Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 22 of 22

Thread: Среща в Сандански !

  1. #16
    helter-skelter PEPI-2ALFA's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Сандански
    Age
    52
    Posts
    1,599

    Default

    А тая грозотия без номера е мойта , ама за него ще напиша друга тема ако мога днеска.Утре съм в Гърция да си го взема.
    166 JTD '02 ; 146 1.6TS Junior '98 - бракувана, продава се на части ; 155 1.8TS SILVERSTONE '94 -продадена

  2. #17
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default

    Quote Originally Posted by Yon
    Вай Вируся великий, какъв е тоя номер на камиона бре? Ти да не си от полицията?
    Спичелих го на лотария
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  3. #18
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default

    Благодарности за колегата Багер за свършената работа по качването на снимките Ники,да те беха кръстили хоне Христо,та да ти викахме Ристо Багеристо?
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  4. #19
    метален Член на клуба bager's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София
    Age
    50
    Posts
    1,028

    Default

    Quote Originally Posted by virusalfa
    Ники,да те беха кръстили хоне Христо,та да ти викахме Ристо Багеристо?
    Бате, в Симитли (докато бях в казармата ) ме кръстиха Багер, ся ти ме кръсти Христо, ми аз да хода да си сменям личната карта
    п.п. Пепи, какво стана с номера, взе ли го? Пиши като го вземеш и евентуални проблеми при взимането (не че ти ги пожелавам), ама ще бъде полезно за всички, които ще пътуват в Гърция.
    ALFA ROMEO 156 SW SELESPEED - EX
    ALFA ROMEO 159 SW 1.9 Mjet - EX
    ALFA ROMEO 156 2.4 JTD-EX
    ALFA ROMEO 33 1.8TD -R.I.P.

  5. #20
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default

    Quote Originally Posted by bager
    Quote Originally Posted by virusalfa
    Ники,да те беха кръстили хоне Христо,та да ти викахме Ристо Багеристо?
    Бате, в Симитли (докато бях в казармата ) ме кръстиха Багер, ся ти ме кръсти Христо, ми аз да хода да си сменям личната карта
    п.п. Пепи, какво стана с номера, взе ли го? Пиши като го вземеш и евентуални проблеми при взимането (не че ти ги пожелавам), ама ще бъде полезно за всички, които ще пътуват в Гърция.
    В Елада ехи поли малякес!
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  6. #21
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default

    Quote Originally Posted by BatVas
    Ей да се съберете и да се напишете в тая тема кои сте там - щото аз ходя от време на време до Мелник и да Ви се обадя.

    П.П Има плануваната среща в Мелник(респективно Сандански) с посещение до гръцкия клуб на 22-23-24 март 2007

    Цитат:KGB

    Така имаме идея в края на Март да си направиме едно малко съборче в най-малкия град в БГрия...Мелник...там да си резервираме цял хотел.

    Програмата е както следва:

    1.Петък вечер преспиване в Мелник

    2. Събота рано сутринта отпътуване до Солун, среща с Гръцкия клуб на Алфа Ромео, разходка из Солун и пребиране обратно в Мелник вечерта

    3. Събота вечер, празнична вечеря в Мелник

    4. Неделя, посещение на Самуиловата крепост и др.

    5. Отпътуване към София.
    Ако се справите с организацията на срещата с гръцките фенове,аз ще се погрижа събитието да се разчуе,имам приятел-главен редактор на един вестник,който излиза в Гърция,и е предназначен най-вече за българите там
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  7. #22
    helter-skelter PEPI-2ALFA's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Сандански
    Age
    52
    Posts
    1,599

    Default

    п.п. Пепи, какво стана с номера, взе ли го? Пиши като го вземеш и евентуални проблеми при взимането (не че ти ги пожелавам), ама ще бъде полезно за всички, които ще пътуват в Гърция.[/quote] Сега ще напиша в Общи приказки.
    166 JTD '02 ; 146 1.6TS Junior '98 - бракувана, продава се на части ; 155 1.8TS SILVERSTONE '94 -продадена

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •