Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 17 of 17

Thread: 156, 166 или GTV, бензин ли, дизел ли....?

  1. #16
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default Re: Алфата

    [quote=MONI][quote=santo_traficante]
    Quote Originally Posted by "Atanas-xr":17i9f57k
    Quote Originally Posted by "santo_traficante":17i9f57k
    Quote Originally Posted by DAVID
    .Италянските дизели не са сполучливи....
    оо да това вчера го чух на КАТ. обасниха ми какви големи тояги са и как не може да вдигне на магистралата повече от 150км вярно е гола вода са
    Абе човек ти си в голяма грешка. Карал ли си Италиански дизел аз до скоро имах Lancia Dedta 1.9TDI и е карах две години несъм правил нищо по нея само сменях масло и карах а ако знаеш как вървеше точно извън градско нямаше стигане като пусни турбото малко коли и се упираха а ся ще сменям на 2.4GTD Alfa 166 или Lancia Lybra но мисла определено да е дизел ако намера хубав
    да един път карах 2.4 жтд много ми хареса но не съм карал по магистралата само малко из града я покарах [/quote:17i9f57k]



    аз мислех че не си и виждал даже.......ма иначе не ти хареса нали

    [/quote:17i9f57k]

    Ами може и да не е виждал - той капака на колата си не го вдига
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  2. #17

    Default Re: Алфата

    [quote=BatVas][quote=MONI]
    Quote Originally Posted by santo_traficante
    Quote Originally Posted by "Atanas-xr":3sw3xnp2
    Quote Originally Posted by "santo_traficante":3sw3xnp2
    Quote Originally Posted by DAVID
    .Италянските дизели не са сполучливи....
    оо да това вчера го чух на КАТ. обасниха ми какви големи тояги са и как не може да вдигне на магистралата повече от 150км вярно е гола вода са
    Абе човек ти си в голяма грешка. Карал ли си Италиански дизел аз до скоро имах Lancia Dedta 1.9TDI и е карах две години несъм правил нищо по нея само сменях масло и карах а ако знаеш как вървеше точно извън градско нямаше стигане като пусни турбото малко коли и се упираха а ся ще сменям на 2.4GTD Alfa 166 или Lancia Lybra но мисла определено да е дизел ако намера хубав
    да един път карах 2.4 жтд много ми хареса но не съм карал по магистралата само малко из града я покарах


    аз мислех че не си и виждал даже.......ма иначе не ти хареса нали

    [/quote:3sw3xnp2]

    Ами може и да не е виждал - той капака на колата си не го вдига [/quote:3sw3xnp2]само за смяната на маслото
    Volvo S80 D5 awd 2010г.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •