Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 32 of 32

Thread: Имам само една бръчка и съм седнала върху нея.

  1. #31

    Default

    Проблема на човека е че не оценява факта че Природата му е дала това което го държи на върха на хранителната верига на тоя свят.......и това не е интилигентноста, а имунната система която ние имаме........и не се иска човек да има доцентска степен по биология или генетика за да разбере че това е така - никое друго същество не би издържало с години да се тъпче с никотин, алкохол, фешън химия, да диша задимен въздух и да се тъпче със сякакви лайна през устата......не разума ни държи на върха, а имунитета ни......щото на сичкото отгоре и физически сме много назад спрямо повече от половината живи организми на земята.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  2. #32
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Проблема на човека е че не оценява факта че Природата му е дала това което го държи на върха на хранителната верига на тоя свят.......и това не е интилигентноста, а имунната система която ние имаме........и не се иска човек да има доцентска степен по биология или генетика за да разбере че това е така - никое друго същество не би издържало с години да се тъпче с никотин, алкохол, фешън химия, да диша задимен въздух и да се тъпче със сякакви лайна през устата......не разума ни държи на върха, а имунитета ни......щото на сичкото отгоре и физически сме много назад спрямо повече от половината живи организми на земята.....
    То и с полиеретан не става))).....само да не се засегнеш на работна основа!!!!.....хората го използуват за перзарвативи, вибратори и т.н......а другите живи организми са им чужди тез неща....той лъва е много силен, ама ако пинем с него по кило и канче...и му вкарам дневният ми никотин....тогава да го видим ...защо, задълба на Биология...))
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •