote Originally Posted by Neokill
    Тоя с тва двуколесно превозно средство дето бил гост райдер ми изглежда толкова нареден като един магьосник Дейвид Блейн. Пълен шарлатанин
    Не си прав за този, ама нали не е моторджиийски форума, та няма да споря...а и предполагам, че и двуколесните не си на "ти"

    май няма много фенове тука, но който не е изпитвал подобна тръпка му я пожелавам
    http://www.vbox7.com/play:98ef0e9b
    164 2.0 T.SPARK '97
    Honda CBR 929RR Fireblade

  5. #20
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Варна
    Posts
    92

    Default

    Quote Originally Posted by Peicho
    Quote Originally Posted by Neokill
    Тоя с тва двуколесно превозно средство дето бил гост райдер ми изглежда толкова нареден като един магьосник Дейвид Блейн. Пълен шарлатанин
    Не си прав за този, ама нали не е моторджиийски форума, та няма да споря...а и предполагам, че и двуколесните не си на "ти"

    май няма много фенове тука, но който не е изпитвал подобна тръпка му я пожелавам
    http://www.vbox7.com/play:98ef0e9b
    Има фенове тука има,аз съм тъй да се каже вече пасивен фен ама фен!И периодично си му гледам на госта филмчетата,тъй за разпускане!
    Ето Тука му има цялото творчество на GhostRider!
    Който го изгледа съм сигурен че няма лоша дума да каже повече!По кофтито е че като го изгледа някой млад моторджия се надъхва и се мъчи да му подражава,което в повечето случеи е смъртоносно!

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •