Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 24 of 24

Thread: Поддръжка на кожен салон

  1. #16
    Запален алфист injekciona's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Age
    33
    Posts
    162

    Default

    Това трябва да е същия препарат, само че в старата опаковка. Виж, че на кутията пише същото.

    Jet Black E46 M3
    ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
    Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT

  2. #17
    Запален алфист pitbull's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Костинброд , София-Надежда
    Age
    41
    Posts
    304

    Default

    ОК ,мерси колега ,след празниците ще ходя да взема.
    EX' Alfa Romeo 33 1.7 16v / EX' Alfa Romeo 164 super 2.0 T.S / EX' Alfa Romeo 166 2.0 T.S / EX' Alfa Romeo 146 TI
    Peugeot 406 Coupe 2.2HDI
    Peugeot 106 1.4 Sport-на жената мачето

  3. #18
    Запален алфист alex052's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    софия
    Posts
    390

    Default

    Личният ми опит с два светли салона:
    След като минах през предлаганите и ракламирани във големите вериги препарати с променлив успех/по скоро положителните резултати бяха от самовнушение/
    започнах да ползвам препарати на ...........не знам дали мога да пиша имена да не е реклама ако може ще постна снимки и контакт за покупка на препаратите,а ако някой от София иска може да се разберем и да види дали ще му вършат работа/ то накрая аз така си намерих подходяща козметика за салона/.И ефект има и то много положителен.Купих си един почистващ/разрежда се 1/7-10/ и два подхранващи.Няма лъскав ефект,почиства се бързо и лесно, а подхранване става за минути с апликатор.Последно намерих едни гъби за петна с цена 1 лв. -действат много добре на кожа,както и на зацапани тавани, колонки и тапицерии.Понеже обезмасляват и изсушават след това третирам с подхранващ препарат.Последно преди няколко дни почистих салона,колонките и задната кора на едната красавица- отне ми всичките 30 мин./без да претупвам нещата/.Канех се да снимам преди и след но си останах само с добрите намерения.А препарата вади и кръв от тапицерия- проверено.
    Няма невъзможни неща,просто има недостатъчно финансиране.
    156 1,8ТS-99 ......
    EX
    159 1,9 JTD-08

  4. #19
    Вечно недоволен Lucky's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,161

    Default

    Quote Originally Posted by alex052 View Post
    Личният ми опит с два светли салона:
    След като минах през предлаганите и ракламирани във големите вериги препарати с променлив успех/по скоро положителните резултати бяха от самовнушение/
    започнах да ползвам препарати на ...........не знам дали мога да пиша имена да не е реклама ако може ще постна снимки и контакт за покупка на препаратите,а ако някой от София иска може да се разберем и да види дали ще му вършат работа/ то накрая аз така си намерих подходяща козметика за салона/.И ефект има и то много положителен.Купих си един почистващ/разрежда се 1/7-10/ и два подхранващи.Няма лъскав ефект,почиства се бързо и лесно, а подхранване става за минути с апликатор.Последно намерих едни гъби за петна с цена 1 лв. -действат много добре на кожа,както и на зацапани тавани, колонки и тапицерии.Понеже обезмасляват и изсушават след това третирам с подхранващ препарат.Последно преди няколко дни почистих салона,колонките и задната кора на едната красавица- отне ми всичките 30 мин./без да претупвам нещата/.Канех се да снимам преди и след но си останах само с добрите намерения.А препарата вади и кръв от тапицерия- проверено.
    Колега напиши ги,нали се търси марка на конкретен препарат.
    1995 Alfa Romeo 145 1.6 Boxer - ex
    2000 Alfa Romeo 166 2.4 JTD 136cv - ex
    1995 Alfa Romeo 164 Q4 3.0 V6 24V 232cv

  5. #20
    Запален алфист injekciona's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Age
    33
    Posts
    162

    Default

    Напиши ги колега, нали това е целта на темата. От това, което съм тествал, моите впечатления са:

    1. Turtle - Никакъв ефект
    2. CarPlan - Никакъв ефект
    3. Sonax - Минимален ефект
    4. BMW - след 2-рото, 3-тото третиране, кожата доста омекна и много ми харесва как остава матова и приятна на допир.

    Leatherique на всякъде го боготворят и мисля на пролет да тествам. Много добри отзиви съм чел и за Lexol и Zaino.
    Jet Black E46 M3
    ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
    Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT

  6. #21
    Запален алфист alex052's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    софия
    Posts
    390

    Default

    Click image for larger version. 

Name:	product_3.jpg 
Views:	34 
Size:	20.1 KB 
ID:	124946

    "Optimum Power Clean е много ефективен при почистването на екстериора и интериора на вашият автомобил. Optimum Power Clean e почистващ продукт с общо предназначение. Дали ви се налага да почистите джантите, подкалниците, моторният отсег и дори боята на автомобила от по-сериозни замърсители, или искате да премахнете петна от тапицерията, кожените седалки, че дори и таблото. Имате възможност да използвате Power Clean както с пълната му сила, така и с понижени възможности (разтворен във вода, подходящо за почистване на тапицерия, кожа и таблото). "

    Click image for larger version. 

Name:	product_13.jpg 
Views:	32 
Size:	12.8 KB 
ID:	124947

    "Основната цел на Leather Protectant+ е да почисти и възстанови кожената тапицерия и кожените елементи във вашият автомобил. Те ще възвърнат не само своят блясък, но и ще получат така нужната защита от напукване и изсъхване, както и от вредните слънчеви лъчи. Кожата омеква и става приятна на допир. Освен всичко друго, Leather Protectant+ е много добър и върху всички останали интериорни повърхности (без платнена тапицерия). "

    Click image for larger version. 

Name:	product_54.jpg 
Views:	25 
Size:	11.3 KB 
ID:	124948

    "Poorboys Leather Stuff е продукт, специално разработен за почистване, подхранване и защита на кожени седалки и елементи, както и на таблото на автомобила и гумени части. Leather Stuff предлага защита от UV-A и UV-B лъчи, както и подхранване на кожените елементи. След третиране с Leather Stuff повърхността не остава мазна, а освен това придобива и миризма на "нова кожа". "

    Това са препаратите.Почистващият за кожа е 1 към 10, синият е по скъп но като цяло съм по доволен от него.Шишето стига за две първоначални омазвания т.е. маже се дебело и на другият ден се отстранява непопилото с кърпа.След това се поддържа с малко количество, апликатор и в моя случай веднъж месечно/светлата кожа се цапа от крив поглед/.Спрея е добър за подръжка.И двата имат леки почистващи свойства.На гъбите снимки трябва да направя.Ако няккой иска да пробва и е от София да звънка.На салона който закупих за 156 цата/невиждал препарат през предният си живот с многопластова мръсотия се отразиха много добре, от едно третиране кожата стана мека на пипане а преди беше твърда и пред напукване/
    И малко не по темата...........като гледам и сравнявам поне според мен кожата на 156 цата е с няколко класи като качество пред тази на 159 ката...............тази се драска от крив поглед


    ....надявам се съм бил полезен, ако се счита за реклама се извинявам и нека някой забърше поста
    Last edited by alex052; 26-12-2013 at 21:59.
    Няма невъзможни неща,просто има недостатъчно финансиране.
    156 1,8ТS-99 ......
    EX
    159 1,9 JTD-08

  7. #22
    Запален алфист alex052's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    софия
    Posts
    390

    Default

    Quote Originally Posted by injekciona View Post
    Напиши ги колега, нали това е целта на темата. От това, което съм тествал, моите впечатления са:

    1. Turtle - Никакъв ефект
    2. CarPlan - Никакъв ефект
    3. Sonax - Минимален ефект
    4. BMW - след 2-рото, 3-тото третиране, кожата доста омекна и много ми харесва как остава матова и приятна на допир.

    Leatherique на всякъде го боготворят и мисля на пролет да тествам. Много добри отзиви съм чел и за Lexol и Zaino.
    Съгласен съм напълно с класацията до номер 3.Номер 4 съм го ползвал веднъж ...........може би беше прехвален или аз очаквах някакво вълшебство затова не останах доволен.
    Няма невъзможни неща,просто има недостатъчно финансиране.
    156 1,8ТS-99 ......
    EX
    159 1,9 JTD-08

  8. #23
    Запален алфист alex052's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    софия
    Posts
    390

    Default

    Click image for larger version. 

Name:	product_7.jpg 
Views:	31 
Size:	11.7 KB 
ID:	124949

    "Когато лакът на автомобила на вашият автомобил е в много добро състояние и няма нужда от полиране или пастиране, тогава всичко, от което се нуждае е защита. Защита от слънчевите лъчи, насекоми и други биологични вреди. Optimum Opti-Seal е отличен продукт, точно за тази цел. Освен това, защитеният от Opti-Seal автомобил се замърсява по-трудно, както и подлежи на по-лесно почистване. Най-важното - Opti-Seal защитава вашият автомобил за поне 2-3 месеца (при наличието на подходяща подготовка преди нанасянето на Opti-Seal). Препоръчително е преди нанасянето на Opti-Seal да третирате автомобила с Poli-Seal или при по-сериозни наранявания - абразивна паста (на ръка или с машинно третиране). "

    И като се заговорих от това съм много доволен.То е нещо като вакса, нанася се лесно, бързо и няма безумно търкане и мазане.Третирал съм и двете коли онема около 20 мин на автомобил и наистина държи около 2-3 месеца.Е трябва да свикнеш да го нанасяш и да не прекаляваш с количеството.
    Няма невъзможни неща,просто има недостатъчно финансиране.
    156 1,8ТS-99 ......
    EX
    159 1,9 JTD-08

  9. #24
    Запален алфист pitbull's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Костинброд , София-Надежда
    Age
    41
    Posts
    304

    Default

    Колега кажи от къде може да се вземе?
    EX' Alfa Romeo 33 1.7 16v / EX' Alfa Romeo 164 super 2.0 T.S / EX' Alfa Romeo 166 2.0 T.S / EX' Alfa Romeo 146 TI
    Peugeot 406 Coupe 2.2HDI
    Peugeot 106 1.4 Sport-на жената мачето

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •